Komentari na vest

Podrhtavanje tla u Americi: Njujork Siti ponudio Pulišiću 10.000.000 dolara godišnje

Alek

pre 6 minuta

Ambicije cao, obezbedi se i uzivaj
m

milan.gudovic

pre 23 minute

Covek je sad u godinama kad trofeji nisu u planu nego novac. Ne vidim nacin kako ne bi prihvatio ovakvu ponudi
k

kikica1971

pre 40 minuta

Odlican igrac ali nije jos za ameriku ima jos sta da pokaze u evropi

[email protected]

pre oko 1 sat

dobar igrač koji nije pokazao ni delic talenta koji poseduju
j

jokabejbe

pre oko 1 sat

sreca pa im nije to nacionalni sport i interesovanje ...mada polako postaje

ЗоранАГТ+

pre oko 1 sat

за боље и није.

FC RED STAR

pre oko 1 sat

Ozbiljan igrač,prava 10
S

Stribor

pre oko 2 sata

Najbolji talenti u Englesku, sledeca klasa na bliski istok i daleki zapad. Sumorna realnost za ljubitelje Calcia

Sijanda Ksulu

pre oko 2 sata

Verovatno ce i da prihvati
P

Pixy

pre oko 2 sata

Podrhtavanje tla...bomba...ahahaha...do kad misle koristiti taj click bait?!
D

Daren_g

pre oko 3 sata

Isplatice se to new yorku kroz marketing sigurno, iskoristice hajp oko "sokera"