Komentari na vest

Partizan teško do Karikarija: Danci traže 850.000 evra i bonuse

K

Kijan

pre 8 dana

Evo ja kao okoreli Zvezdas kazem da nije Karikari los, cak bi bio vrlo solidno pojacanje. Zeljan je dokazivanja, grizao bi da se dalje proda, ima odlicno telo da zadrzi loptu, sto bi davalo priliku Seku da se otvara. A iskreno dobar je potencijal za prodaju. Cena od 850.000e je stvarno niska za danasnji fudbal. Moze da se napravi solidan tim. Sek desno, levo Zubairu da se vrati u formu. Spic Karikari i eto novi neki vezni igraci.
c

crno beli skaut za DZ

pre 9 dana

Karikari je prosecan prvoligaski spic igrac, dobar je za rotaciju, Partizan bi trebalo da ima boljeg spica
b

batabane

pre 8 dana

Ee,ovaj komentar ima smisla .Mada je po meni bolja varijanta da je taj rezervni spic ,ili mlad koga spremas za sutra,ili neki iskusni spic pred zalaskom karijere,ali dobar spic.Sa glavnim spicem se ne sme promasiti.Ako bi uspeli da vrate Jovana Milosevica,to bi bilo to.

GrgaCvarak

pre 9 dana

Sreca, pa nas Danci spasavaju samih sebe. Kakav crni Karikari i 850 hiljada – to nema veze sa pamecu.
b

bogiczbg

pre 9 dana

Brate budi srecan mi u Zvezdi placamo ovakve majmune po 3-4 milki
D

Del Boj

pre 9 dana

Lebe meki, pa ima li iko razuman tamo?Otkupljuju ono drvo Seka za 1.5 m eura, umesto da kupe ovog?Ne, nije to vise ni do ovog, onog tamo je kolektivno ludilo.
Z

Za Partizan

pre 9 dana

bi bolje bilo da su doveli Prestiža iz TSC-a jer ne košta više od 500k, a doneo bi u najmanju ruku iste brojke kao i Sek. Karikari je dobra meta, a za novac izdvojen za Seka mogli su dovesti i Prestiža i Karikarija. Prst na čelo, upravo! Ru iz TSC-a je isto OK rješenje za rotaciju jer su nam štoperi stalno ispadali. Stranac je, teško da će ostati da igra drugoligaški fudbal u Bačkoj Topoli...
V

Visente Del Boske

pre 9 dana

Mozes misliti kakav je igrac kad ne moze da igra u danskom drugoligasu,sa ovakvim pojacanjima ima da budete iza beogradskih i novosadskih crveno belih jos dugo,dugo godina.
S

Sabahudin62

pre 9 dana

Obavezno da dovedemo ovog igraca.. da se nadje sponzor da olati sitnih 850 hiljada. Zubairi, Sek i ovaj Karikari bi doneli suvi kvalitet ... sa njima trojicom bi i u Ligi Šampiona napravili rezultat... to su igračine. Napred Partizan
S

Ssarita

pre 9 dana

Bio bi odlično pojačanje za nas ne treba tek tako odustati od njega
Z

Zvlat BG

pre 9 dana

Aleks Zeković gotov! Dušan Žagar iz IMT na listi želja? VI STVARNO TREBATE PROFESIONALNI SKAUTING, AKO MISLITE U EVROPU! AKO NE MISLITE, DOVOLJNO ZA NAŠE NJIVE i TRANGE - FRANGE TRANSFERE!

Veljaa13

pre 9 dana

problem je sto horsens trazi 850000 evra plus bonuse i jos insistira da se cak 80 odsto novca uplati odmah, sto je veliki teret za trenutnu finansijsku situaciju partizana

Bojan76

pre 9 dana

iskreno mislim da je karikari igrac koji bi mogao da pomogne partizanu jer donosi brzinu snagu i radnu etiku koja se retko vidi kod napadaca u superligi

Pa dodo sam

pre 9 dana

Pa zar ne postoji kao za Dembu Seka neka kombinacija na 19 rata po 40.000 evra? Koje naravno neće ni platiti jer nemaju od čega...SEM ako se ON ne pojavi opet i spasi situaciju kao za dosadašnje UEFA monitoringe..
P

Pero Kalimero

pre 9 dana

Treba da probaju da dovedu Estera Soklera iz RKG i probaju Baždara na pozajmicu, a Karikari će teško biti doveden…Radivoje Bosić (TSC), Stefan Tomović i Keaku Bonsu Osei (Spartak) trenutno u drugoj ligi a bili su vrlo dobri prošle sezone i bili bi pojačanje za ovaj Partizan posebno kad se sagledaju potencijalni izlazni transferi Trifunović/Vukotić/Ugrešić…odbrana mora da se sredi, a posebno je teško pokriti bekovsku poziciju jer levi bek odavno fali, a ako i Roganović ode biće haos.

Uskekruske

pre 9 dana

Sta im to treba
k

kg

pre 9 dana

Jerdno sasvim obično pitanje: mediji proteklih dana pominju mnoge fudbalere koje će Partizan kupiti,ili namerava da to učini. OK, vreme je priprema za narednu sezonu.Ali, od kojih para ćew to FK Partizan uraditi? Svojih,kako izjavljuju čelnici, nema.Ili, ima. SAli opet se izgleda računa na državu.Pa onomad M.Forcan reče bez blama: "Partizan je državna firma"!!! Otkud to, možda je u njenim mislima državna firma FK Partizan onda kada treba da prodje inspekciju UEFE. Lično kao gradjanin, smatram da više nema ni dinar podrške bilo kome,a pre svega Partizanu i Zvezdi u fudbalu, pa ko može može, ko ne može - ne može. Zašto jednom Žalazničari iz Panečav država nije dalapare za UEFINU licencu,ljudi nisu tražili, radili...A ko je to ,kakva veličina Partizan da mora da od početka godione država prospe 25 miliona evra u bisage Ljajiće,Forcan i ostalih koji vode Partizan.
J

Joe Black

pre 9 dana

Nemoj da se strecas i stresiras, Partizan se nece pojacavati, ne brini vama je zagarantovano da necete imati vise konkurenta, mozes na miru i ove god da cekas novu titulu i one sledece i sledece i sve tako!!!
S

Slažemse

pre 9 dana

baš me zanima o kakvoj se to veličini kluba radi koji nikada ništa značajno u Evropi nije osvojio.Ali kao da iz komunizma nisu izašli sipa im se kapom i šakom. Dobija grdne pare od države da bi zaradio od plasmana od neke UEFa lige ali grupna faza je za njih pojam ili ti nemoguća misija.
P

Popce

pre 9 dana

Nemaju ovi toliko para ako država ne uplati odmah

FC RED STAR

pre 9 dana

i sad taj je bolji od nekih naših klinaca
D

Djordje135

pre 9 dana

Placaj za ovog i ne pitaj obo ce biti pojavanje
J

Joe Black

pre 9 dana

Pametnije je bilo da smo njega uzeli nego Seka, bacene pare
P

Praška klobasa

pre 9 dana

Što bi plaćali bilo šta kad ćete KariKaru uskoro ionako da dobijete besplatno..
M

Marko SFM

pre 9 dana

Poenta,imate Zubairu koji je istog kvaliteta,a kojeg želite da se rešite...Loša procena,nije Vam trebao onda Seck,već platiti Karikaria i upariti sa Zubariu.Za dve godine u tandemu Uba postigli 50 golova.

stevica jovanovic

pre 9 dana

Puno traze para

90Jelena

pre 9 dana

Mnogo traze a partizan nema para
M

Marko206

pre 9 dana

Ma dajte vise dovedite domace trazite i po srbiji ima odlicnih igraca.

Vajta66

pre 9 dana

taman da bankrotira partizan, pored toliko prodatih igraca oni traze crnce, e srbijo de su ti silni igraci
S

Sima Arauho

pre 9 dana

Ali zato za Seka ima 1,4 miliona?!
K

Karlo Veliki

pre 9 dana

Obzirom da je omanula kod Ovusua, CZ bi trebalo da krene na Karikarija... Kvaku to zasluzuje.

