Komentari na vest
Posle devet godina adiós Madrid! Sebaljos otišao, Betis će imati tim za fudbalske sladokusce
N
Nebitan10
pre 7 minuta
Odlican igrac, vraca se kuci, u klub koji ga je lansirao u orbitu, igrace LS sa Betisom, mozda nije postojao bolji momenat nego sada. Sa zadovoljstvom ce se pratiti klub sa stadiona Benito Viljamarin.
F
Fanste933
pre 33 minute
pa bice xanimljiva prica sa njim
Mmrvic
pre oko 1 sat
Slabo je bio vidljiv,ali svakako srecno mu dalje
Max Dowman
pre oko 2 sata
kad ga se setim kad je bio u Arsenalu za vreme korone
Scaloneta
pre oko 2 sata
Žali Bože karijeru što je sebi upropastio. Mogao je mnogo više da pruži da je izabrao pravi klub. U Betisu je bio uživanje gledati ga, daleko zanimljiviji igrač od Fabijana Ruiza još jednog Betisovog dragulja.
Slavko Ćosić
pre oko 2 sata
Tačno je da danas se igra brzi fudbal i da sporaći slabo prolaze , Ali ako upariš više teničara i sporaća možeš dobro da namučiš nove klince slabe tehničare koji igraju prvi kontakt i drugi lopta dodata .
Aleksandra Martać
pre oko 2 sata
Dosta vremena u jedno klubu, neka je sa srećom bravo sve najbolje na dalje
m
mrca9
pre oko 2 sata
Bice interesantna betis ove godine
toliko godina a za dve godine niko nece znati da je ugrao u real. nista nije pokazao veliki promašaj
Ruzica70
pre oko 3 sata
Srecno u daljoj karijeri legendo
Aleksandar Osmanovic
pre oko 3 sata
9 godina, ko da nije igrao uopste... Slabo je bio vidljiv!!!!
B
Boldrick
pre oko 3 sata
nepravedno zapostavljen
B
Branimir Milev
pre oko 3 sata
Dobar potez za Sebaljosa igraće svaku u Betisu i biće jedan od glavnih igrača sa Iskom i Lo Celsom
Nummer1
pre oko 3 sata
Gotovo celu karijeru u Madridu, hvala za sve Dani
U
Urke778
pre oko 3 sata
Real jos da proda Frana Garsiu i Kamavingu ili Cuamenija i da transferom Enza Fernandeza kompletira tim...
P
Peroslav
pre oko 3 sata
Nažalost došao i taj trenutak da igrač ide iz svog vojenog kluba u kome je proveo dug niz godina i nosi lepe uspomene

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)





