Komentari na vest
Pazarci se baš ne šale: Aleksandar Miljković pred ponoć
N
Niki1
pre 4 minute
pazarci se spremaju opasno za sezonu
Stefan Stojilkovic
pre 8 minuta
Najgori bek koji je krocio na teren.
Dajana09
pre oko 1 sat
Nek .u je srecno
K
Krištof Dugari
pre oko 1 sat
Ja odgovorno tvrdim da ovakvih bekova ima bar 5 plus mlađih u Srpskoj Ligi Zapad,ovaj Miljković da se zahvali menadžeru i višim silama što ovoliko dugo uopšte zarađuje od fudbala.
Elvis Fejzic
pre oko 1 sat
Dobra pojačanja u Pazaru , konačno da se izadje u Evropu
u
uefamafia
pre oko 1 sat
Neko u Pazaru igra FM 2008.
Batina1
pre oko 1 sat
Transfer bomba, nema šta.
M
Mrkajic83
pre oko 1 sat
Imate snimak utakmice protiv Spartaka gde bukvalno rukama pred sudijom udara protivnickog igraca i sudija ne sme da mu da crveni, retko odvratan lik...

Bibras Natho
pre oko 1 sat
Hahahha, cudi me kako nije kod nas zavrsio...
B
Bekvalac
pre oko 1 sat
Je l’ moguće da je Fikret Međedović i sa ovim dogovorio da mu od plate daje 750 evra, kao pojedinim fudbalerima? Sram ga bilo. Da li je i ovaj morao da pristane na vraćanje 750 evra od plate, kao što se priča za pojedine fudbalere?
S
Staniša Žugić
pre oko 1 sat
Miljkovic pitanje dal je pojacanje za timove iz Prve Lige Srbije
N
Natalii29
pre oko 1 sat
eto jos jedan koji ce biti bolji
Shashank Singh
pre oko 1 sat
Kamo lepa sreća da se šale. ovo sto se trenutno radi je ružan san.
Z
Zivko57
pre oko 1 sat
Kakav miljkovic gde ga iskopase
Ikebana
pre oko 1 sat
Dobar stoper,videcemo da li ce godine uticati na igru
Firga031
pre oko 1 sat
Uhhh..dobro je,kad videh sliku umalo me srce ne okinu.
mozzart-gost
pre oko 1 sat
Miljko vrati se u slavni klub iz Humske. GOAT-u Partizana.
P
Pazar ocajan
pre oko 2 sata
Kako pristizu pojacanja iz dana u dan Pazar postaje sve ozbiljniji kandidat za ispadanje...
С
Сале2323
pre oko 2 sata
Значи Лалат добро проценио Пазарце... Одоше они у другу лигу, тј. Прву како се већ зове! Таман тамо да скандирају о некаквој "републици својој", да је Косово тамо где није, итд, итд... Срећан им пут!
D
Dkdjdj
pre oko 2 sata
Xecexex legenda fudbala
H
Hermano7
pre oko 2 sata
Brate ovaj da vam sedi na tribinu je problem ne na teren
stevica jovanovic
pre oko 2 sata
stetya sto se nije vratio u partizan
R
RendiOrton13
pre oko 2 sata
Za našu ligu dobar defanzivac, posebno ako ga stave na štopera.
Z
Zvezdanaesterac
pre 15 minuta
A najbolji ce biti ako ga stave na klupu
M
Ma gde se sale
pre oko 2 sata
Bomba, jos ako je istina ono sto se prica da dolaze segundo castiljo, ibrahim gaj, lamine dijara i antonelo juca napadaju titulu sigurno....majko bozja
Luka Kovijanic
pre oko 2 sata
ih kakvo pojacanje, smesnk
S
Stefan4321
pre oko 2 sata
Miljkovic pitanje dal je pojacanje za timove iz Prve Lige Srbije, za Superligu jedino ako klub planira da ispadne.
Sojka888
pre oko 2 sata
Ponocni beharr..
n
nezng
pre oko 2 sata
Sa cim se ne sale?
Ispadaju naglavacke, ovaj u prajmu nije mogao keksa