KAYA

pre 9 dana

Nije los, bilo bi to dobro

Dejan Nikolic

pre 9 dana

Karikari,nemaju oni para ni za njega hahahaha

Goran Radovanovic

pre 9 dana

Pa i partizan gleda da sto jeftinije prodje
N

Natalii29

pre 9 dana

pa neka izdvoje z njega ne bi bilo lose
S

Secondigliano

pre 9 dana

haha, najbolje za dzabe da ga uzmu 😂 kao i dembu seka sto placaju 1.4000.000 u naredne 3. godine 😂
m

metalika moj dobar

pre 9 dana

Dal smo glupi ili korumpirani ? Čitam ofk doveo igrača za 70 000 ! I to dobrog igrača , ona 10-tka sto igrala protiv zvezde
D

Dexterijus

pre 9 dana

Meni se on nije svidjao u Zeleznicaru. Nije donosio prevagu, da kazes istice se. Mozda jos jedna ovakva sezona mu treba da se razigra u nekom klubu kao sto je Zeleznicar... ali to je sve ako....
m

maksaa444

pre 9 dana

cene rastu iz dana u dan a partizan hoce cene iz 2012...
b

batabane

pre 9 dana

Ja nisam primetio da je nesto posebno.Ima mladjih i jeftinijih igraca,a i boljih.Azerbejdzan,Gruzija ,Jermenija,nema veze.Ima spiceva od 200000-500000 ,siguran sam.Mozda opet neka pozajmica,naci ce se nesto.
m

metalika moj dobar

pre 9 dana

nije al ima menadzera jakog pa se momak gura
S

Stanazivko

pre 9 dana

Pa red je platiti dobar je igrav
R

Rasimići

pre 9 dana

Karikarirani su oni odavno..heh
q

qtabenter

pre 9 dana

da li je moguce da jedan imt , radnicki, zeleznicar i ofk imaju bolji njuh za jeftine strance od fkp
J

Joe Black

pre 9 dana

Nije nego se pravi los Partizan za zvezda ne bi imala konkurenciju potpunosti!

quaresmaaa

pre 9 dana

Cena im je ni tamo ni vamo
p

psyy

pre 9 dana

Kako se svaki prelazni rok zalepite za neke cepanice za koje nemate da platite i tako razvlacite pricu ceo prelazni rok ne dovedete nikoga..nadjite istog ovakvog u Mkd, Moldaviji, Finskoj... e moj Partizane....

nadama

pre 9 dana

Pa ja ne znam sta oni hoće više

Steksus123

pre 9 dana

Eh da je prosle godine dosao Stjuart iz Radničkog bili bi ubitačni.
S

Samo jedan covek

pre 9 dana

Kako sad teško za 800 000 a Sek lagano za 1 400 000 ili kolko već?!? Kako to objasniti? Verovatno tako što sa jednima može da se tali a sa drugima ne!
B

BIBRAS NATCHOL

pre 9 dana

Kako imamo milion i 400 za Secka, a za ovakvog igraca nemamo...tuga..
П

Па...

pre 9 dana

...кад је Звезда била у дуговима предлагали су селидбу у најнижи ранг, па испочетка. Могу сад да сами испробају свој план. Ионако кажу да не желе паре од државе и да нису навијачи резултата. Ево прилике да докажу обе тврдње.
@

@Па

pre 9 dana

Vise nam se svidja da glasamo, pa se posle pravimo kako smo se sami podigli.
d

damfadsfasdfasdfalčf

pre 9 dana

Pa, kad je Zvezda bila u problemima, uletela je država sa stotinama i stotinama što prijavljenih, a mnogo više neprijavljenih miliona evra. Evo prilike da država ponovi sve to, pa da vidimo da li taj plan funkcioniše i kod Partizana.
F

Fef

pre 9 dana

Baš tako. Navodili primer Rendžersa kako to treba da se radi i šta fali. Eto im sad odlične prilike da nam pokažu kako treba i da budu dosledni
P

Pedja108

pre 9 dana

A za koliko bi Partizan hteo da nadje igraca? Za 50000?
A

Astoria

pre 9 dana

Izvodljivo je. Evo OFK Beograd je doveo za 70.000E plus procente, doduše desetku kreatora igre, reprezentativca Gibraltara, ima 26 godina, davao golove u LK i LE, igrao i za engleski Vikomb...dakle, može. Samo treba tražiti. I da se pogreši nije strašno.
M

