Komentari na vest
Popodnevna dremka, pa burna završnica: Siti bio na konopcima, ali ga je Niko lansirao u finale FA kupa
Branislav Jovanovic
pre 2 meseca
Provlace se cele sezone
S
Slaviša Trifunović
pre 2 meseca
Bravo za Mančester Siti!
snezana radovic
pre 2 meseca
navijači Građana nisu bili previše zainteresovani za duel sa petoplasiranim timom Čempionšipa, te su na najvećem engleskom stadionu ove subote jasno bile uočljive prazne stolice u sektoru rezervisanom za nebeskoplave. Nije ovo bila utakmica koju će pamtiti pristalice kluba sa Etihada, ali i pored svega toga,
Batina1
pre 2 meseca
Šteta za Sautempton.
R
Rirera
pre 2 meseca
Tesko ali uzese ovo, napeto
K
Koventri1986
pre 2 meseca
Dobro je Siti pobedio,kad je igrao sa dva igrača manje.Savinjo i Mateus Nunješ,ono je da ne poveruješ.Ko njih plaća,ludji je od njih.
m
mmyyaat
pre 2 meseca
Gradjani su spaseni
m
mmyyaat
pre 2 meseca
Veoma neocekivano jedva su se spasili
Elvis Fejzic
pre 2 meseca
City na svakoj utakmici preko 25 šuteva ali jedva nekako daju 1-2 gola. Pored takvih igrača loša efikasnost
n
nuki63
pre 2 meseca
City na kraju može da osvoji 3 trofeja ove godine. Kako su se stvari promenile
S
Sate33
pre 2 meseca
Ne bih dopustili da pobedi neki drugi tim
S
Sate33
pre 2 meseca
Veoma očekivano...
Lix
pre 2 meseca
Koliko je Siti postao veliki tim...
srecko Janjic
pre 2 meseca
Da je "neka druga" ekipa bilo bi provukli se a ovako je to "atomski" fudb
Michael Simpson
pre 2 meseca
Iskreno dobro se drzali gosti iskreno tako da to je sto je. Delovalo je da ce mnogo lakse biti ali nece
Nemanja Matic
pre 2 meseca
Bravo za Siti borili su se, da nije nesto bila utakmica za gledanje ali je vredelo gledati...
Gospodar neba
pre 2 meseca
Dobra zavrsnica. Prosao mi i 1 i tim1 2+
N
Natalii29
pre 2 meseca
Iako su potcenili rivala i igrali ispod nivoa, kvalitet i reakcija u završnici doneli su Sitiju preokret i nastavak dominacije u FA kupu.
Bogdan Djordjic
pre 2 meseca
siti kakva je ovo ekipa naopako ne mogu da ih smislim da nisu gol primili ne bih ga dali do sutra samo da aresenal uzme titulu!
Goran Radovanovic
pre 2 meseca
Na kraju ce i titula biti uzeta bez problema ikakvog
V
Vldblk9a
pre 2 meseca
Kakav klub, pola Vemblija ne mogu da napune.
Т
То је
pre 2 meseca
Клуб који је двадесет година држао рекорд посете у ТРЕЋОЈ лиги па га престигао Сандерленд пре 7-8 година али трапави људи који не знају да шутну лопту га називају пластиком.
V
Vldblk9a
pre 2 meseca
Rekord posete u trecoj ligi :) pa da li je realno haha. Oni ne mogu da napune Etihad u PL u ovom njihovom zlatnom dobu, jedini klub koji ima oko 40% dostupnih karata za svaku utakmicu, a ti pricas o trecoj ligi? Evo Totenhem i WH ako ispadnu do trece lige oborice taj rekord :)
N
Napapijri
pre 2 meseca
Na kraju ce siti uzeti 3 trofeja ove sezone….a realno su krs kakvi su bili proslih sezona……generalno svi englezi su losi. I nek uzmu samo ne budjavi arsenal
1
1410
pre 2 meseca
Da je "neka druga" ekipa bilo bi provukli se a ovako je to "atomski" fudbal
manci44
pre 2 meseca
Pa posto su igrali 90 min Viktorije nekad je i miralo da prodje neka lopta ,dobro da su samo 2..
nenanena2
pre 2 meseca
Lepo piše u naslovu da je Sity bio na konopcima
D
DDF
pre 2 meseca
Ni oni sami ne znaju kako su pobedili,da Sauptemton nije dao gol otisla bi utakmica u produzetke
E
Emir hadzii
pre 2 meseca
Ljudi bili bolji ceo mec u drugu ih nabili u kazneni,treba pricat kako jeste...
Nikola Veljković
pre 2 meseca
na kraju će i titulu uzeti bez problema
s
str
pre 2 meseca
Foden mi liči na Anthonya dok je nastupao za Man Utd
Urke97
pre 2 meseca
Gvardiola rešio da ove godine osvoji sve u Engleskoj i to sve u zadnjim minutima
Damir Jovic
pre 2 meseca
Nikad lošija igra Mančestera...








