Komentari na vest

PAO u ofanzivi na Veljka Birmančevića: Stigao novi trener, a nema levog krila

B

Bar Kohba

pre 9 dana

Mislima da mu je ovo tim i liga po meri da se skrasi. U Sparti je izgoreo jer nije prodat kad je trebalo, u Hetafeu se nije snasao za kratak period, a i liga je jaka, Grcki fudbal paše našim igračima. Panatinaikosu i fale dobra pojacanja da bude malo konkurentniji za titulu.
J

Jka

pre 11 dana

Bas tako dogovorio se sa Kataiem a Stanic nije pristao i ne znam sta ti nije tacno jasno..Trenutno bolji igrac je Birmancevic i moze vise da da klubu nego Katai koji ne moze 20 min da igra u Evropi i ne vidim sta ti tacno nije jasno?!I on i Ivanoc bi otisli iz Zvezde prvim avionom da su imali bolju ponudu a kao sto vidis niko oh nije trazio godinama..Nadam se da ti je sad jasnije!
R

Realno posmatrano

pre 11 dana

Koliko je nas fudbal trenutno loš govori da je nama Birmancevic najbolje levo krilo trenutno. Nista lose za Birmancevica decko je solidan, ali nema iskustvo igranja u ozbiljnoj ligi (u Hetafeu kasfetno nije ni igrao), a na drugoj strani imamo Zivkovica koji takodje igra u Grckoj ligi. Kad na to dodamo nase bekove koji ili uopste ne igraju ili igraju Austrijsku i Kiparsku ligu, dodjemo do surove istine.

Asani Avni

pre 11 dana

Birmancevic odlican igrac
C

Ch

pre 11 dana

Ufff jest. Sjedi po Klupi i broji Lopte
J

Jakov23

pre 11 dana

svi su bili katastrofa, sem gospodina
V

Vladislav966

pre 11 dana

Srpski napadaci su ocajni uvek bili, osim kezmana :)

M Nalog

pre 11 dana

bilo bi lepo videti njega u zvezdi,bori se momak
G

GATE 13 PANATHINAIKOS

pre 11 dana

Το sport24 στην Ελλάδα το έχουμε πολύ χαμηλά. Δεν πετυχαίνει τίποτα οπότε μην το πιστεύετε. Είναι φερέφωνο των γαύρων 🙈

Masterselidbe

pre 11 dana

Svi nasi reprezentativci u Grcku necemo daleko da doguramo
N

Nemanjasabac

pre 11 dana

Delovalo mi je pre da ce birma biti jedan od top igraca al sve nesto kilavo
N

Nemanha

pre 11 dana

Boli ga uvo, obezbedio se za ceo zivot!

Nikola

pre 11 dana

Deluje da bi mu prijala grcka
k

krejzicoa

pre 11 dana

Pa dobro, prava liga i prava ekipa za njega, trebao bi da oporavi karijeru tu.
i

icapopara75

pre 11 dana

Samo napred Veljko! Odličan igrač koji može samo bolje! Da, bilo bi dobro da je svratio u Zvezdu ...
Z

Ze

pre 11 dana

Za njega je Češka bila vrh. On više ne može.

Nenad_999

pre 11 dana

Ja vec x godina pricam decka u zvezdu
M

Marko1105

pre 11 dana

Eh da smo normalni kao sto nismo pa da ga dovedemo u Zvezdu. Eksplodirao bi da se dokaze i usreci navijace. Ali, sta da se radi.
K

Kanada

pre 11 dana

On u Zvezdi ne bio ni za klupu,teški prosek,kao brz,kao dribling,kao krilo,kao bek..i sve kao a ništa konkretno.
H

Hmmm

pre 11 dana

Igrao je u Spaniji i u Francuskoj i nije pokazao ama bas nista. Njegov limit su Ceska i Svedska liga...

Petar Lukić

pre 11 dana

Birma promeni sredinu da ti karijera krene uzlaznom putanjom možda je ovo dobra opcija
T

Taman je

pre 11 dana

Ta liga i njegov domet . Probao u Španija nije uspeo isto tako u Francuskoj . Grčka , Češka i Švedska je njegov domet
J

Jka

pre 11 dana

Trenutno je klasa za matorce Ivanica i kataia koje cemo opet da gledamo kako se vuku po terenu.Da je srece pa da nam on i Stanic sada budu tandem ali onda nema pola plate magiji i realno pare koje su uzeli Katai i Ivanic sve ove godine u Zvezdi nigde na planeti to nisu mogli pa zato su i bili kod nas..Da su imali bolje ponude nikad ne bi ostali ali ovako uzeli milione a dve vezane dobre tekme nisu imali u Evropi.
@

@JKa

pre 11 dana

Mnogo nelogicnosti u tvojim komentarima. Dakle dogovorio se sa Kataijem, a sa Stanicem nije? A ustvari ga Terzic pronasao i doveo iz druge lige? Kakve nebuloze pises...
@

@JKa

pre 11 dana

I govoris da Katai i Ivanic nisu imali dve dobre partije u Evropi... a koliko ih je imao Birmancevic, kako se pokazao u Hetafeu i Tuluzu???

Bosque

pre 11 dana

Koja mu je fora sa ovom trakom preko siski. Smejurija...