Komentari na vest

Posle „stotke“ u Pančevu, pravac Koreja: Knežević dve i po godine u Anjanu

Z

Zvlat BG

pre 13 dana

Kadeti Železničara Pančevo su se plasirali u Kadetsku ligu Srbije! Čestitke!

Mersija Mujezinovic

pre 13 dana

Pa bolje mu je tamo da uzme lovu i da igra
t

telepresenta

pre 14 dana

tamo liga beton al lova zato do krova
Z

Zvlat BG

pre 14 dana

Tamo se ide da se završi karijera, a ne sa 23 godine!
D

Dexterijus

pre 14 dana

Hm... Zar nije moglo bolje, jos kao slobodan igrac?!
g

gnrslash

pre 14 dana

Ne tako los potez, nije neki kvalitet fudbala ali svakako bolje nego u okolnim ligama
J

Jockelaaa

pre 14 dana

Zar nije Rošević došao u Radnički? Ni reči o tome... Mani se ti Železničara
G

GOST 510

pre 14 dana

Po TM-u puni 24 godine. U svakom slučaju ima sposobnog menadžera čim je dogurao do Španije i Južne Koreje.
D

Djdjsjsj

pre 14 dana

24 godine, ne 21
S

Scout13

pre 14 dana

Bane Knežević je igrač kog sam priželjkivao u Vojvodini.
D

Drale1998

pre 14 dana

Prodao ga onaj gol zvezdi sto je dao.
L

Lepinja

pre 14 dana

Ne gubi se, decko melje. Radilica, odgovoran, ulazak iz drugog plana, zatvara sve.. kako tako pisete iz fotelje komentare, niste pogledali dve utakmice

M Nalog

pre 14 dana

hahahaha katastrofa