Komentari na vest

Portugal odličan kad Ronaldo nije na terenu: Koškanje, bespotrebna nervoza i crveni za Leaa

zoran Radulaski

pre 16 dana

Ronaldo bi mogao vec u penziju
Poslednji ples Kristijana Ronalda.
I

Ilijajakim02

pre 20 dana

Ja mislim da bi 90% ljudi navijamo za Portugal da nema onog Ego manijaka
m

mousemircale

pre 20 dana

mnogo im znaci ronaldo,moze on jos da igra
M

Markokmet

pre 20 dana

Kristijano Ronaldo je najbolji fudbaler na svetu reprezentativac Portugala rekorder po broju utakmica i postignutim golovima
@

@ssss

pre 20 dana

Martinez nema onu stvar da ga ostavi na klupi i to će ih koštati ozbiljnijeg plasmana na Svetskom prvenstvu.
M

Majstor Fudbala

pre 20 dana

Odigrao je super, ja ne znam koju ste vi tekmu gledali
M

MMMarko

pre 20 dana

Portugal moze daleko. Deluju mi dobro ...
r

radivoj123

pre 20 dana

Portugal je jedan od favotira.Sa ili bez Ronalda mogu svakog da pobede.

Ivan Andrejic

pre 20 dana

Cuva se Ronaldo za prvenstvo
z

zecpripovedac

pre 20 dana

Na zalost zbog statusa ikone ce igrati.

Meda74

pre 20 dana

Sve ima svoj rok trajanja.
D

Djbelisha

pre 20 dana

Portugal osvaja kupi.zbog ronalda,Tako je zapisano vec 😂
D

Doradora12

pre 20 dana

Razumem ljude koji su Ronaldovi fanovi da ih pogadja istina ali budite bar malo realni

Mar Ber

pre 20 dana

Dajte nemojte pricati o ronaldu nesto negativno jer portugal nije imao boljeg igraca,lepdeg za oko,kakav igrac je bio to je nevidjeno
s

saoura

pre 20 dana

cikasimke,sustina je samo u tome,sto na nacin na koji je M10 uzeo svetsko u Qatar,tesko da iko moze,da bude i playmaker i golgeter i glavni igrac oko koga se sve vrti,i najbolji svaki mec,cast i ostalima di marija,alvarez,enco,de paul,martinez...ali u pravom smislu,da uzme loptu i resava dal golovima dal asistencijama.to je sustina! ne samo kao deo ekipe.tacka.
G

Gost iz HR

pre 20 dana

Dobro si napisao, na taj nacin nece vise nitko uzeti SP, 7 utakmica, 6 penala, 5 na rezultatu 0:0. Svaka cast Messiju, igracina je, al onako osvojeno SP je sprdnja.
m

mozzart50

pre 20 dana

Portugal ce biti sjajan na Mundijalu, i kada ne igra bas dobro, Ronaldo je bitan za ekipu. Iznad svega, u ekipi Portugala se oseca ljubav igraca prema svojoj zemlji...
M

MARS232

pre 20 dana

bravo svaka cast
P

Pantela24

pre 20 dana

Ljutili se ovde ili ne, Ronaldo i Messi su fudbalski penzioneri, 40 godina bajo moj...Svaka cast na karijeri, ali realno ne prave razliku na terenu, moze neka bravura, zadnjih 15 min, toliko imaju snage, nema setnje po terenu...Daleko je prva postava..Treba da igraju mladji...To je prirodno...Majami bic i Saudijska Arabija...daleko od ozbiljnog fudbala...Pritom ko je gledao Ronalda zadnjih par utakmica, on vola ne moze ubosti...Promasio pet mrtvih sansi...Samo ce gusiti ekipe...Sportski pozdrav! Treba znati kad je dosta...

Elvis Fejzic

pre 20 dana

Ronaldo je Ronaldo, kad budu najbitnije utakmice uvek može biti džoker
d

djuka2025

pre 20 dana

portugal ima najjacu sredinu terena i mozda cak i odbranu uz mozda isto francusku i hajde brazil ali u napadu se cini da skripi da li ronaldo igrao ili ne
P

Petar1225

pre 20 dana

mora ronaldo tu da bude, najveci je, do 70. na terenu a posle pored terena
k

kevin jebo crna mačka

pre 20 dana

razbio real a NA ELIMINACIJE CE DA VIDIMO KAKO MAGELAN STEMUJE
Holandija samo napred
P

Predrag Petrovic

pre 20 dana

ispadne da je kriv dobri nas penaldo

bet366.dx.am

pre 20 dana

Ronaldo GOAT do polufinala, pa šta bude.
T

Trol

pre 20 dana

Holandija osvaja

djordje505

pre 20 dana

Egomanijak u svom stilu

Srdjan Radic

pre 20 dana

Moglo je ovo i bolje

Sterlings Braunfels

pre 21 dana

Prijateljske utakmice služe zbog raznih taktickih zamisli trenera šta je pisac hteo da kaže da je Ronaldo nepotreban.
C

CikaSimke

pre 20 dana

Bukvalno je nepotreban. Proslo sp se videlo koliko je covek davio Portugal,nije ni cudo sto je proglasen kao najgori igrac ,realno im ne treba.
@

@Sterlings

pre 20 dana

U redakciji su Mesijevi svedoci, to se iz aviona vidi. O Ronaldu pozitivno pisu samo kad bas ne mogu da izbegnu, a i tad gledaju da unize koliko mogu. Zato o Mesiju hvalospevi, cak i kad nema razloga za fo.