Mata12

pre 9 dana

joj muka mi j eod ovog prevrtljivog partizana vise

Nikolina Simic

pre 9 dana

Danci malo preterali sa cenom da se ne lazemo mi
d

dtadic12

pre 9 dana

sve oni mogu da srede sa drzavom realno
v

voja12

pre 9 dana

e ovaj partizan nije tacan vise stvarno , samo neke mucke
d

duskica12

pre 9 dana

iskreno nije bas on za tu cenu
D

Djapex

pre 9 dana

Igrac za Vojvodinu. Ona trenutno Moze da plati toliko.
M

Majamaki3

pre 9 dana

Mnogo je to u ovom trenutku za partizan
M

Majamaki3

pre 9 dana

Puno je to ako cemo realno
N

Nezzz63

pre 9 dana

Partizan je ranije dovodio igrače kao što su Leonardo, Rikardo Gomeš, Sadik, Asano... Već duže vreme nisu pogodili ni sa jednim pojačanjem.
p

pikolo24

pre 9 dana

Naci ce oni pare, garantovano
V

VasoPG

pre 9 dana

Platite to, dobar je igrač. Prodajte Vukotića, Milića i Roganovića. Stavite Natha za trenera ako nas Bog pogleda pa Rusi odvedu Blagoja.

GrgaCvarak

pre 9 dana

Da, prodaj nam najbolje igrace i dovedi drugoligaskog igraca umjesto njih. Vidi se odmah da "navijas" za Partizan.
D

DOKE ovako

pre 9 dana

Dobro, zaduže se još 850.000 + plata igrača. Uz onih 1,4M za onog Sadika. I opala dug kluba je narastao za 3M. Gde su čuvene bebe, gde su desetine miliona evra koje nam je prezentovalo rukovodstvo Partizana? Ovo više nije ni za ruganje, ovako voditi klub je za svaku osudu i najveće moguće kazne. Spasti na to da zavisiš od napredne države je poraz za sve iskrene grobare.
y

yui

pre 9 dana

prezentovao je Mijat koji im je i spustio cenu za prolecni deo
M

Marconato

pre 9 dana

A jeko on, odjednom izvlace igrace iz budzaka ''samo'' za 850k.
R

RealnoTako

pre 9 dana

Piše tekst, ako prodaju nekog igrača pa da ulože u novog, a dotični klub duguje na sve strane, da proda ceo tim nema da isplati pola duga. Realna priča, bankrot, Srpska liga Beograd, i polako ispočetka da se gradi priča, sve ostalo je suvišno.
Z

Zaphod

pre 9 dana

Nije los predlog, ima tu nesto... Problem je sto dugovi nece nestati selidbom u nizi rang. Mozda bi bilo najbolje da se uzme kredit od neke banke, vrate svi trenutni dugovi, a onda da se ta banka ugasi. Nema banke, nema ni duga. Nemoguce? Nikad se nije desilo?
M

Mbepe

pre 9 dana

Vreme je da Rasim kontaktira sponzora Partizana čuvenu AV angardu.
I

Ipswich

pre 9 dana

Zvezda to može da plati. Šta Marin čeka? Uzimaj Karija Karija što pre. On je pun pogodak.
C

CekNonS

pre 9 dana

Ovo je naučno fantastični program ili šta? Pre dva sata tekst kako se duguje 20Miliona za porez, i kako se duguje 4,3 Miliona agentima. Uz 400,000 eur mesečno reprograma. Stvarno neka neko pojasni, na koju foru Partizan može platiti cc 700.000EUR ( 80% ) za igrača, uz platu koja nije manja od 50.000eur mesečno - evo neka neko prosto napiše tu Koperfild iluziju. Partizan mora na reset, omladinci borba za opstanak par godina, posle toga dve/tri prodaje milionske pa eventualno neka priča o Evropi. Ove političke bajke nikuda ne vode.
R

RealnoTako

pre 9 dana

Ma bankrot, da se ide u Srpska liga Beograd i nova priča, onda će se videti ko voli Partizana a ko ima interes ali bukvalno u svim sferama od običnih ljudi do privrednika i političara.
T

Tutinac

pre 9 dana

34 utakmice 9 golova,da ga niste malo precenili,pritom igrao u dominantnoj ekipi

Indija Pakistan

pre 9 dana

koje kante igraju super ligu e zivote
S

Scout13

pre 9 dana

Mišljenja sam da bi bio bolji od Poltera i Lekića, što verovatno i nije teško. Ali, da li bi doneo preko potrebni kvalitet, nisam uveren.
Z

