Komentari na vest
Pao dogovor! Milan oborio rekord za Amorimovu veliku želju!
gajo krusica
pre 30 minuta
Dobar napadac, ali brate 3 godine covek rezerva u Parizu 70miliona, jbg ovo mi lici na Junajted, Celsi I ostale koji srljaju, nadam se da gresim, jer Italiji trebaju jaki Milan i Juve.
Alek
pre 31 minuta
Lepo se milan otvorio

Mali peca
pre 36 minuta
Veca vest da je PSG prodo 5 igrača u napadu za 65 miliona , realno Ramos je imao jako malu minutažu u PSG , sto ne znaci da je los napadac samo je po meni ovo previse novca .
snezam123
pre oko 1 sat
Previse para...
G
Genie
pre oko 1 sat
Uprava Milana bukvalno shvatila poruku navijača "Che confusione".
G
Gost0008
pre oko 1 sat
Previse para ali Milan i nije u mogucnosti da vodi razgovor, klub u tranziciji, ne igra LS pa je i to uticalo sa se malo vise “podmaze” ponuda. Sad bi bilo dobro ojacati ofanzivne bekove i odbranu.
K
KBK
pre oko 1 sat
Dace skoro sve pare za spica i to ce biti klasican "statement transfer" i busanje u grudi, ostale pozicije ko j, a sav teret i krivica ce biti svaljeni na trenera i novajliju. Da li znate da je vec moglo da se desi da Amorim ode, a dosao je tek pre deset dana?
?
????.
pre 42 minute
Sto da ode? Sta se desava
K
KBK
pre 25 minuta
Ne znam nista vise o tome osim naslova za tu vest i par redova u njoj, siguran sam da ce biti vise informacija o tome pa cu preneti sve.
K
KBK
pre oko 1 sat
Darwin Nunez vibes...
mladen misic
pre oko 1 sat
U Milan ni Messi ne bi mogo da dahe golove
Zivot je igra
pre oko 1 sat
bravo samo napred
a
ajde vise
pre 43 minute
Daj jebo ga leba smisli nekad neki normalan komentar, svi do jednog su ti idiotski
?
???
pre oko 1 sat
On 70 miliona??? Ovo je bas previse. Frajer u psg sa onakvom ekipom nije mogao da postigne 20 golova u sezoni. Ne vidim da ce milan proci ista bolje sa njim nego onim himenezom, doduse njega su platili dosta manje i unistili su ga, ramos poslije njih lagano u portugal ili tursku
j
jovandimitrovic
pre oko 1 sat
idemo milanoooo
B
Blaze
pre oko 1 sat
Što reče jedan, ne može biti gori od Himeneza i Filkruga 🤣
S
Srdjan1314
pre oko 1 sat
Pravi spoj, Milan je idealan za Ramosa
i
icapopara75
pre oko 1 sat
Svaka čast za igrač prve klase.
Popokatlpetl
pre oko 1 sat
Dobar napadac,nije dobijao puno minuta u Psg
Petar Lukić
pre oko 1 sat
Biće odlično pojačanje
Milijana Ilic
pre oko 1 sat
Odma doveo zemljaka
S
SilvioB
pre oko 1 sat
Iako je reč o dobrom i mladom napadaču, činjenica je da je u poslednje dve godine uglavnom bio rezervista. Smatram da ga je Milan preplatio, i to značajno. Sedamdeset miliona evra za fudbalera čija se trenutna tržišna vrednost procenjuje na oko 30 miliona evra.
Ako taj novac dolazi od vlasnika, to još nekako mogu da razumem. Ali ako se klub zbog toga zadužuje, onda se već može govoriti o izvlačenju novca iz kluba.
S
Stribor
pre oko 1 sat
Cestitam komsije! Sjajno pojacanje!
Mirko
pre oko 1 sat
Dobrodosaoooo brate ❤️
i
icapopara75
pre oko 1 sat
Bravo opasno pojačanje!!!
P
Pinokioo
pre oko 1 sat
Odrao ih Psg... 35 mil maksimum vredi
Mirko
pre oko 2 sata
Bravo bravooooooo
Drija1993
pre oko 2 sata
Mnogo para los igrac
£
£
pre oko 2 sata
Milan je imao Jovica kog nije ispostpvao jer je ocigledno bila neka svadja izmedju Ibre i sportskog sektora i Jovicevog agenta. Od tada sve neki poluproizvodi...
m
marijana a.c milan
pre oko 2 sata
welcome 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
s
stv
pre oko 2 sata
Milan je konačno udario jak udarac na tržištu! Dovođenje Gonsala Ramosa za rekordnih 50 miliona evra plus bonuse pokazuje ambicije Rosonera i potvrđuje koliko Ruben Amorim ozbiljno računa na njega kao centralnog napadača.
Portugalac je mlad, brz, efikasan u kaznenom prostoru i idealan za Amorimov stil igre. Posle nekoliko turbulentnih sezona, Milan dobija napadača koji može da bude nosilac napada narednih godina.
Ako se uklopi odmah, ovo može biti transfer koji će vratiti Milan među prave favorite za Skudeto i Ligu šampiona. Odličan potez! ⚫🔴
p
postic
pre oko 2 sata
Fali veznjak bekovi i stoperi
@
@stv
pre oko 1 sat
Si realan braco? Bukvalno su ga duplo preplatili, a donece nista specijalno.
G
Gost014
pre oko 1 sat
Ај пробај ово напиши својим речима, без АИ
A
Ambrozini
pre oko 1 sat
Ajde? 😂
Favoriti za ligu šampiona? 😂
Imali su dva portugalca trenera završili ispod sedmog mesta.
Imali su već portugalskog vunderkinda Andrea Silvu bačene pare.
Milanu je trebalo da ne prodaje Tonalija i Donarumu,i recimo da dovedu Vinisijusa ili Mbapea e onda bi mogli nešto da pričamo.
Ovako borba za opstanak realnost!








