Komentari na vest
Posle „stotke“ u Pančevu, pravac Koreja: Knežević dve i po godine u Anjanu
Z
Zvlat BG
pre 13 dana
Kadeti Železničara Pančevo su se plasirali u Kadetsku ligu Srbije! Čestitke!
Mersija Mujezinovic
pre 13 dana
Pa bolje mu je tamo da uzme lovu i da igra
t
telepresenta
pre 14 dana
tamo liga beton al lova zato do krova
Z
Zvlat BG
pre 14 dana
Tamo se ide da se završi karijera, a ne sa 23 godine!
D
Dexterijus
pre 14 dana
Hm... Zar nije moglo bolje, jos kao slobodan igrac?!
g
gnrslash
pre 14 dana
Ne tako los potez, nije neki kvalitet fudbala ali svakako bolje nego u okolnim ligama
J
Jockelaaa
pre 14 dana
Zar nije Rošević došao u Radnički? Ni reči o tome... Mani se ti Železničara
G
GOST 510
pre 14 dana
Po TM-u puni 24 godine. U svakom slučaju ima sposobnog menadžera čim je dogurao do Španije i Južne Koreje.
D
Djdjsjsj
pre 14 dana
24 godine, ne 21
S
Scout13
pre 14 dana
Bane Knežević je igrač kog sam priželjkivao u Vojvodini.
D
Drale1998
pre 14 dana
Prodao ga onaj gol zvezdi sto je dao.
L
Lepinja
pre 14 dana
Ne gubi se, decko melje. Radilica, odgovoran, ulazak iz drugog plana, zatvara sve.. kako tako pisete iz fotelje komentare, niste pogledali dve utakmice
M Nalog
pre 14 dana
hahahaha katastrofa








