Najjaca liga. Ubjedljivo.
z

znalac96

pre 21 dana

Hvala ti Villarelale na parama u 98+ minuti!!! Kakva utakmica braco moj čudo!!! Celta promašila u zadnjih 10 minuta 3 mrtavaca! I onda penal u 98+ min Parejo premašuje i odbija mu se lopta koju posprema u gol!!! Utakmica desetljeća definitivno!!!!
L

Laziale

pre 21 dana

Kod rezultata 3:3 na 5’ do kraja napadaju i jedni i drugi kao da je prvi minut, zeljni pobede. 99% drugih timova bi mirno sacekali kraj i podelili bodove. Tacno da se igrao jos koji minut bilo bi 4:4. Nije ovo do spanske lige, ovo je utakmica koja se desi jednom u 15 godina.
N

Nanas

pre 21 dana

Ovo MORA biti namestaljka, posto kod nas samo ako je 7+ i prelaz,to ne moze biti mec u kome se uziva,nego je pod obavezno namesteno, sad ce 80 % komentara biti u tom stilu...
L

Laziale

pre 21 dana

To je stav klinaca i ogranicenih ljudi. Isto se desava i sa Serijom A, cim se odigra neka ozbiljna utakmica sa preokretom odmah nameataljka. A primera radi u Premijer ligi poslednjih godina najgore se sudi a tamo kad se desi preokret onda se velica liga.

Fear The Beard

pre 21 dana

Pitanje za ljude koji su gledali mec....Da li je bio penal?Kako se to gleda,prekrsaj,povlacenje za sorts je pocelo van 16m,a zavrsilo se unutra?
s

spiritus movens

pre 21 dana

Bio je penal jer je igrac u plavoj opremi nastavio da povlaci za dres i ometa igraca u zutoj majici. Inace, ne znam ko se doseti da se izvodjenje penala snima kamerom iza igraca, tj. sa centra umesto tv kamerom koja je i tokom prenosa? U potpunosti pokvari utisak gola.
v

veliki strumf

pre 21 dana

Какав феноменалан меч! Само у надокнади времена шта се све издешавало - довољно за неку целу утакмицу! Крај невероватан! Виљареал незаслужено добио, Селта имала сјајне шансе на крају меча, а потез овог лика који је направио потпуно невероватан и безвезан пенал је да му забраниш да игра фудбал! И такав лик игра у Примери!
A

Auuu

pre 21 dana

Ubi me Parejo Odlicna tekma al mi ponisti doobar tiket Cekao bi se galata samo 1
g

gadge 1606

pre 21 dana

kakva utakmica, pogodio sam prvo i drugo poluvreme GG,tacno sam znao da će biti ovakav mec.Ko nije gledao propustio je sjajnu utakmicu,fudbal onakav kakav želimo da gledamo, moglo je da bude realno 7:7
T

Tata Martino

pre 21 dana

Srbi, ljubitelji Premier lige, gledaju i ne veruju! Španska liga najjača!

kuri

pre 21 dana

Не знам штоа, али ми је жута подморница увијек била драга екипа!!!

pre 21 dana

Uz Finale LS Milan-Liverpul 3:3 i Finale Kupa Uefa Liverpul-Alaves 4:4,sasvim sam uveren da je vecerasnji mec Viljareal-Selta 4:3,najbolji mec,uz ova dva navedena,koji sam ikada gledao.Ko je propustio,pogledajte reprizu obavezno.
M

Mica Radikal

pre 21 dana

Ne znam da li se sjecas utakmice Werder- Valensija tamo negdje 08-09 u Kupi Uefa? Nesto najjace sto sam gledao
G

Ganer

pre 21 dana

Možda sam pristrasan ali Arsenal 7:5 protiv Redinga.
K

KVVO

pre 21 dana

Nisam ljubitelj Premijer lige (ni Engleske, uopšteno), ali najbolja fudbalska utakmica koju sam gledao je Čelzi - Totenhem, 2016., čuvena "Bitka na Bridžu".
G

Garcia.Aranda

pre 21 dana

MicaRadikal 4:4, revans mec Kupa Uefa. Marin, Ozil, Frings, Pizarro protiv Silve, Mate, Ville, Joaquina… Fantastican mec! I meni spada u top 3-5 najboljih koje sam ikad gledao :)
r

rale123

pre 20 dana

Meni je ostao u sjećanju meč Hamburger - Juvenrus 4:4 mislim da je 2001 godina i LŠ