Semir88

pre 21 dana

Uživajmo još malo u igrama Ronalda, Mesija, Modrića. Dolaze neki novi igrači, ali nisu ni upola kao ove legende.

bez_EU4ije

pre 21 dana

Leao propao u fudbalu, propao u repovanju, pa sad prelazi u MMA. PANJčuga 🤮
N

Nanas

pre 21 dana

Ovaj tekst,ako je pisao neko ko ima 15,16 god,pa da mu i oprostimo,jer klinci tih godina,koji iz nekog iracionalnog razloga ne podnose Ronalda,mozda bi mogli da napisu nesto ovako,a ako je pisao neko ,ko za sebe misli da je novinar,druze u velikom si problemu,i mani se pisanja,nije to za tebe !!!
M

Messi GOAT

pre 21 dana

Kopa Amerika je najteze takmicenje na svetu.Evropske reprezentacije se muce protiv Juznoamerickih.Statisticar ne moze do gola protiv jednog Cilea koji se nije plasirao na poslednja 3 Svetska prvenstva.Zamislite tek koliko su jaki ostali kada je Cile ovako nezgodan protivnik a bio zadnji u kvalifikacijama.Mesi se vec 20 godina muci i igra protiv najjacih timova Sveta.1 gol protiv neke Juznoamericke ekipe vredi kao 10 golova protiv Evropskih ekipa.Mesi zasluzuje da se mnogo vise ceni to sto je najbolji strelac u istoriji Juzboamerickih kvalifikacija kao i to sto je jedini Juznoamerikanac sa preko 100 golova za Argentinu(niko drugi iz J.Amerike nije dobacio ni do 80). VAMOS
m

miconis1

pre 21 dana

Neverovatni Ronaldo koji u poznim igrackim godinama postaje sinonim za egomanijaka i sinteza svega sto fudbal ne treba da bude, tuzan kraj kostace Portugala mozda cak i titule svetskog prvaka

Slavko Ćosić

pre 21 dana

Godine čine svoje a i suigrači ne serviraju kao na tacni .
N

Natalii29

pre 21 dana

treba uvek voditi racuna o svemu ipak

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 21 dana

Португал је увек играо много боље без Роналда.

stefan nikolic

pre 21 dana

ronaldo je svoje odradio sad mize penzija
t

tiesto

pre 21 dana

Penaldo ih unistava !
B

Boka85

pre 21 dana

Ronaldo je star za fudbal njegovo je prošlo
L

Luigi

pre 21 dana

kakva šuplja klasična priča za sakupljanje lajkova, veli bili bolji bez Ronalda😄
t

tiesto

pre 21 dana

Pa nego sta su zatucani penaldo bote?
M

Messi GOAT

pre 21 dana

Penaldzija protiv Juznoamerickih timova odigrao cak 12 utakmica i postigao samo 1 gol.

RealNo1

pre 21 dana

Како вас није срамота?
C

CikaSimke

pre 20 dana

Sto da ih bude sramota??? Pa nije niko kriv sto on realno ne moze vise da igra.To sto si ti penaldov fan to je tvoja stvar,covek je proglasen za najgoreg igraca na proslom sp,al on misli da moze da osvoji sp pa da bude kao messi,al samo je jedan goat :)

Damir Jovic

pre 21 dana

Neka njega na klupi i pusti ove mlađe da igraju...
M

Mesi prop'o

pre 21 dana

A mozda je to zato sto je bilo dva igraca manje, vise prostora... Boli vas sto je najbolji na svetu ikada.
m

ma

pre 21 dana

Mozda u bocanju.
o

on.nije

pre 21 dana

u evropi najbolji ikada, a kamol na svijetu
C

CikaSimke

pre 20 dana

@Mesi prop'o,vidim on propo a osvoji sve zivo,dok ovaj penaldinjo ne moze nikad osvojiti sp :D,tako da jes zeznuto kad ti messi unisti zivot. Tako da placi sine koliko god hoces penaldinjo nikad sp nece osvojiti,sem na fifi igrici i to na EZ mod :D ahahahahahahahhahah
D

Deda iz bunara

pre 21 dana

Gledao sam utakmicu i mogu reci da Portugal nista bolje nije igrao i bez Ronalda i Bernarda Silve, odnosno kad su njih dvojica izasli na poluvremenu. Suludi su ti komentari kako ovaj ili onaj smeta, ovo je timski sport. Cile u nekom cudnom sastavu , sreman na tucu i izdrzao je koliko je izdrzao. Od starta se videlo da su Portugalci superiorniji tim i da kad daju gas mogu lagano da daju nekoliko golova. Verujem da ce Portugal biti jos jaci sa Joao Nevesom,Vitinjom i Nunom Mendesom u startnih 11.
m

mousemircale

pre 21 dana

legenda je ronaldo,ali nemozes brate protiv godina