Komentari na vest
Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce
Scaloneta
pre 27 minuta
Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.
Slavko Ćosić
pre 39 minuta
Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .
Aleksandra Martać
pre 41 minuta
Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m
mrca9
pre 43 minute
Bice interesantna betis ove godine
toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj
Ruzica70
pre oko 1 sat
Srecno u daljoj karijeri legendo
Aleksandar Osmanovic
pre oko 1 sat
9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B
Boldrick
pre oko 1 sat
nepravedno zapostavljen
B
Branimir Milev
pre oko 2 sata
Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom
Nummer1
pre oko 2 sata
Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U
Urke778
pre oko 2 sata
Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P
Peroslav
pre oko 2 sata
Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene








