Komentari na vest
PRELAZZI: Poslednji mit o poštenom engleskom fudbalu
Kuleas
pre 11 dana
Neshvatljivo glup tekst.
Sandro Nikolovski
pre 14 dana
Sve sto se radi i u ostalim ligama da budemo realni..posteno pa ko koga zajebe..
J
Jakov23
pre 19 dana
hahahaha najvece lopovcine ikada
Uskekruske
pre 19 dana
Kakva greska....
djole.
pre 19 dana
Ma idi begaj špijuniranje treninga u 21 veku.
T
The Equalizer
pre 19 dana
Spominjanje arsenala u kontekstu ovog naslova, nije slučajno!
jaka je egleska liga sve do 4 lige nikad nzs ko pobedjuje
L
LuloLulo
pre 19 dana
Zamislite tek ako Sitija optuze, kako ce da pljuste tuzbe i kako ce svi traziti neke naknade.
Npr Lester u tom periodu dva puta uzastopno završava peti, ako Sitiju poniste titule i rezultate, onda bi i Lester dva puta bio četvrti i igrao LS,a sa tim novcem da l bi danas bio u trecoj ligi???.
Ako optuze Siti napravice toliki haos, svako ce traziti svoj dio kolaca,a ne mogu vratiti vrijeme i sve podmiriti, tako da koliko god ne simpatisao Siti, oni su te titule uzeli na terenu, i bolje da se nikakve konsekvence ne odnose na prošlost,znaci bez oduzimanja titula i ponistavanja rezultata Sitija.
S
Sekcija Lajkovac
pre 19 dana
Ne čudi me da su prevaranti u Sautemptonu, znajući ko im je gazda! 619 miliona evra su ukrali nama građanima Srbije, i sad rasipaju po belom svetu! To im je u krvi, da nešto ukradu, da nekog nasamare!
P
Podružnica Babušnica
pre 19 dana
Zamisli samo koliko dnevnica bi se moglo isplatiti od tih para za tebe i tvoje drugare, da putujete i da pobeđujete širom Srbije.
O
Ostrvske varalice
pre 19 dana
A moramo priznati da to rade velemajstorski.Roman Abramovič je svojim ulaganjima podigao tu ligu iznad Primere i Serije A i šta je dobio!? Dobio je nogu,vrlo dobro znate gdje!Arapi su im još simpatičniji,prosto žele da ih drže u baštama za ukras.
Assasin1994
pre 19 dana
Nisu Engleti nikada bili posteni igraci, uvek su igrali grubo i povredjivali druge igrace
Urke97
pre 19 dana
najveci lopovi u istoriji fudbala
Nemanja Simic
pre 19 dana
Napred Hal!!! Uz tebe smo
N
Nenad1246
pre 19 dana
ŠBB tekst. Ovde je Hal jedino u pravu da finale nema smisla da se igra protiv nekog drugog. Nisu oni krivi što su ovi sami sebe izbacili.


.jpg.webp.webp.webp.webp)





