Komentari na vest

Pao dogovor! Milan oborio rekord za Amorimovu veliku želju!

gajo krusica

pre 30 minuta

Dobar napadac, ali brate 3 godine covek rezerva u Parizu 70miliona, jbg ovo mi lici na Junajted, Celsi I ostale koji srljaju, nadam se da gresim, jer Italiji trebaju jaki Milan i Juve.

Alek

pre 31 minuta

Lepo se milan otvorio

Mali peca

pre 35 minuta

Veca vest da je PSG prodo 5 igrača u napadu za 65 miliona , realno Ramos je imao jako malu minutažu u PSG , sto ne znaci da je los napadac samo je po meni ovo previse novca .

snezam123

pre 44 minute

Previse para...
G

Genie

pre oko 1 sat

Uprava Milana bukvalno shvatila poruku navijača "Che confusione".
G

Gost0008

pre oko 1 sat

Previse para ali Milan i nije u mogucnosti da vodi razgovor, klub u tranziciji, ne igra LS pa je i to uticalo sa se malo vise “podmaze” ponuda. Sad bi bilo dobro ojacati ofanzivne bekove i odbranu.
K

KBK

pre oko 1 sat

Dace skoro sve pare za spica i to ce biti klasican "statement transfer" i busanje u grudi, ostale pozicije ko j, a sav teret i krivica ce biti svaljeni na trenera i novajliju. Da li znate da je vec moglo da se desi da Amorim ode, a dosao je tek pre deset dana?
?

????.

pre 42 minute

Sto da ode? Sta se desava
K

KBK

pre 24 minute

Ne znam nista vise o tome osim naslova za tu vest i par redova u njoj, siguran sam da ce biti vise informacija o tome pa cu preneti sve.
K

KBK

pre oko 1 sat

Darwin Nunez vibes...

mladen misic

pre oko 1 sat

U Milan ni Messi ne bi mogo da dahe golove

Zivot je igra

pre oko 1 sat

bravo samo napred
a

ajde vise

pre 42 minute

Daj jebo ga leba smisli nekad neki normalan komentar, svi do jednog su ti idiotski
?

???

pre oko 1 sat

On 70 miliona??? Ovo je bas previse. Frajer u psg sa onakvom ekipom nije mogao da postigne 20 golova u sezoni. Ne vidim da ce milan proci ista bolje sa njim nego onim himenezom, doduse njega su platili dosta manje i unistili su ga, ramos poslije njih lagano u portugal ili tursku
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

idemo milanoooo
B

Blaze

pre oko 1 sat

Što reče jedan, ne može biti gori od Himeneza i Filkruga 🤣
S

Srdjan1314

pre oko 1 sat

Pravi spoj, Milan je idealan za Ramosa
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Svaka čast za igrač prve klase.

Popokatlpetl

pre oko 1 sat

Dobar napadac,nije dobijao puno minuta u Psg

Petar Lukić

pre oko 1 sat

Biće odlično pojačanje

Milijana Ilic

pre oko 1 sat

Odma doveo zemljaka
S

SilvioB

pre oko 1 sat

Iako je reč o dobrom i mladom napadaču, činjenica je da je u poslednje dve godine uglavnom bio rezervista. Smatram da ga je Milan preplatio, i to značajno. Sedamdeset miliona evra za fudbalera čija se trenutna tržišna vrednost procenjuje na oko 30 miliona evra. Ako taj novac dolazi od vlasnika, to još nekako mogu da razumem. Ali ako se klub zbog toga zadužuje, onda se već može govoriti o izvlačenju novca iz kluba.
S

Stribor

pre oko 1 sat

Cestitam komsije! Sjajno pojacanje!

Mirko

pre oko 1 sat

Dobrodosaoooo brate ❤️
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Bravo opasno pojačanje!!!
P

Pinokioo

pre oko 1 sat

Odrao ih Psg... 35 mil maksimum vredi

Mirko

pre oko 2 sata

Bravo bravooooooo

Drija1993

pre oko 2 sata

Mnogo para los igrac
£

£

pre oko 2 sata

Milan je imao Jovica kog nije ispostpvao jer je ocigledno bila neka svadja izmedju Ibre i sportskog sektora i Jovicevog agenta. Od tada sve neki poluproizvodi...
m

marijana a.c milan

pre oko 2 sata

welcome 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
s

stv

pre oko 2 sata

Milan je konačno udario jak udarac na tržištu! Dovođenje Gonsala Ramosa za rekordnih 50 miliona evra plus bonuse pokazuje ambicije Rosonera i potvrđuje koliko Ruben Amorim ozbiljno računa na njega kao centralnog napadača. Portugalac je mlad, brz, efikasan u kaznenom prostoru i idealan za Amorimov stil igre. Posle nekoliko turbulentnih sezona, Milan dobija napadača koji može da bude nosilac napada narednih godina. Ako se uklopi odmah, ovo može biti transfer koji će vratiti Milan među prave favorite za Skudeto i Ligu šampiona. Odličan potez! ⚫🔴
p

postic

pre oko 2 sata

Fali veznjak bekovi i stoperi
@

@stv

pre oko 1 sat

Si realan braco? Bukvalno su ga duplo preplatili, a donece nista specijalno.
G

Gost014

pre oko 1 sat

Ај пробај ово напиши својим речима, без АИ
A

Ambrozini

pre oko 1 sat

Ajde? 😂 Favoriti za ligu šampiona? 😂 Imali su dva portugalca trenera završili ispod sedmog mesta. Imali su već portugalskog vunderkinda Andrea Silvu bačene pare. Milanu je trebalo da ne prodaje Tonalija i Donarumu,i recimo da dovedu Vinisijusa ili Mbapea e onda bi mogli nešto da pričamo. Ovako borba za opstanak realnost!