Komentari na vest

Pojačanje koje nema cenu

mozzart-gost

pre oko 23 sata

Mirko GOAT domaćeg fudbala.
S

Staniša Žugić

pre oko 23 sata

Da bas je falio posto ima brzinu a u duelu je malo jaci od deteta od 5 godina

Asani Avni

pre 1 dan

kapiten kaputenski

Aleksandra Martać

pre 1 dan

Katai jedva izdrži celu utakmicu, a opet najbolji igrač eto kakva nam je liga i kakvi su nam fudbaleri
С

Север Србије

pre 1 dan

После 10ина милиона потрошених Еура и даље су Иванић и Катаи најбољи. Биће ово још једна сезона у којој ћемо имати тим само за супер лигу. Није битно, важно је да је Мађија задовољан.
S

Sedlar92

pre 1 dan

Samo bog zdravlje da mu podari!
M

Markokmet

pre 1 dan

Koliko je samo Mirko Ivanic falio Crvenoj Zvezdi
J

Jka

pre 1 dan

Da bas je falio posto ima brzinu a u duelu je malo jaci od deteta od 5 godina..Godinama prima ozb platu a vuče se po terenu i nema dve vezane dobre evropske tekme.Nekada bio ok igrac i odavno je trebao da ode ali niko na planeti ga nije trazio i niko mu ne bi ni dao ovoliku platu kao sto ima kod nas..Nama on i Katai kao da su maradona i pele pa ce da igraju do kraja karijere kod nas jer limit im je bio Alaves i Bate Borisov...

ZovuMeKirbi

pre 1 dan

Ivanićev povratak donosi kvalitet i sigurnost.

Slavko61

pre 1 dan

Godinama najpouzdaniji igrač

Aleksandar Krezic

pre 1 dan

Звезда увек најављује највише циљеве а онда разочара боље је ћутати и радити а резултат долази као награда а не превише хвалисања.
M

Micotaki

pre 1 dan

Pa ako na njemu zasnivate najveće vrednosti u ovim godinama i fizičkim sposobnostima za ligu Šampiona može samo da se masta.
N

Natalii29

pre 1 dan

pa da li se oporavio ili mu treba jos vremena

Aleksandar Pesic

pre 1 dan

Mozda i najbolji igrač, veliko pojačanje za napad na lš

FC RED STAR

pre 2 dana

Pojačanja su u omladinskoj školi

Valentina Kolar

pre 2 dana

Mnogo priče, videćemo na delu
F

Fanste933

pre 2 dana

hmm da li je tako i izgledali sve
m

mora brze

pre 2 dana

lepo je to da se ivanic vratio o da katai magiko ponekad u SLS pusti svoju magiju ali ako hoces vise i neke vece uspehe moras pratiti svetske trendove fudbala. a tamo se vidi da je snaga i brzina veoma bitna i da bez toga nema uspeha. nije samo dovoljno znati na lopti, moras 90 minuta da pritiskas protivnika, da trcis gore dole, da stvaras sanse preko bokova, da ti stoperi igraju visoko kako bi stvarao visak u pas igri a to godinama fali zvezdi u evropi za vece poduhvate...
N

Ns bilee

pre 2 dana

Ko jednom izda taj ce uvek.

Stefanbiki95

pre 2 dana

Bravo za zvezduu idemo jakoo
S

Stankovic

pre 2 dana

Ja ne shvatam ove nase navijace, ako su uopste nasi, koliko nipodastavaju trenutnu oziciju Zvezde u evropskom fudbalu i buducu fudbalsku jesen. Nije mi potpuno jasno da li su svi tako uspesni i besprekorni u svojim zivotima kada od Zvezde traze smo najvece domete, preziruci svaku pomisao na LE ili LK. Pre ce biti, suprotno, nemoc iz privatnog zivota izliva se kao frustracija u komentarima. Zvezda ima solidno mesto i u evropskom rankingu klubova kao i u istoriji, naravno rang je varljiva kategorija, znam da iza nas ima mnogo timova koji bi nas tukli, uostalom svi danas ulazu i igraju fudbal. Od kada je krenuo ogroman upliv arapskog i drugih kapitala u zapadne klubove nastale su tzv. AZDAJE sa kojim Zvezda ne moze da igra ni da se meri, ali ni toliki kapital nije garancija uspeha. Mancester siti je od 2008. progutao 18,5 milijardi dolara, a osvojio nekoliko titula i jednu LS, sto finansijeri ocenjuju kao neuspeh i jeste tezak neuspeh. Isto je tako veliki neuspeh sipanje drzavnog novca u KK Partizan i KK Zvezda poslednjih pet , sest god,po 30 i kusur miliona svakom klubu pa to je oko 350 mil. nizasta.Sta smo dobili, malo paljevine pune Arene i malo gostujucih navijaca, u sustini mrsava ekonomija, arezultati nikakvi , nematerjalni dobitak isto nikakav. Ogroman gubitak za Srbiju, svemu je kriv Zeks i njegov dolazak , Vucic je imao nameru da centar evropske kosarke iz Madrida i Barselone premesti u Beograd ili bar na Balkan, ali . . .
a

