Komentari na vest

PRELAZZI: Izgnanik

Milos Milos

pre oko 2 sata

Auuuuuuu ,ja mislila da mi imamo najveće probleme.

1Sale11

pre 7 dana

Lepa prica ,neka uspe,
N

Nenad Petrovic

pre 8 dana

... E sad... Da nije ovo... Da nije ono... Ccc
K

Kritičar

pre 8 dana

Nivo prelevićeve zaluđenosti bilo čime što ima veze sa engleskim fudbalom je neverovatan. Rubrika prelazzi komotno može da se preimenuje u englezzi, pošto je 99% tekstova o njima

Gatsby82

pre 8 dana

Stvarno su bili u rasulu u kvalifikacijama. Prošli nekako na prvenstvu, a sada deluju kao ozbiljna ekipa
V

Volim fucu

pre 8 dana

A sta je sa Henrikom Larsonom.

Valentina Kolar

pre 8 dana

Auuuuuuu ,ja mislila da mi imamo najveće probleme

ineska

pre 8 dana

dobri svedjani, mogu mozda ponoviti 94'tu

Uskekruske

pre 8 dana

Ma da sigurno...