Komentari na vest
Pala Keopsova piramida sa leđa faraona Salaha: Prva mundijalska pobeda ikada i prolaz u nokaut fazu
B
Bacoglavac
pre 4 dana
Египат никада у последњих неколико деценија није имао систем или идеју како да сложи репрезентацију, није то Салахова кривица. Он је увек себе целог давао, нек му се вратило сад!
Milica03
pre 5 dana
Veliki igrac uvek bio
nije dr.Salah zaboravio da igra fudbal.Ipak je on carobnjak
P
Predikat
pre 5 dana
drugi prelaz na prvenstvu a bice ih jos mnogo
F
Forlan
pre 5 dana
Kako idu dalje sigurno? Ako ih Iran dobije, a Belgijanci dobiju Novi Zeland, onda je Egipat treći. Mada sa 4 boda, verovatno mogu proći kao treći
F
Forlan
pre 5 dana
Kako idu dalje sigurno? Ako ih Iran dobije, a Belgijanci dobiju Novi Zeland, onda je Egipat treći. Mada sa 4 boda, verovatno mogu proći kao treći
i
iqiqiqiqiiqiqiq
pre 5 dana
Egipat dobija iran
MALA CHIKIKITA
i
iveljaaa
pre 5 dana
Veliki igrac uvek bio
ljiljana63636363
pre 5 dana
Vise od drugog kruga po meni tesko
O
Otoci
pre 5 dana
Al sto ljudi citiraju onu budalesinu Rade Bogdanovic ? Sacuvaj Boze dokle je RTS dosao
N
Nezzz63
pre 5 dana
Egipat je zaslužio da prođe u narednu fazu. I protiv Belgije su bili veoma opasni.
P
Pavlovicmp
pre 5 dana
Egipat će daleko da dogura
patr0_
pre 5 dana
Dabogda prosli grupu a Belgija da zavrsi na 3
O
Otoci
pre 5 dana
Ja navijam iskljucivo protiv evropakih selekcija, narocito protiv ovih tipa Nemacka, Francuska, Engleska, Belgija, Holandija...jer na terenu igraci crni, a navijaci beli...kako je to normalno ? Znaci uzeli su samo te igrace da bi dominirali na terenu, a nista uradili nisu da neko stvarno zavoli tu zemlju !
G
Grof92
pre 5 dana
Bravoooo breeeee dobra je bila utakmica
D
Darkovazena88
pre 5 dana
Dobar je egipat bas lepo odigrali

stefanaa14
pre 5 dana
cccc, sta je ovo pitam
n p
pre 5 dana
Bolji su bili i od Belgije

stefanaa14
pre 5 dana
hahahaha Belgija laganaaa
mozzart-gost
pre 5 dana
Salah GOAT egipatskog fudbala.
I
Irac66
pre 5 dana
Zasluzeno. Trebali su i belgijance da pobede
S
Slaviša Trifunović
pre 5 dana
Bravo za Salah i ekipu!
Nemanja Milijanovic
pre 5 dana
Grupa najgorih rezultata, za sada.
Q
Quit
pre 5 dana
Premeštanje Salaha centralno iza napadača pun pogodak, na krilu je realno završio.
Aleksandar Obradovic
pre 5 dana
Egipat mozda i osvoji, svaka cast
Mozzart Nalog
pre 5 dana
Odlicna utakmica steta sto ne odigrah prelaz
Vladimir Maksimovic
pre 5 dana
Ozuzetan igrac ali mislim da je emotivno ispraznjen.Mozda ga ovo svetsko prvenstvo malo prodrma pa nam omoguci jos malo magije ovog genijalnog igraca
N
Nenad Petrovic
pre 5 dana
.. Pa to se znalo kakav Novi Zeland bre...
bgdbgd
pre 5 dana
Steta za NZ, mogli su do 2:0 i da stave takcu na mec, ostavili srce na terenu svakako
g
goci005
pre 5 dana
E zasluženo svaka cast
P
Peroslav
pre 5 dana
Sve čestitke zaista želja je prevladala drugo poluvreme su potpuno izdominirali i pod i slave zasluženo prolaz dalje

Meda74
pre 5 dana
Mogli su obi i Belgiju da dobiju

Aleksandar3006
pre 5 dana
Faraoni ispadaju čim izađu iz grupe.
S
Salahh
pre 5 dana
Zavisi, ako završe prvi u grupi mogu da pobede jednog od treceplasiranih
90Jelena
pre 5 dana
zasluzena pobeda egipta na celu sa salahom







_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)