ako vec

pre 2 dana

pises onda probaj da nadjes tacne podatke, KK Partizan je u zadnjih 4 godine dobio od drzave nesto manje od 20 miliona eura a KK Crvena Zvezda za zadne 4 godine tu oko 45 miliona.
z

zilijen 10

pre 2 dana

bio Partizan 6. u evropi,igrao 1/4 finale sa Realom..ali dobro

Slobodan Ristovic

pre 2 dana

mirko mora da ostane
V

Vesna5588

pre 2 dana

Oni ne mogu igrati protiv ozbiljnijih i ja ih ekipa, nisu oni u stanju taj tempo da isprate.

M. K.

pre 2 dana

Veliko pojacanje iz sopstvenih redova.

jovan1111

pre 2 dana

Ivanic da je deset gidina mladji vredeo bo milione
n

neconi1122

pre 2 dana

Haahahaha a covek ne znam loptu da sitne oni ga dovode pa nas fudbal ne u kanalu

Sijanda Ksulu

pre 2 dana

Najveće pojacanje
K

Kalabasas

pre 2 dana

Za SLS najbolje sto je moglo da se desi ,za sve ostalo- utopija. Covek je sa ozbiljnim fudbalom zavrsio.
B

Boka85

pre 2 dana

Videćemo polako kraj će kaže

zgemba82

pre 2 dana

Idemo jako , sa ovim pojacanjima ima bre da prezimimo u ligi konferencije lagano.

Veljaa13

pre 2 dana

Zato nije cudno sto mnogi kazu da je to pojacanje koje nema cenu

Natasa27

pre 2 dana

Takvi igraci donose kvalitet, iskustvo i sigurnost koju je tesko nadoknaditi transferima
B

Bivša petica

pre 2 dana

Mića je dobar i čovek i igrač (ali za naše prvenstvo). Iskreno, kad dođu utakmice visokog tempa i jakog inteziteta sa mnogo trčanja on i Katai nisu u stajnu to da isprate. Svede se na "šteta, nismo imali sreće". Koja sreća.? Nismo imali igrače za taj nivo. Ipak, sreća je što se vraća posle duge pauze. U svakom slučaju je potreban i za svlačionicu i na terenu zbog svoje pozitivne ličnosti. Neka je kraj povredama.
J

Joker Nole

pre 2 dana

pa realno do 1.septembra Ivanić mora da pokida kvalifikacije i početak prvenstva, e sad da li ga deki posle vidi kao primarnog ili bek-ap igrača do kraja decembra to je pitanje

dusann55555

pre 2 dana

Nadamo se da ce Ivanic biti spreman za kvalifikacije svakako nam je jedan od bitnijih igraca

Nikola Milicevic

pre 2 dana

Godinama se dovode kvazipojacanja, a najbolji igrac uvek bude Ivanic.Toliko o nesposobnom sportskom sektoru.
E

El capitan

pre 2 dana

Sebicna raga kao i Katai !
S

Sebican

pre 1 dan

Sebican i samoziv si jedinoti..
P

Pillipipinizzzzz

pre 2 dana

Bezmudic i magiko dva poslusna pa moze se reci i pametna igraca, produzavaju svoje karijere ali moraju biti poslusni i deliti sa gazdom, slusaju lice sa poternice, dva sporaca koji su u evropskim utakmicama relevantni kao curasao u svetskoj politici, ali u ligi bez briga velikog vodje se pretvaraju u azdaje, pa ovaj magiko potencialno kao fol najbolji strelac zvezde pa placeni navijaci ga stavljaju u kos sa legendama kao sestu zvezdinu zvezdu? Sve je otislo bre u tri lepe, pa njihov najveci domet bate borisov i mls i odatle su najureni. Pametnom dosta!
S

