Komentari na vest

Pitajte Vengera da li će Arsenal osvojiti titulu

Lalala

pre 2 meseca

"Vratili smo se i utakmicu, imali rezultat" = splet okolnosti za izjednacujuci gol Arsenala, drugo je sto je Arteti nereseno kao pobeda..
M

MilanKS

pre 2 meseca

Nadamo se svi!!!
.

......

pre 2 meseca

Najveca sansa za Arsenal (ako dobiju sve do kraja) po meni je cinjenica da poslednje 2 utakmice Siti igra u roku od nepunih 48 sati

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

tesko,uzima siti lagano

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Covek koji zna kako sa Arsenalom da osvoji titulu

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Ko bi bolje znao to, od ovog coveka
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Sada će da Siti kiksne
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Svi pricaju da siti nece pobediti sve do kraja, a niko ne pominje arsenal, njima vec upisana svaka pobeda do kraja
B

Boy358

pre 2 meseca

Do kraja ce biti napeto sa obe strane ali mislim da je City u usponu posle pobede i da ce uspeti da sve pobedi i uzme titulu
B

Bengbeng97

pre 2 meseca

Izuzetno tezak raspored za Arsenal mislim da ce City ovo lagano osvojiti, nisu ludi da bace sad ovaj momenat
g

gostttttttttttttttttttttttt

pre 2 meseca

Idu u goste Burmotu i Evertonu. Nece im bas biti lako
O

Ogysa

pre 2 meseca

Najbuksuzniji tim u 21 veku

stam

pre 2 meseca

Arsenal nema lucidnost, svi su postali sistemski igraci. Saka lik dobio najveci ugovor i nestao od tada.

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Ni baba Vanga ovo ne bi znala .
I

Ivanab00

pre 2 meseca

Arsenal uzima titulu 99% uz malo srece
T

Tln

pre 2 meseca

Cuj ne moze siti pobjedit sve do kraja?? A, arsenal kao moze....boze sacuvaj.
v

velikolaole71

pre 2 meseca

Hoce ali bez prava na kiks

Milos Miletic

pre 2 meseca

Zasto Venger nikoga ne trenira?
1

1234567891011

pre 2 meseca

Човек је у пензији(тренерској)!Сада ради/гостује као консултант/аналитичар,по разним телевизијама и емисијама!

Kurcslus

pre 2 meseca

To je Arsen izjavio jer je tako nesto i red da izjavi, mogu misliti sta bi bilo da je izjavio da nema nista od titule. Arsenal ne zasluzuje titulu zbog ziheraske igre, kao da ih Murinjo vodi. Vole bi da se resi u poslednjem kolu i da ako moze da izvise zbog gol razlike.
N

Niki1

pre 2 meseca

od kada nema čuveni arsen nema ni arsenal titulu
a

avax88

pre 2 meseca

Covek je jedan od najbaksuznijih trenera - iako veliki strucnjak, ne znam da li je Arsenal uopste ikada osvojio pod njegovom komandom Premier ligu.

Meda74

pre 2 meseca

Neće!
F

Forest City

pre 2 meseca

Hahaha madueke Ili Cigan sa maramom, treba celzi Jos neki otpad da uvali arsenalu.haverc madueke,koje sledeci?
F

Fenix99

pre 2 meseca

Osvaja arsenal ovo
E

Emocije i logika

pre 2 meseca

Kao simpatizer Arsenala voleo bih titulu, ali zdrav razum kaze da od toga nema nista. Za pocetak da pobede Njukasl pa da idu utakmicu po utakmicu. Tesko ce Siti prosuti ista, dosta su prosuli sad ce da zapnu.

[email protected]

pre 2 meseca

titulu osvaja siti.nece izgubiti ni jednu do kraja.Arsenal ce platiti ceh igranja u polu finalu lige šampiona koju nece osvojiti
R

RadeSRB

pre 2 meseca

Ne kontam..pisanje od Nedelje ili juče Pepov intervju posle utakmice" iako se izjednačimo oni su i dalje prvi" sada odjednom Siti prvi..glava zaboli od čitanja

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Za sve se pita Siti!

Idemodalje

pre 2 meseca

Prosuli su toliko bodova i to 2x u mesec dana su imali lepu prednost. I treba da izgube titulu.
C

Chica

pre 2 meseca

А Сити треба да узме и ако је просипао пре њих? Ако немаш шта паметније да пишеш, немој ни ово да пишеш.
N

NE MOZE

pre 2 meseca

ni Arsenal da pobedi sve do kraja
h

hahah12345

pre 2 meseca

Ovaj venger koji tim imao pa osvoijo jednom 2004 i sad kaze ovaja sad sa ovim timom arteta malo sutra citi uzima titulu
N

N1204

pre 2 meseca

Osvojio je druže on i 98 i 2002 u vremenu kada je Man.utd bio prejak

Radosav Ikovic

pre 2 meseca

Nadam se da je u pravu.

milosbosut

pre 2 meseca

Imaju sanse al nemaju vise prava na kikss

[email protected]

pre 2 meseca

Dok je on bio trener tada su mogli nesto da osvoje, ovako tesko...
C

Chica

pre 2 meseca

Pa nisu 15 godina, izuzimajući kupove.
5

55667557

pre 2 meseca

Venger je najkrivlji što nisu uzeli titulu od 2004, on je bio trener Arsenala do 2018. Tako da nije teško izračunati koji je trener Arsenala imao najviše "sušnih" sezona. Plus ostavio je Emeriju raspadnut tim.
B

Blaki

pre 2 meseca

Kako igraju i treba da osvoji Siti.
C

Chica

pre 2 meseca

И ако је Сити лошије играо током целе сезоне?

djole.

pre 2 meseca

Pa dobro ajde sada Venger da kaže kako nece da uzmu titulu.

