Komentari na vest

Prve novajlije stigle na Karađorđe: Potpisao tandem iz BiH

S. Jovanovic

pre 25 dana

Cestitam, guraj napred!

Kris Tina

pre 25 dana

Bravo, decko, samo jako!
M

Maree20000

pre 25 dana

Bravo, samo napred!
A

A gde

pre 25 dana

Su centarhalfovi iz omladinaca Vojvodine isto 18 g Krajcar kiji ima ugovor.
O

Ono

pre 24 dana

Nije napunio 18, tek u oktobru će biti. Prekomandovan je i igra za tim Vojvodine do 19 godina. Polako, doći će i njegovo vreme.
Bravo samo nek se dobro pojacaju i budu ispred vecitih koji su mi se smucili
Bravo vošoo...pa do godine titula..
m

mrca9

pre 25 dana

Bilo bi dobro da vosa bude sto bolja da moze nastaviti parira zvezdi i partizanu

FC RED STAR

pre 25 dana

Voša dobro radi ali Želja ako nastavi ovim szopama,ne bi me iznenadilo da napadnu titulu za dve godine
G

Gost emisije

pre 25 dana

Želja ako se sve ovako nastavi za 2 godine će biti tamo gde je i bio pre 3 godine.

Masa112

pre 25 dana

Odlican duo ali mora neka transfer bomba u Vojvodini da iznanadi javnost to se ceka
G

Gost Đape

pre 25 dana

Ne verujem u ovea "pojačanja", jer su i mršave dosadašnje reference! Nije SLS baš jednostavna! Teško je ovde se dokazati, jer na ovim prostorima momci zaista znaju da igraju fudbal! Možda im nedostaje samo malo više brzine i mnogo bolji treneri! Bili smo svedoci, u poslednjih 11 godina kroz Zvezdu je prodefilovalo preko 100 stranaca (čitaj Afrikanaca) i niko od njih nije ostavio poseban utisak! Goli prosek! Mislili su, kad dođu u Srbiju, pokazaće nam kaka se igra fudbal! Kad ono do sad ćorak!
p

postic

pre 25 dana

Kako prosek ,sta bi ti hteo ,pocecemo sa Boacijem ,Ben ,Kanga,Diga ,Bukari od ove trojice Zvezda je uzela 20 m Sonogo solidno a bio je vazan igrac za nas tim,sada ostaje da se vidi Ucena i Bajo ,kako ce izgledati posle priprema ,koga smo jos imali owusu eto ali zaradili smo na kraju i od njega
N

Nataas99

pre 25 dana

Odlicna pojacanja idemo Vosa jako u evropu
S

Sava444

pre 25 dana

Kao i sve u NS gde dodje jedan dosljak , eto ih 10 , tako da, ovo je pocetak

Uskekruske

pre 25 dana

Sve je to uzalud
P

Pegaz

pre 25 dana

Pa gde ce Bosanac nego u Novi Sad hahaha. (nista lose samo konstatacija)
N

Ne Bosanac

pre 25 dana

nego Bošnjak tako oni hoće da se zovu a Bosanac ,Šumadinac, Crnogorac ,Hercegovac ,Sremac ,Dalmatinac je Srbin
T

Tri brave i četiri katanca

pre 25 dana

Pripazite Sose,Mujo ne prašta!
I

Ivana100

pre 25 dana

Jedva cekam da vidim sta ce napraviti domaci klubovi u evropi ove godine
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 25 dana

Звезда нешто, остали ништа. Волео бих да грешим за ове ништа.
@

@ШидНавијаЗаЗвезду

pre 24 dana

E мој ти... Шта ти би, па да идеш линијом мањег отпора уместо уздигнутог чела пуног поноса?

daganma

pre 25 dana

Ajde bar nesto da napravee

Гоги-11

pre 25 dana

Како ми се чини ни један клуб неће направити ништа вредно пажње...
L

Lusiliu

pre 25 dana

Busaju se omladinskom skolom,supertalentima,1500 klinaca svaki dan trenira na vujadinu i placa clanarinu, dovodi klinca iz PL BiH gde igraju ljudi iz Prve lige Srbije jer ovde ih niko nece,gde Zeka Jojic i Rogan osvajaju titule ne mogu u Cuki da igraju to je ozbiljan klub,Boskan dao 20 golova,dolazi pojacanje koje se lomata od slovenije do jermenije,ajde da su doveli nekog igraca nego ove poluproizvode.

Steksus123

pre 25 dana

Ajde Vošo napravi iskorak u Evropi

Salleee

pre 25 dana

Raspadaju se na početku, u evropi nikog neće da pobede, u superligi igrače plej aut. Klasika kao i svako nas klub koji nešto bljesne jedu sezonu,izadje u evropu i posle se raspadne
в

вошале

pre 25 dana

Само кад ти знаш

Rops

pre 25 dana

Za drugo mesto solidna ekipa ...

Valentina Kolar

pre 25 dana

Novi Sad je postao bogatiji za dva...
m

mixica

pre 25 dana

Bogami Voša se ozbiljno pojacava za sledecu sezonu mozda pomrse konce Zvezdi i Partizanu
m

mozda

pre 25 dana

su vec pomrsili partizanu?
J

Jojojo21

pre 25 dana

Za Mulahusejnovića platiti obeštećenje od 600.000 evra ali mora da opravda!

Alek

pre 25 dana

Samo napred voso
S

Sofronije Jr.

pre 25 dana

Samo napred Mulajhusemudžahedinović do pobede.
M

Makseodavde

pre 25 dana

Samo da ne bude ova sezona milionsko ulaganje a sledeca rasprodaja svega.
S

Scout13

pre 25 dana

Mulahusejnović je tip napadača, koji može dosta da pomogne u domaćem prvenstvu, za Evropu, nisam baš najsigurniji, ali treba pružiti šansu. Mlađi je od Merija, mislim da je korisniji od Vukanovića, videćemo. Što se tiče mladog štopera, nije loš pokušaj, mlad je, ima prostora za napredak, formiranje, ali se moraju dati i minuti, ne može napredovati bez igre.
D

Domaći fudbal

pre 25 dana

Na 6 odigranih utakmica u Ligi Konferencije ove sezone, on je na 5 postigao po gol. Tako da, na prvu mi deluje da su ga doveli upravo zbog Evrope, ali naravno i naše lige
p

postic

pre 25 dana

Vukanovic je Ronaldo licno za ovog