Zvlat BG

pre 9 dana

Naravno! Amin! Partizan ima ogroman problem u skautingu!
D

Dragan 1985

pre 10 dana

Klub koji u danasnje vreme nema 850 000 evra, ne treba ni da se takmici u Evropi. Drugom klubu SLS po tradiciji predstavlja problem 850 000 evra, sledece godine ponovo treci. Bice sezona 2026/2027 borba izmedju Vose i Zvezde, kao 1997 izmedju Sumahera i Vilneva za prvaka F1. Nadam se da ce Vosa biti Zak Vilnev.
G

GOST 510

pre 9 dana

Nejasan mi je ovaj hajp oko Vojvodine. Vojvodina je smešan klub koji je sticajem okolnosti na drugom mestu a realno je slabija i od Partizana, Želetničara i OFK-e. Nemaju nijednoga igrača koji pravi razliku u našoj smešnoj ligi a kamoli da ima kvalitet za Evropu. Oni sa ovim ex-YU sastavom bez 5-6 jakih i brzih crnaca nemaju šta da traže u Evropi a i u našoj ligi su upitni.
N

NIO

pre 10 dana

25 soma mesečno za nekog smešnog igrača a vamo duguju milione i svakih 3 meseca traže od države 2 miliona ima li neko normalan
U

U ime naroda!

pre 10 dana

Problem je rešiv lako. Odmah napraviti petocifrenom masom pritisak ispred zgrade Ministarstva za ulupavanje para u Partizan/C. zvezdu da se potrebna sredstva odmah prebace Partizanu za korišćenje uz trostruki iznos preko za tekuće troškove.
S

Slava222

pre 10 dana

aavakaari, hahahaha
S

SRB I N

pre 10 dana

Sada će Aca srbin opet da da koji meleon.

Radoman Ninkovic

pre 10 dana

Nemate budzet od jedne milke

Stefanbiki95

pre 10 dana

Oni mislili dzabe ce dodje 🤣🤣
Z

ZorVea

pre 10 dana

Ја сам га гледао у Јединству, у другој лиги је изгледао као МБапе, одбијали су се од њега. По Убу је кружила прича да има срчаних проблема, сад колико је то тачно, не знам.
L

Logitech

pre 10 dana

Ma kakav Kari Kari, dobar je i onaj Sestjuk iz Radnickog, momak na svakoj drugoj utakmici da po gol. Bilo bi dovoljno i 400 hiljada evra za transfer.

Mismis

pre 10 dana

Kari kari avakari deset pari sto dinari... Salu na stranu dobar bi bio u Partizanu kao pojačane

MisoK

pre 10 dana

CANNE Ako je toliko dobar koliko ga hvali Kokovic zasto ga oni ne zadrze. Zeljeznicar nema drugog napadaca on bi odgovarao.
E

Emili89

pre 10 dana

Nema i Danci se opametili cuju price kako se kod nas radi.
Z

Zvlat BG

pre 10 dana

Krenulo se od 450.000, da bi se došlo do 850.000! Zanimljivo! Hvala, doviđenja!

M. K.

pre 10 dana

Naci ce se pare, sad ce drzava koje milionce da uplati, nije vec mesec dana.
N

Ne moze

pre 10 dana

Karikari, ali moze Karakara
h

hihihihihi

pre 10 dana

nevaljalče jedan, a koga koga ?! hihi
G

Gost555

pre 10 dana

Taj drugi ce na Marakanu, umesto dede Arnautovica.
н

нс бој

pre 10 dana

Добар за нашу лигу,прави разлику,јак и брз,незгодан за чување,цена је реална.
М

Мамлаз

pre 10 dana

Те паре нека траже ТраНпу када буду продавали Гренланд, ми тренутно можемо да вам дамо к....
T

Terza madjio

pre 10 dana

reaguj,nek sedi i na klupi ako treba,svakako od Duartea i Arnautovica nema koristi
0

011bgd

pre 9 dana

Ovaj ne bi imao mesta u Graficaru.
I

Iskren savet

pre 10 dana

Komsije imate Caleb Serija koji ne igra u svom klubu,500k plus procenti od prodaje i pustice ga odmah.Ima 26 godina majstor je fudbala i salio se u nasoj ligi sa svima.Za to sto vi dajete 500k Zdjelaru,Mitrovicu i slicnima on ce da doprinese mnogo mnogo vise.Sportski pozdrav i zelim vam grupnu fazu LK

Slavko Ćosić

pre 10 dana

Naći će se već . Ako imaju volje ili je pusta priča .
D

DraganKojic

pre 10 dana

Teško?? Sad će uplata ništa ne brini.