StariZvezdas

pre 2 dana

Sve tacno, ova dvojica bi u Zvezdu igrali nikada do oko kasni 90 tih, mozda tad nikada. Ovo treba da bude posledna godina za penzionere kao ja I I SA OVE STOPERE NISMO NI ZA LK GDE SU POJACANA... Da ne mislite Erakovic je pojacanje,veljkovic penzionere,ucena prosek..nadam se barem ova nova pojacanja nesto vrede.
A

Alberto Moreno

pre 2 dana

Volim Miću više nego ćaleta
B

Brkonja

pre 2 dana

Jel bese Ivanic rekao da sem Vojvodine nece da potpise ni za Zvezdu ni za Partizan,covek od reci nema sta.
8

8888

pre 2 dana

Teško nama ako nam je on najveće pojačanje...
g

gnrslash

pre 2 dana

Veoma znacajan za igru Crvene Zvezde. Ako i Katai bude igraonna nivou, plus pojacanja nadamo se da Zvezda moze do grupne faze lige sampiona
i

iveljaaa

pre 2 dana

Bice to dobra zvezda
M

Miloslegenda

pre 2 dana

samo da si ti dobar nama i sve super
V

Veljabatica

pre 2 dana

samo jakooo nema nazad

Losmaaa94

pre 2 dana

Мића је доктоор и прави капитен!! Примјер је свим могућим младим играчима и будућим носиоцима игре..
V

Vladava

pre 2 dana

Ivanicu ivanicuuu sta ces

Dusan Stefanovic

pre 2 dana

Mirko dobro pojačanje
D

DraganGale87

pre 2 dana

dok god su nam dva najsporija igraca najbolji igraci nema nista od lepe igre ... godina stizu prwskupa pojacanja,razne bombe ... i onda na prolece najbolji igrac Zvezde Katai..Najbolji igrac Zvezde Ivanic.... da me ne shvati odma neko pogresno,oni su super igraci i ljudi i tolike godine u klubu i hvala im za sve. Ali oni ne bi trebali da budu najbolji igraci Zvezde,vec bi to trebali da budu stranci koji dolaze za ogromne pare,mladji,brzi igraci... a ispostavi se uglavnom da su stranci promasaj recimo kao Silas,Milson... i onda naravno isplivaju Mica i Sale(kako ih mister zove) kao najbolji igraci Zvezde... i posle sto ne dolaze ljudi na stadion sto nam.je igra spora....
O

Ovo moze

pre 2 dana

da napise samo neko ko nema pojma o fudbalu...
N

Nebitan63

pre 2 dana

Apsolutno se slazem vasim komentarom.Nama treba igrac koji ce praviti razliku za LS a Ivanic nije igrac tog kalibra
b

bojana23

pre 2 dana

bice to sve okej samo jako
S

Slava222

pre 2 dana

samo da se odradi na vreme sve
S

Sima Alkos

pre 2 dana

Godinama se dovode kvazipojacanja, a najbolji igrac uvek bude Ivanic.Toliko o nesposobnom sportskom sektoru.
J

Jakov23

pre 2 dana

samo zdravlja i bice svega

MisoK

pre 2 dana

CANNE Sto se dusebriznici toliko brinu sto Zvezda placa Ivanica a on se oporavlja od opvrede.Brinite vi vasu brigu a za Zvezdu ne brinite.

Proficap

pre 2 dana

Samo neka nam je on ziv i zdrav. On i Katai su obelezili jednu epohu u Zvezdi.
k

kikica1971

pre 2 dana

Ako Mirko tempira formu na vreme bice jedan od kljucnih srafova u zvezdi
Ј

Јосиф

pre 2 dana

Докле год су ветерани Иваниќ и Катаи главни играчи,искорак у европи је нешто чему се неможемо надати! Појачања типа Овусу,Соколовиќ Чан,Лоуизу,Фани нису за ЛШ!

Miloš (Мишке)

pre 2 dana

Krilo mora da bude brzo, a Mirko bas i nema brzinu. Tako da je vise negde po sredini njegova prirodna pozicija
B

BokiUSA

pre 2 dana

Dobro dosao nazad Mare. Treba ga gurati u prvenstvu I videti kako stvari stoje. Dali moze ili ne u Evropi. Ne racunam San Marino ili Irske ekipe...

ljubisa rajkovic

pre 2 dana

Samo da ovaj put ostane zdrav čitave sezone pa da vidimo gde smo. Definitivno ekipa nije ista sa njim i bez njega.
m

mixica

pre 2 dana

Najbolje i najjace pojacanje povratak Mirka Ivanica na teren
O

Ojo

pre 2 dana

Ivanić može još samo u Ofki da igra
v

v1ad

pre 2 dana

Problem je kad stavis Mirka i Kataija zajedno levo. Ni jedan nema brzinu ili dovoljno trce da budu krila nego nesto polu i da ulaze u sredinu. Jedan tako moze, dva vec ne.
Л

Лаик

pre 2 dana

"Скаути, тренери, врсни познаваоци фудбала и остали стручњаци" бриљирају у коментарима и константно нас подсећају колико благе везе с мозгом немају. Лузери кад је у питању и живот и фудбал. Јавите се за још набијања комплекса.

