Komentari na vest
Prve novajlije stigle na Karađorđe: Potpisao tandem iz BiH
S. Jovanovic
pre 25 dana
Cestitam, guraj napred!
Kris Tina
pre 25 dana
Bravo, decko, samo jako!
M
Maree20000
pre 25 dana
Bravo, samo napred!
A
A gde
pre 25 dana
Su centarhalfovi iz omladinaca Vojvodine isto 18 g Krajcar kiji ima ugovor.
O
Ono
pre 24 dana
Nije napunio 18, tek u oktobru će biti. Prekomandovan je i igra za tim Vojvodine do 19 godina. Polako, doći će i njegovo vreme.
Bravo samo nek se dobro pojacaju i budu ispred vecitih koji su mi se smucili
Bravo vošoo...pa do godine titula..
m
mrca9
pre 25 dana
Bilo bi dobro da vosa bude sto bolja da moze nastaviti parira zvezdi i partizanu
FC RED STAR
pre 25 dana
Voša dobro radi ali Želja ako nastavi ovim szopama,ne bi me iznenadilo da napadnu titulu za dve godine
G
Gost emisije
pre 25 dana
Želja ako se sve ovako nastavi za 2 godine će biti tamo gde je i bio pre 3 godine.
Masa112
pre 25 dana
Odlican duo ali mora neka transfer bomba u Vojvodini da iznanadi javnost to se ceka
G
Gost Đape
pre 25 dana
Ne verujem u ovea "pojačanja", jer su i mršave dosadašnje reference! Nije SLS baš jednostavna! Teško je ovde se dokazati, jer na ovim prostorima momci zaista znaju da igraju fudbal! Možda im nedostaje samo malo više brzine i mnogo bolji treneri! Bili smo svedoci, u poslednjih 11 godina kroz Zvezdu je prodefilovalo preko 100 stranaca (čitaj Afrikanaca) i niko od njih nije ostavio poseban utisak! Goli prosek! Mislili su, kad dođu u Srbiju, pokazaće nam kaka se igra fudbal! Kad ono do sad ćorak!
p
postic
pre 25 dana
Kako prosek ,sta bi ti hteo ,pocecemo sa Boacijem ,Ben ,Kanga,Diga ,Bukari od ove trojice Zvezda je uzela 20 m Sonogo solidno a bio je vazan igrac za nas tim,sada ostaje da se vidi Ucena i Bajo ,kako ce izgledati posle priprema ,koga smo jos imali owusu eto ali zaradili smo na kraju i od njega
N
Nataas99
pre 25 dana
Odlicna pojacanja idemo Vosa jako u evropu
S
Sava444
pre 25 dana
Kao i sve u NS gde dodje jedan dosljak , eto ih 10 , tako da, ovo je pocetak
Uskekruske
pre 25 dana
Sve je to uzalud
P
Pegaz
pre 25 dana
Pa gde ce Bosanac nego u Novi Sad hahaha.
(nista lose samo konstatacija)
N
Ne Bosanac
pre 25 dana
nego Bošnjak tako oni hoće da se zovu a Bosanac ,Šumadinac, Crnogorac ,Hercegovac ,Sremac ,Dalmatinac je Srbin
T
Tri brave i četiri katanca
pre 25 dana
Pripazite Sose,Mujo ne prašta!
I
Ivana100
pre 25 dana
Jedva cekam da vidim sta ce napraviti domaci klubovi u evropi ove godine
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 25 dana
Звезда нешто, остали ништа. Волео бих да грешим за ове ништа.
@
@ШидНавијаЗаЗвезду
pre 24 dana
E мој ти... Шта ти би, па да идеш линијом мањег отпора уместо уздигнутог чела пуног поноса?
daganma
pre 25 dana
Ajde bar nesto da napravee
Гоги-11
pre 25 dana
Како ми се чини ни један клуб неће направити ништа вредно пажње...
L
Lusiliu
pre 25 dana
Busaju se omladinskom skolom,supertalentima,1500 klinaca svaki dan trenira na vujadinu i placa clanarinu, dovodi klinca iz PL BiH gde igraju ljudi iz Prve lige Srbije jer ovde ih niko nece,gde Zeka Jojic i Rogan osvajaju titule ne mogu u Cuki da igraju to je ozbiljan klub,Boskan dao 20 golova,dolazi pojacanje koje se lomata od slovenije do jermenije,ajde da su doveli nekog igraca nego ove poluproizvode.

Steksus123
pre 25 dana
Ajde Vošo napravi iskorak u Evropi
Salleee
pre 25 dana
Raspadaju se na početku, u evropi nikog neće da pobede, u superligi igrače plej aut. Klasika kao i svako nas klub koji nešto bljesne jedu sezonu,izadje u evropu i posle se raspadne
в
вошале
pre 25 dana
Само кад ти знаш
Rops
pre 25 dana
Za drugo mesto solidna ekipa ...
Valentina Kolar
pre 25 dana
Novi Sad je postao bogatiji za dva...
m
mixica
pre 25 dana
Bogami Voša se ozbiljno pojacava za sledecu sezonu mozda pomrse konce Zvezdi i Partizanu
m
mozda
pre 25 dana
su vec pomrsili partizanu?
J
Jojojo21
pre 25 dana
Za Mulahusejnovića platiti obeštećenje od 600.000 evra ali mora da opravda!
Alek
pre 25 dana
Samo napred voso
S
Sofronije Jr.
pre 25 dana
Samo napred Mulajhusemudžahedinović do pobede.
M
Makseodavde
pre 25 dana
Samo da ne bude ova sezona milionsko ulaganje a sledeca rasprodaja svega.
S
Scout13
pre 25 dana
Mulahusejnović je tip napadača, koji može dosta da pomogne u domaćem prvenstvu, za Evropu, nisam baš najsigurniji, ali treba pružiti šansu. Mlađi je od Merija, mislim da je korisniji od Vukanovića, videćemo. Što se tiče mladog štopera, nije loš pokušaj, mlad je, ima prostora za napredak, formiranje, ali se moraju dati i minuti, ne može napredovati bez igre.
D
Domaći fudbal
pre 25 dana
Na 6 odigranih utakmica u Ligi Konferencije ove sezone, on je na 5 postigao po gol. Tako da, na prvu mi deluje da su ga doveli upravo zbog Evrope, ali naravno i naše lige
p
postic
pre 25 dana
Vukanovic je Ronaldo licno za ovog

.JPG.webp.webp.webp)






