Komentari na vest

PRELAZZI: A Džon je uvek bio tu

Odličan igrac,svaka cast

Dejan Lazic

pre 8 dana

On je odlican igrac, sta cise mislim da ce mu bas dobro pasti

Aleksandar Rajkovic

pre 11 dana

Odvaliće ih Frajburg.

TheStefanK

pre 22 dana

Jako zahvalan igrac plus sto ima levicu

bez_EU4ije

pre 22 dana

KAPITEN John McGinn 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
B

Baggio

pre 22 dana

Odvaliće ih Frajburg.
N

Nikola27A

pre 22 dana

svaka čast nema šta

Marko Golubovic

pre 22 dana

veliki car i zaslužio je da uzme trofej večeras
I

Iskreno govoreći

pre 22 dana

Šta je simptomatično za sve tekstove? Pominje se osvajanje tog Liga Kupa, Savo Milošević je bio strelac je to najlepšeg gola. Ne mogu da se otmem utisku da je u pitanju neki Darko Kovačević, Žigić, Pantelić ili bilo koji drugi igrač kluba najzaslužnijeg za sve uspehe drugih klubova, da bi se to bar tri puta napomenulo.

Veljara4

pre 22 dana

Prelazzi, najbolja sposrtska kolumna u Srbiji!

Zivot je igra

pre 22 dana

svaka čast kapa dole