Rakun07

pre 2 meseca

Bice tesko ali imaju sanse

manci44

pre 2 meseca

Došli smo od tiga nikad laksa titula do imaju i dalje sanse..Sad bas je ispravno pohvaliti City kako neodustaje ni na -9 i ocajnu formu i milion kikseva ,jednostavno to je gen Šampiona, ...E sad je teret Arsenala ogroman psihološmk svaki lrimljeni gol je strah više,ako ih strah savlada a vec ih jeate bojim se da će kiksaju jos puta..

Djordje Tasic_google_2

pre 2 meseca

nema ništa od titule još narednih 20 godina

markinjos4

pre 2 meseca

gubitnički mentalitet ce presuditi i mancester ce uzeti titulu

Ivan Todorović

pre 2 meseca

Ovom igrom trenutno tesko da ostanu prvi
K

Komri

pre 2 meseca

Siti moze da dobije sve a verovatno i hoce. Arsenal ce tek da kosta rat sa Colovom ekipom. NEverovatno je kako povreda mladog norvezanina moze da unisti ekipu, Odegard je srce i dusa ekipe cak ni povratak Haverca nije bio dovoljan
C

Chica

pre 2 meseca

Где ти виде све то за Одегарда?човек се обада по терену. Шта је смислено одиграо? Против ког тима из четворке је одиграо добро? Игра само мале мечеве. А више ни то.,Езе је платио цену његовог гурања у тим.
a

ancibanana

pre 2 meseca

nista od toga bato, siti prvi pozdrav
Q

Quit

pre 2 meseca

Pozitivna stvar za navijače Arsenala je što sada moraju da napadaju jer je gol razlika mnogo, mnogo važna. Čak i da pobede sve 4 do kraja, titula nije sigurna. Dakle nema više kalkulisanja onog debila Artete, moraju da igraju maksimalno napred.
Q

Quit

pre 2 meseca

Svih 5 utakmica, pardon.
B

Boldrick

pre 2 meseca

Lakse protivnike ima Siti.
g

gosttttttttttttttttttttttt

pre 2 meseca

Burmot i Everton u gostima je sve samo ne lako

Маркоо

pre 2 meseca

Arsenal nakon ovoga ako ovoji titulu ja ne znam... prokockali su previse sansi

Darko Vostic

pre 2 meseca

Bice bas tesko... Videcemo
P

Pavle13072014

pre 2 meseca

Bice tesko do kraja,jedan kiks i gotovo.

Zeljko Pavlovic

pre 2 meseca

Iskreno tesko, mislim da nema nista od toga, Arsenal nema to iskustvo, pod velikim su pritiskom i mislim da ce da rasipaju bodove u narednim utakmicama,dok Siti ce po meni gaziti sve redom, jos imaju i utakmicu vise da odigraju, tako da mislim da Siti osvaja!

Nixaa

pre 2 meseca

Hoce jer je apsolutno zasluzio
S

Spaleiii

pre 2 meseca

Bice neizvedno. Zadnje kolo ce odluciti ko je sampion.

Uskekruske

pre 2 meseca

Naravno da hoce
@

@ssss

pre 2 meseca

Gotovo da smem da se kladim da će Arsenal da prospe bodove već prvo naredno kolo protiv Njukasla.

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

A i on mi je pametan u p.m
s

siti

pre 2 meseca

ima potencijalne mine u tipu Evertona u gostima, Bornemounta, Vile kod kuce dok Arsenal mi vise deluje da moze sve pobediti do kraja radi nesto lakseg rasporeda.
h

huge

pre 2 meseca

Isekla ih povreda Sake, inače bi se lagano prošetali PL, bruka će biti da onakav City uzme titulu
H

Hahahahaahhaha

pre 2 meseca

A dok je saka bio zdrav arenal je sve redom gazio i saka u 27 utak ima skor 16 golova i 12 asistenicija... kako da ne, drzali su dugo prvo mjesto jer je siti bio bas los, a u zadnjih par kola su malo digli formu i eto odmah prvog mjesta. Kakav arsenal i titula, budite realni. Rajs i 2 stopera su top igraci, ostali srednja zalost, sledece sezoje im je velika borba za 4.mjesto
@

@Hahahahaahhaha

pre 2 meseca

City ispao od nikad goreg Reala kog malo malo da prodrma neki tim iz središnjeg dela tabele, a dobili su šamar i od niželigaša u Kupu... što se Citya tiče igrački nisu tako blistavi kao nekih ranijih sezona dosta igrača sa sporadičnom formom tokom sezone, o kvalitetu fudbala nema potrebe ni da govorim koliko je lošiji u odnosu na neke prethodne godine
C

Chica

pre 2 meseca

@ Hahahahaahhaha Значи ПЛ не вреди пишљива боба чим је Арсенал ооии има три зоп играча 206 дана био први.