Komentari na vest

Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce

TheStefanK

pre oko 15 sati

Terzaaa reaguj!
F

Fanste933

pre oko 17 sati

mozda je tako i trebali sve da bude

kivekive

pre oko 18 sati

Vecita rezerva…

Sve i Svesta Pc

pre oko 22 sata

uzo je taj pare i pare i sad odlazi u mirovinu lagnu 😢

Kanidja99100

pre oko 24 sata

veoma zahvalan igrac
J

Jasna12J

pre 1 dan

Odlican igrac vraca se kuci

filipdjuk11

pre 1 dan

devet godina ali polovinu proveo na raznim pozajmicama
N

Nebitan10

pre 1 dan

Odlican igrac, vraca se kuci, u klub koji ga je lansirao u orbitu, igrace LS sa Betisom, mozda nije postojao bolji momenat nego sada. Sa zadovoljstvom ce se pratiti klub sa stadiona Benito Viljamarin.
F

Fanste933

pre 1 dan

pa bice xanimljiva prica sa njim

Mmrvic

pre 1 dan

Slabo je bio vidljiv,ali svakako srecno mu dalje

Max Dowman

pre 1 dan

kad ga se setim kad je bio u Arsenalu za vreme korone

Scaloneta

pre 1 dan

Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .

Aleksandra Martać

pre 1 dan

Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m

mrca9

pre 1 dan

Bice interesantna betis ove godine
toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj

Ruzica70

pre 1 dan

Srecno u daljoj karijeri legendo

Aleksandar Osmanovic

pre 1 dan

9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B

Boldrick

pre 1 dan

nepravedno zapostavljen
B

Branimir Milev

pre 1 dan

Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom

Nummer1

pre 1 dan

Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U

Urke778

pre 1 dan

Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P

Peroslav

pre 1 dan

Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene