Komentari na vest
Pep gleda na Lids, a misli na Real i traži promene
K
Kokice volem
pre 4 meseca
Bilo bi lepo da Liids pobedi.
J
Joviša
pre 4 meseca
Kolko samo glupih fraza izgovore ovi zapadnjaci da bi nagovestio da nije dobro što se u ovoj fazi takmičenja sastaju jedni od najboljih timova i da je ovakav žreb loš. Pola sata govori i ne kaže ništa. Žreb je svakako loš jer odmah na početku ispada jedan od favorita za titulu. Ali niko ne sme ništa na glas da kaže nego ubija u 10 oblandi. Ludilo i diktatura UEFE.
И
Иван
pre 4 meseca
Што је жреб лош ? Нико није крив Реалу што није био у топ 8, као што нико није крив Ситији што није био у топ 3, онда се не би ни сусрели до макар полуфинала или финала, овакав жреб је само резултат како су играли претходних 6 месеци
N
Ne radi se
pre 4 meseca
Ovde ko je koji zavrsio,stvar je da se sastaju 6 puta u zadnjih 7 godina.Koja je verovatnoca za tako nesto?Koja je verovatnoca da barselona uvek ide u drugi deo zreba a siti,real,bajern,celzi svake godine u isti kos???
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
subota | 27.06.2026.
nedelja | 28.06.2026.
.jpg.webp)






.jpg.webp)