Истина

pre 2 dana

Мирко је тотално био ван форме прошле сезоне, чак и пре повреда. Можда су га једноставно стигле године, можда се није уклопио прво у Милојев систем. Константно је гуран на лево крило где није могао да покаже ништа, јер Мирко крило није. Ове сезоне очекујем да улази са клупе и да својим пасовима по којима је био познат мало разигра саиграче. Тешко да је то играч на кога се тим може ослањати у смислу да има зацементирано место у првој постави.
R

RSB91

pre 2 dana

Ivanić nije više za startera u Evropi. Može kao opcija sa klupe. Najveći upitnik za Evropu su Arnautović i Veljković. Hodaju po terenu. Ne prave razliku ni u superligi.
p

podesen

pre 2 dana

Povređen poslednja 3 meseca ,plata mesecno 100 000 e,oni kazu pojacanje besplatno,cudo prirode.
T

Triton

pre 2 dana

Ata tebe briga ne dajes mu ti pare ,on je dogovarao platu za sebe ti za sebe
S

SUNĐER BOB

pre 2 dana

Ma dajte ljudi, nije on vise za evropsku fudbal..nasa liga ok..

human

pre 2 dana

U ovom sistemu vrlo bitna karika. Biće to OK.

Miloš Orošić

pre 2 dana

Ivanic - Katai, biće to opet BOMBA
A

Ad

pre 2 dana

Ma kako nece,za nasu bednu ligu,cim dodju kvalifikacije ili Liga sampiona,mozda liga evrope,gde su oni. Spakovani u dzep,nekih klinaca od 20 i kusur godina. Druze,tamo nema sudija iz Srbije,pa da na svaki mig sviraju faul,a da ne pricam za vecit
P

Presmesni

pre 2 dana

ste...kakvo crno pojacanje, sporac flegma davi od sto improvizacija i frljoka prodje mu jedna, Katai za njega doktor
m

majstorzanata

pre 2 dana

covek je suv prosek, prvo smo ga cekali 2 godine da zivne fizicki i psihicki, pa je onda odigrao korektno, sa povremenim bljeskovima i posle nastavio da igra u nekom prosek ritmu.. ni kriv ni duzan izobara neke rekorde. i da dodam, covek ne treba da bude kapiten, nema liderske sposobnosti.. pravi kapiteni su katai, mateus, krunic..
D

Daren_g

pre 2 dana

Od kad je dosao u zvezdu svaka sezona konstantno dobar. Kada je zdrav ima zacementirano mesto u prvih 11
Za nasu ligu vratite i dejana savicevica... Hahahaha
G

Gost1234

pre 2 dana

Po slici bi se reklo da imas 60 godina druze, po komentaru negde oko 9..

ЗоранАГТ+

pre 2 dana

Само нека те здравље послижи.
E

Eseks

pre 2 dana

Jedan od mojih omiljenih igraca ali treba biti realan.Na njega ne mozemo da se oslonimo zbog istrosenosti i velike mogucnosti nove povrede.Kod njega dodatan problem predstavlja i spor oporavak i sporo vracanje forme..

SKIZ

pre 2 dana

Не брини ништа
E

Eseks

pre 2 dana

Ma ne brinem,ljubav prema Zvezdi nema granice i onda uvek verujem i nadam se najboljem
Z

ZICOOO

pre 2 dana

AJMO ZVEZDO DO LIGE SHAMPIONA!!

nikola.p

pre 2 dana

Raste budžet...u skladu sa kvalitetom lige i u odnosu sa komšijama...pa da, od Lige Šampiona prošle godine...

Zvezdas1989

pre 2 dana

Ivanic zadnje dve sezone katastrofa u evropskim utakmicama
Veliko pojacanje za tim....
m

menkopenko

pre 2 dana

Mirko dobro pojačanje
Njegov povratak puno znaci timu...

Meda74

pre 2 dana

Treba nam mlsđi i jači vezista za Evropu
p

plavacc

pre 2 dana

zvao hviča pita može pola na ruke pola na račun

Tina Mirkovic

pre 2 dana

shahbaahahaioaoa