Komentari na vest

Pazarci angažovali Partizanovog đaka: Mihajlo Petrović dve godine među Plavima

mozzart-gost

pre oko 6 sati

Pazar se ozbiljno pojačao. Eto Evrope sledeće sezone.
P

Pazarac 086

pre oko 17 sati

Kako stvari do sad stpje cini mi se da je Pazar u top 3 kandidata za ispadanje...

Viktorija Nikolic

pre oko 18 sati

Ove godine samo da ostane u ligi

Mihajlo_24

pre oko 19 sati

Posle dve odlične sezone ova sezona biće jako teška za Pazarce
N

Nenad1246

pre oko 19 sati

Neka se ne ljute oni kojima je N. Pazar u srcu, ali Pazar će se sa svim ostalim ekipama iz SLS, osim Zvezde, Vojvodine i Partizana, boriti za opstanak! U toj grupi će biti i Železničar i Čukarički! Posle 7-8 kola će se možda malo razbistriti tabela, ali svi ostrali su tu negde! Ne znam kako će navijači N. Pazara prihvatiti novo stanje, s obzirom da su sada na aparatima zbog debakla Turske na mundijalu!
G

Gost Đape@Nenad1246

pre oko 17 sati

I pored toga što su Pazarci na aparatima, zbog debakla Turske, to im neće smetati da na utakmicama uvek budu uz svoju Tursku!

Bojan Ivanovic

pre oko 20 sati

Napredak ozbiljan u karijeri

Miloš Orošić

pre oko 20 sati

Novi Pazar postaje sve ozbiljniji klub (nevezano za ovaj transfer)

wizard 1987

pre oko 21 sati

e moj Pazare nisko si pao...posle 2 dobre sezone ova godina svi glavni igraci otisli...pojacanja presmesno od veterana do anonimusa
D

Drale1998

pre oko 21 sati

Krenula I deca da se rasipaju...