Komentari na vest

Popodnevna dremka, pa burna završnica: Siti bio na konopcima, ali ga je Niko lansirao u finale FA kupa

Branislav Jovanovic

pre 2 meseca

Provlace se cele sezone
S

Slaviša Trifunović

pre 2 meseca

Bravo za Mančester Siti!

snezana radovic

pre 2 meseca

navijači Građana nisu bili previše zainteresovani za duel sa petoplasiranim timom Čempionšipa, te su na najvećem engleskom stadionu ove subote jasno bile uočljive prazne stolice u sektoru rezervisanom za nebeskoplave. Nije ovo bila utakmica koju će pamtiti pristalice kluba sa Etihada, ali i pored svega toga,

Batina1

pre 2 meseca

Šteta za Sautempton.
R

Rirera

pre 2 meseca

Tesko ali uzese ovo, napeto
K

Koventri1986

pre 2 meseca

Dobro je Siti pobedio,kad je igrao sa dva igrača manje.Savinjo i Mateus Nunješ,ono je da ne poveruješ.Ko njih plaća,ludji je od njih.
m

mmyyaat

pre 2 meseca

Gradjani su spaseni
m

mmyyaat

pre 2 meseca

Veoma neocekivano jedva su se spasili

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

City na svakoj utakmici preko 25 šuteva ali jedva nekako daju 1-2 gola. Pored takvih igrača loša efikasnost
n

nuki63

pre 2 meseca

City na kraju može da osvoji 3 trofeja ove godine. Kako su se stvari promenile
S

Sate33

pre 2 meseca

Ne bih dopustili da pobedi neki drugi tim
S

Sate33

pre 2 meseca

Veoma očekivano...

Lix

pre 2 meseca

Koliko je Siti postao veliki tim...

srecko Janjic

pre 2 meseca

Da je "neka druga" ekipa bilo bi provukli se a ovako je to "atomski" fudb

Michael Simpson

pre 2 meseca

Iskreno dobro se drzali gosti iskreno tako da to je sto je. Delovalo je da ce mnogo lakse biti ali nece

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Bravo za Siti borili su se, da nije nesto bila utakmica za gledanje ali je vredelo gledati...

Gospodar neba

pre 2 meseca

Dobra zavrsnica. Prosao mi i 1 i tim1 2+
N

Natalii29

pre 2 meseca

Iako su potcenili rivala i igrali ispod nivoa, kvalitet i reakcija u završnici doneli su Sitiju preokret i nastavak dominacije u FA kupu.

Bogdan Djordjic

pre 2 meseca

siti kakva je ovo ekipa naopako ne mogu da ih smislim da nisu gol primili ne bih ga dali do sutra samo da aresenal uzme titulu!

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

Na kraju ce i titula biti uzeta bez problema ikakvog
V

Vldblk9a

pre 2 meseca

Kakav klub, pola Vemblija ne mogu da napune.
Т

То је

pre 2 meseca

Клуб који је двадесет година држао рекорд посете у ТРЕЋОЈ лиги па га престигао Сандерленд пре 7-8 година али трапави људи који не знају да шутну лопту га називају пластиком.
V

Vldblk9a

pre 2 meseca

Rekord posete u trecoj ligi :) pa da li je realno haha. Oni ne mogu da napune Etihad u PL u ovom njihovom zlatnom dobu, jedini klub koji ima oko 40% dostupnih karata za svaku utakmicu, a ti pricas o trecoj ligi? Evo Totenhem i WH ako ispadnu do trece lige oborice taj rekord :)
N

Napapijri

pre 2 meseca

Na kraju ce siti uzeti 3 trofeja ove sezone….a realno su krs kakvi su bili proslih sezona……generalno svi englezi su losi. I nek uzmu samo ne budjavi arsenal
1

1410

pre 2 meseca

Da je "neka druga" ekipa bilo bi provukli se a ovako je to "atomski" fudbal

manci44

pre 2 meseca

Pa posto su igrali 90 min Viktorije nekad je i miralo da prodje neka lopta ,dobro da su samo 2..

nenanena2

pre 2 meseca

Lepo piše u naslovu da je Sity bio na konopcima
D

DDF

pre 2 meseca

Ni oni sami ne znaju kako su pobedili,da Sauptemton nije dao gol otisla bi utakmica u produzetke
E

Emir hadzii

pre 2 meseca

Ljudi bili bolji ceo mec u drugu ih nabili u kazneni,treba pricat kako jeste...

Nikola Veljković

pre 2 meseca

na kraju će i titulu uzeti bez problema
s

str

pre 2 meseca

Foden mi liči na Anthonya dok je nastupao za Man Utd

Urke97

pre 2 meseca

Gvardiola rešio da ove godine osvoji sve u Engleskoj i to sve u zadnjim minutima

Damir Jovic

pre 2 meseca

Nikad lošija igra Mančestera...