Komentari na vest

Poslednja vest: Partizan bez Saše Zdjelara

D

Denis1998

pre 2 meseca

samo su jedni sampioni 11
m

menkopenko

pre 2 meseca

Zdjelar je dobro igrao do sada.steta da ne igra danas

sikm1

pre 2 meseca

steta iskusan dobar igrac.

GrgaCvarak

pre 2 meseca

Koga nema, bez njega se mora. Nema tu previse razloga za plakanje. Da smo oslabljeni, jesmo, ali da se ne lazemo, svakako su nam sanse za pozitivan rezultat male. Po meni je ovo prilika za mladje da pokazu od cega su. Glavno je da nema Djurdjevica u prvih 11.

Par Tizan

pre 2 meseca

Velika je to prednost onda za Zvezdu

Kladion Ka

pre 2 meseca

Partizan nema nikakve sanse danas
j

jelajkp

pre 2 meseca

koga nema bez njega se moze i mora

Novi

pre 2 meseca

Sasa je jako bitan za Partizan.Ovo moz da odredi tok meca
m

mmyyaat

pre 2 meseca

I sa Zdjelarom nebi mogli nista

Marko Maric 123

pre 2 meseca

Steta falice danas...
h

h. o. r. i. 91

pre 2 meseca

Realno,može i bez njega
L

LeoLuka

pre 2 meseca

Steta bitno da igra Polter sad cete da vidite

Partizanovac72

pre 2 meseca

Ajde Partizan gazi ovo danas
D

Darantula2

pre 2 meseca

Nije problem dobijamo ovo

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

Ajde partizanee,verujemo u tebee

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Ode jedan,dodje drugii
Z

Zarinjo11

pre 2 meseca

Pomogao bi mnogo partizanu hah

Stevan

pre 2 meseca

Napred Partizan. Dobijamo danas
V

Vlada9111

pre 2 meseca

I sa njim i bez njega isto ce im biti
L

Leukemija

pre 2 meseca

Jedna lasta načini proleće al nada poslednja nada zadnja umire
t

telepresenta

pre 2 meseca

eto sad problema u celom timu..ko zna sta ce biti
E

Emilija Kralik

pre 2 meseca

Džabaaa kad će Zvezda da napumpa gol Partizana i u pp i i drugom pp bar po 2 gola

trilee93

pre 2 meseca

Mislim bilo sa njim ili bez da će biti potpuno isto
t

telepresenta

pre 2 meseca

pa da zvezda dobija 3 -1 odigrala
m

marijana0303.

pre 2 meseca

Biti ili ne biti?

Ruzica70

pre 2 meseca

Napred Zvezdaaaa. Idemooo jako
g

gostyy

pre 2 meseca

Veliki udarac za Partizan
j

jocy9933

pre 2 meseca

Napred Partizan

Batina1

pre 2 meseca

Veliki udarac za Partizan.
D

Dijagnoza

pre 2 meseca

Jel moze ta zvezda toliki nasilna da odigra proteklih v nekog bez taj drugi tom ne bude sa nekim hendikepom, dal bez igrača uubprvoj posta Il da dobiju crveni u prvih 10 min. Da slučajno ne dodjes do iznenađenja??

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Jak igrac ne pitaj.Partizan bez njega je mnogo bolji
Z

Zekaa98

pre 2 meseca

Kakav udar,bolje bez njega
F

Fudbalski Grobar

pre 2 meseca

Nenadoknadiv gubitak za Partizan posto je “najmirniji” na lopti u ovom timu Partizana. Sada je samo potanje kojom razlikom će izgubiti Partizan, mislim da je vec na -2 Zdjelarovim odsustvom

ilke1980

pre 2 meseca

Mnogo bitno sto nije u sastavu
M

Milicak2006

pre 2 meseca

I tri Zdjelara da igraju,dzaba je.

[email protected]

pre 2 meseca

Није Роналдо, може и без њега

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Nece se ni primetiti izostanak jer i ovako nije pokazao bog zna sta
i

iskra11

pre 2 meseca

Ostali ne znaju kako se pobeđuje Zvezda.

Ikebana

pre 2 meseca

samo treba igrati gg 3 plus

Miki Milikic

pre 2 meseca

lagana prica za zvezdu.... 4:0
G

GostRadan

pre 2 meseca

Neigranje Zdjelara nije hendikep, jer em nije u formi, em je fizicki nespreman. Mada, verujem da bi trener Partizana nasao nacin da izgubi danas, pa taman da je u timu 11 Mesija.
v

vanjaaa03

pre 2 meseca

Trener mora da pronađe rešenje sada.
a

aleksss99

pre 2 meseca

Teško je gledati ih kako ne igraju.
s

sale01323

pre 2 meseca

Ova dva igrača su ključna za tim.
d

dacika75

pre 2 meseca

Nadam se da će se brzo oporaviti

Ivan Tokai

pre 2 meseca

Partizan bez njih neće lako do pobede

ivanasud

pre 2 meseca

Ima ko da ga zameni
a

aleks04

pre 2 meseca

Zvezda pobedjuje.
V

Vini Pu

pre 2 meseca

E ovo jeste udarac ozbiljan

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Biće ovo još lakši zadatak za već lak zadatak

Urke97

pre 2 meseca

Ništa im on ne bi pomogo, petarda minimum delije ajmoo

Kurcslus

pre 2 meseca

E sad vec nemamo nikakve sanse
M

Mesar

pre 2 meseca

Na klupi. Mada vjerujem da ce uci i nadajmo se da nikog nece osakatiti.
k

kkkk

pre 2 meseca

Trenutno najaci sastav Partizana,bice to dobro.
R

Realno istina

pre 2 meseca

Vidi se stvarno da nisi bas puno ucio. Komparacija pridjeva:JAK-JACI-NAJJACI.A sad pogledaj sta si ti napisao.
R

Realno istina

pre 2 meseca

Imas pozitivni lajk od mene samo zbog motivacije. Nemoj da ga profuckas. Sjedi i uci. Imas na cemu da radis

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

ajmo crno beli visoki presing na poslednju liniju zvezde

Dalibor Maric

pre 2 meseca

Pa i da je tu bas im on nešto može pomoći protiv ovakve Zvezde ako ćemo realno
A

Ajlok

pre 2 meseca

Ne pise im se dobro ali definitivno
V

Vatreni navijac

pre 2 meseca

Jod bojle je za vama sta ne igra Ignace bilibiste mnogo sport u manevru on je igrac za 20 minuta za bornu i trcajne u terenu
J

Jjj

pre 2 meseca

Bolje ovako od kako je se vratio nije više onaj igrač
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

velika steta za Zvezdu 👌
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Velika steta bas.Bolje ce partizan igrati bez njega
W

Winko

pre 2 meseca

Sad imamo sanse
T

Tanjaa1

pre 2 meseca

Haha bas je steta
P

Pokacc

pre 2 meseca

Nije udarac, bolje ovako.