Komentari na vest
Plzenj predstavio Pirgića: Impresionirao nas je
Nrconicar8
pre 11 dana
Odlican posao je napravio plzenj strasnog igraca su uzeli!
1
144574
pre 12 dana
Dosta komentara napisano o tome kako Zeleznicar nema ambicije u Evropi cim rasprodaje igrace sto nije istina. Na žalost ovaj klub zivi od prodaje i nije na drzavnim jaslama vec kvalitetnim radom sebe izdrzava i nema jednog dinara dugovanja za razliku od 99,9% klubova u nasoj zemlji. Verujem da ce naci adekvatna pojacanja mada u svojim redovima ima dece koju ce Kokovic ove godine lansirati una fudbalsku pozornicu, pre svega mislim na malog Tosica koji ce siguran sam biti igrac vredan bar 5 miliona u narednih godinu-dve. Pored Tegeltije veliki potencijal i nada za srpski fudbal u celosti. Od srca im zelim da nastave u ovom stilu i da daju sansu nasoj deci jer su jedni od retkih klubova koji veruju nasoj krvi i daju joj sansu. Kokovicu samo napred!
Ivan L
pre 12 dana
Ovde strucnjaci pricali da ne moze u zvezdu da igra, bolji je dva puta od onog drvenog Elsnika.
M
Marko206
pre 12 dana
Tesko da ce biti kljucni adut ekipe kao sto zeli, ali hajde da vidimo.

Golub86
pre 12 dana
eto umesto ovako dobrih, kvalitetnih, domaćih igrača.. dovode se igrači sa temua.. bugari, kiprani, babike, i ostala 'pojačanja'

Mr 007
pre 12 dana
Ovi su definitivno zeleli da bace par u Srbiji,prvo su hteli Ovusua,pa sad i ovog anonimusa. 🤣Steta je sto Ovusu nije prosao preglede,ovako smo bacili pare za njega.
Zika Zika
pre 12 dana
solidan potpis,,,
Z
Zašto se izbacili...
pre 12 dana
...gore u meniju podtemu Super Liga Srbije?
i
ime gosta osta osta
pre 12 dana
i mene to, zanima
M. K.
pre 12 dana
Finansijski dobar posao, samo je pitanje kakve su ambicije kluba u evropi, ako je to ispadanje iz prvog kola onda u redu.
C
Ch
pre 12 dana
Djaba sve kad Zeleznicar uopste Ambicije nema da ihra ozbiljno Evropu kad sve rasprodase. Isa Posla kao i TSC i Pazar. Evropska Mjesta sva Zvezdi dodelit
h
h. o. r. i. 91
pre 12 dana
Odličan igrac,svaka cast
k
kikica1971
pre 12 dana
U zadnje vreme srpska skola fudbala je izbacila dosta talentovanih i mladih dobrih igraca
Š
Šiljokuran
pre 12 dana
Da li je naš srpski fudbal kvalitetniji od češkog?Da li su Badjo i Handel kvalitetniji od Pirgića? Ili možda nije dobar za neke druge poslove?Železničar je napravio odličan posao osvajanjem četvrtog mesta i izlaskom u Evropu,da li je pametno prodati više igrača i uzeti novac a ispasti u prvom kolu?Tako je radio TSC i ispao u drugu ligu,bila bi šteta da se to dogodi.
#
#
pre 12 dana
Od Svete je sigurno bolji
D
Dexterijus
pre 12 dana
Steta za Zeleznicar u fudbalskom smislu, jer stvarno je dobar igrac Pirgic.
Finansijski, odlican posao.
Z
Zvlat BG
pre 12 dana
Liči na Ćentu! Bar malo!

perazdera6
pre 12 dana
Dobar igrac nema sta
Ako ne bude igrao,bar će da pije kvalitetno pivo.
Zivot je igra
pre 12 dana
odličan igrač...tjt
ShoMi_1994
pre 12 dana
Odlično pojačanje!
bet366.dx.am
pre 12 dana
Pančevački Železničar je napravio istorijski posao prodajom Stefana Pirgića u češki Plzenj za neverovatnih 3.000.000 evra uz procente! Češki velikan je drsko podigao ulog, oduvao rumunski FCSB i ugrabio mladog ratnika sredine terena koji odmah napada mesto lidera tima. Brutalno ozbiljan transfer za srpski klupski fudbal!
J
Joksa1986
pre 12 dana
Na svakoj vijesti po 4-5 botova ?!
Šta dobijate to sto kopirate dio teksta i postavljate upise tj.komentare ?!?!?!
%
%%÷÷%(@[×
pre 12 dana
@joksa1986 mislim da se dodeljuju tokeni neki ili tako nesto vezano za kladionicu.
Daniel33
pre 12 dana
lepa cifra, nisu male pare u igri








