Paunovićev Reding nastavio crnu seriju: Počastio se i Bristol

Vreme čitanja: 2min | sre. 09.02.22. | 22:44

Tim srpskog stratega nastavio pad ka ponoru (1:2)

Krizi Redinga ne nazire se kraj, a novi rival koji je umeo da naplati lošu seriju rivala bio je Bristol Siti (1:2). Domaćin je pogocima u završnici prvog i na samom početku drugog poluvremena slomio otpor rivala i trasirao put ka tri boda, dok je pogodak Svifta u 74. minutu vratio neizvesnost, ali je bio nedovoljan da Reding posle šest poraza osvoji makar bod.

Iako Bristol ne može da se pohvali kontinuitetom tokom prethodnih nedelja Anton Semenjo, igrač je koji bez oscilacija niže zapažene partije te je vodećim golom u 44. minutu stigao do četvrtog gola uz tri asistencije na poslednjih šest utakmica. Mladi napadač načeo je goste, a već u drugom minutu nastavka susreta Morison je autogolom udvostručio zaostatak svog tima.

Jedanaesterac u 74. minutu doneo je priliku Redingu da se vrati u meč, a precizan udarac Džona Svifta probudio je nadu izabranika Veljka Paunovića. Ipak, gol veznog fudbalera ispostavio se kao sve što su gosti uspeli da urade u završnici utakmice, te je ceo plen ostao na Ešton Gejt stadionu.

Novim porazom, 17. u prvenstvu, Reding je ostao na samo dva boda iznad zone ispadanja, dok je Bristol desetim trijumfom napravio iskorak ka sredini terena i sigurnoj luci.