Komentari na vest

Pravilo 12: Zašto ovo nije penal za Pari Sen Žermen (VIDEO)

M

MarkoLapi

pre 23 dana

Dal ste normalni u koju ga je lopta pogodila kad je prvo u obe ruke pa onda je izbacio loptu Pravilo vam pada u vodu
m

milos1987

pre 23 dana

Posle kradje i prekrsaja nad Maduekeom ovaj nedosudjeni penal je mala maca... Sudija je dosta navlacio za PSG ceo mec.
z

zecpripovedac

pre 23 dana

Nema penala, malo sutra.
k

kamile i nafta

pre 23 dana

opet arapske pare oteše fudbal....sudia dobio od el kelaifija lovu,penal za engleze ne svira...

Esstld Masa

pre 23 dana

Maximum % zbog razbojnika sa pištaljkom na utakmici sa moćnom BAVARSKOM!!!

Usput

pre 23 dana

Ove sezone nije penal ništa što je penal, penal je samo kad nije penal.
V

VAR(anje)

pre 23 dana

Samo neka neko kaze u koju nogu ga je pogodila lopta? Mozda srednju hahahahaha
Ф

Фикус

pre 23 dana

Потпуна глупост од правила. Значи после ноге играч може потпуно слободно одиграти руком?
1

12345ss

pre 23 dana

Koliko neznalica medju komentarima pa to je cudo jedno. Vama je dzaba i nacrtati. Fudbalski tutubani.
N

NN3

pre 23 dana

Čist penal, imao je nameru da ispuca loptu, omašio je loptu, onda je rukom primirio i tek onda ispucao. Ovo nije bio tzv. ''deflection''..
1

12345ss

pre 23 dana

Kakva si ti neznalica

Uskekruske

pre 23 dana

Nebi pogresio i da je dosudio penal
D

DZG Rudes

pre 23 dana

Zapravo je izgovor 'Pari San Zarman' a ne 'Pari Sen Zermen', ali dobro...tomato, tomejto...

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre 23 dana

Ti onda idi živi u Francuskoj a ne u Srbiji. U Srbiji se čita Pari Sen Žermen.
D

DZG Rudes

pre 23 dana

Au, covjece...😆...Nisam ocekival takvu reakciju...Pa zar vas i to toliko smeta?...
D

DZG Rudes

pre 23 dana

A i ne zivim u Srbiji, otkud ti pak ta tek ideja?...Koji Faux pas...

manci44

pre 23 dana

Pa pravilo 12 je ovde iskljuceno jer je promasio loptu ..
S

Sve ok

pre 23 dana

Sve ok ali nije igrao nogom
B

BokiZ

pre 23 dana

Zato sto da je bilo na drugoj strani svirali bi za britanska go..a
g

gost22

pre 23 dana

nije je ni zahvatio, odbija se od zemlje, penal ko kuca
c

cv

pre 23 dana

pa ima sudije sta tu nije jasno

Mita

pre 23 dana

Ne gleda se ni var Varsenal!
K

Kenta.doo

pre 23 dana

Kod nas bi se sviralo
D

Dokolicar

pre 23 dana

U kosarci se ovo svira kao koraci...
P

Penal kao vrata

pre 23 dana

Igrač koga je pogodila lopta 2 puta u ruku nije pre toga uopšte pipnuo loptu nogom, niti bilo kojim delom tela, već je promašio i lopta ga je kao u fliperu 2 puta čvrknula po jednoj, pa onda i drugoj ruci...penal kao vrata...sudije su najveće zlo sporta, uvek su bili i biće, a posebno ove današnje neznalice sporta...Ranije sudije su bile namazane jer su znale da nameste nešto, a ovi danas i da hoće to ne znaju, jer se u fudbal razmeju kao Marica u k.k...

Bojank91

pre 23 dana

Kad ga je drugi put "pogodila" on je rukom nastavio da je gura. Obično svi cimnu ruku unazad. Kako hoćete, meni je ovo komično.
K

Kukavice iz Engleske

pre 23 dana

Igra Saka kosarku... Zamislite samo da PSG protiv, Barce, Cityja, Bayerna, uzivanje u fudbalu,.. Pa drazi mi je bio onaj Inter koji je primio 5 komada nego ovaj kukavicki Arsenal. Ovaj Zoze Murinjo antifudbal odavno nisam gledao, do danas....
B

Bohemians 1905

pre 23 dana

A antifudbal u finalu '91 ti nije smetao, je li? Svako igra kako hoće i to je to, a ti možeš da promeniš kanal uvek.

Novi

pre 23 dana

I bila je, ovde penal nije smeo biti dosudjen kao ni onaj Bayernov protiv Psga.
И

И

pre 23 dana

Pravite ove naslove samo da bi svadjali narod, niko nije ni tražio penal osim dva igrača.

urosh

pre 23 dana

Потпуно исправна одлука судије
D

Depay

pre 24 dana

Igraci Arsenal nekom glavu da skinu sa vrata, ove sezone nece se svirati penal protiv njih..Ne znam odjednom odakle ovoliko sudijskih privilegija konstantno za njih, gore nego spanski blizanci

Marko Petrovic

pre 24 dana

Лопуже одвратне, и тросар играо руком код гола

Henry14

pre 24 dana

Pravilo 11:Zašto nije bio penal za Bajern onda? Kakvi ste licemeri ja ne verujem...
n

noleeeeeeeeeeee

pre 24 dana

aha kako da ne. A ima da propadne i ovo guranje arsenala. Od kada su im izraelci postali sponzori ovo nije normalno
B

Bruka!!!

pre 24 dana

Najgluplje pravilo koje je uvedeno u fudbalu!Zbog čega je to menjano kada nikad nije bilo problema doneti pravu odluku,napucana,slučajna igra rukom i na kraju igranje rukom sa namerom!Ovo što Arsenal igra je negledljivo,kao da igra Javor protiv Zvezde!Kolevka fudbala je sahranila fudbal!Neka razmisle oni što su ostavljali glupe komentare na utakmici Pariz-Bayern i neka se zapitaju jel je ovo fudbal dostojan finala?!Inače,ovaj rezultat ostaje do kraja,nažalost!
S

Sve korektno

pre 24 dana

Isto i ja tako šetam ulicom sa levom rukom ispruženom sa strane.
B

Bavarian

pre 24 dana

to pravilo je vjerojatno napisano isti tren nakon što je crčina igrao rukom
j

jocy9933

pre 24 dana

Ni govora o penalu
Č

Časlav Gospodarski

pre 24 dana

Pa da, to rade cele godine za Arsenal. I u LŠ i u Premijer ligi...
G

Gosstttttt

pre 24 dana

Kad covek pogodi sam sebe loptom u ruku nije penal... nije valjda da to treba obijasnjavati

Ivan Radovanović

pre 24 dana

Искрено ово је једно од глупљих правила у фудбалу, ово МОРА да буде пенал, јер руке нису у правилном положају
H

Holse

pre 24 dana

Koje stopalo? Promašio lik loptu..još malo će igranje rukom biti dozvoljeno,više nista nije penal
t

tiesto

pre 24 dana

Strasno i jadno koliko se gura Fk korner