Komentari na vest

PSŽ po oprobanom receptu: Tu je Barkola, tu je Due, a sad je na meti i Žunior Krupi

Psycho Machine

pre 26 dana

Jeste da imaju novca ali ovaj zaokret u skautingu im je neverovatan.Sve mladi momci i top talenti koje ce Enrike da naspanuje da budu zveri,sto je vec i uradio i sve domaci Francuski igraci. Otkako su se otarasili zvezda i zvezdica nevo im je granica, cak verujem da sledece sezone mozda opet osvoje Ligu Sampiona jer ne vidim ko bi ih zaustavio sem Bayerna.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 26 dana

Одличан фудбалер, где год да пређе биће топ. ПСЖ већ има паклен тим, ако доведу њега и Алвареза биће дупло јачи од свих.

Marko Kolasinac

pre 26 dana

Ozbiljan napadac u najavi.
d

dtadic12

pre 26 dana

Arsenal njega dugo merka!
b

bajazitbajazit12

pre 26 dana

Ma samo nek su oni uzeli sad aneka ide ko hoce i neka dodje ko hoce
r

racko1234

pre 26 dana

pazi sta ti kazem ode on u Arsenal
d

duskica12

pre 26 dana

ne znam bas ni d ali im treba on tamo
a

ancika12

pre 26 dana

svaka cast enrikeu sta je sklopio!
c

cjofa12

pre 26 dana

PSG je najjaci i to pokazuju vec neko vreme
P

Petar Nedeljkovic

pre 26 dana

on mora da ide u arsenal
b

boka12

pre 26 dana

on mora da ide u Arsenal i to je to
M

Maestro

pre 26 dana

Promena poslovne politike donela im je pun pogodak.Nema vise gomile pretplacenih zvezda i vec istrosenih vec guraju svoje mlade igrace(Mayulu,Zaire-Emery) a kad se otvore onda dovode mlade francuske igrace koji treba da eksplodiraju i da im budu tu citavu deceniju Due,Barkola...I sad ce svake godine da menjaju po dva igraca,ono sto im fali...
T

Taki Anić

pre 26 dana

Gledao sam Krupika više puta ove sezone i stvarno je skretao pažnju na sebe odličnim izdanjima.Videlo se da je mali zver u nastajanjui da ima veliku buducnost.U PSŽ-u ima sve da bi ostavio trag na svetskom nivou,znači ultra jaku uigranu ekipu i samo je potrebno da radi ono sto mu se kaze i da ga Enrike infiltrira u sistem.Ako je neko pokazao da zna kako se to radi to je upravo Luis E.

teodorajaa

pre 26 dana

Psg zasluzeno uzeo titulu sampiona!!! idemo dalje

Spekss

pre 26 dana

Desire je igracina njega ce sad da traze svi evropski klubovi

Kosta Caran

pre 26 dana

Nikako u PSG, prevelika konkurencija
m

menkopenko

pre 26 dana

Pariz je postigao veliki uspeh
M

Marko2333

pre 26 dana

uhhh druze, bila bi bomba
O

Objektivacc

pre 26 dana

Bice zanimljivo za koga ce sve sve PSG odluciti ovaj prelazni rok, trenutno je nekoliko imena na radaru, D. Costa za golmansku poziciju, Sabbe desni bek, Mateus Fernandes i Kees Smit sredina, napad Kroupi i Yan Diomande i to samo u slucaju da i Goncalo Ramos i Barcola napuste PSG ovo ljeto.. Jako pametno sto su se prosto odrekli zvijezda i velikih imena i fokusirali se na ovakvu ciljanu grupu pojacanja.
R

Redsi

pre 26 dana

ide on za svojim trenerom koji ga je promovisao,živi bili pa viđeli !

Henry14

pre 26 dana

I Arsenal ga trazi,mali je pokazivao znake simpatisanja Arsenala pre.To bi im bila idealna opcija kad ode Žesus jer ne mora da se navikava na PL...
S

Sigurno

pre 26 dana

Bi izabrao arsenal prije psg....
V

Vega

pre 26 dana

odlican igrac,moze da igra kao lazna devetka,klasican napadac a i po krilu..imace minuta,po meni on i jedna prirodna zamena za Hakimia i vise im nista ne treba
C

Chica

pre 26 dana

За њега би најбоље било да оде у Арсенал који има озбиљан проблем на левом крилу. Ту ће 100% бити стартер.

rosa100

pre 26 dana

opasna bomba bi bila ovo, psg je odlican

Dragan Peric

pre 26 dana

Kako ih je skockao Luis Enrike,svaka mu cast..
O

Obreee

pre 26 dana

Psz sjajno kopira ono sto je Real Madrid radio kada je kao klub bio star jednako kao ovaj sada.Tada je Real svezao 5 titula lige sampiona.Oni zele da ga nadmase u tome i zato je ovo samo pocetak stvaranja dinastije,ocekujem da osvoje trecu vec u sledecoj sezoni jer imaju sve preduslove za to.Enrike,osim sto donosi slavu klubu ima i licni cilj,da obori Zidanov rekord,3 titule za redom sa jednim klubom a i da nadmasi Ancelotija koji ima 2 sa Milanom i 3 sa Realom,Enrike ima jos mnogo toga da uradi da bi zadovoljio svoje ambicije jer sebe vidi kao najboljeg na svijetu u buducnosti,sad kad se masina zahuktala on nece stati.
D

Druze

pre 26 dana

Koji real i rekorde pominjes real je ukrao svih 5 ls o kojima pricas ba pravdi boga
e

egerke

pre 26 dana

a bome i nakon toga. real je možda 3 4 lš osvojio na normalan način. zidan je i sam svjestan da je ni kriv ni dužao uzeo te 3 lš, zato i ne trenira nikog više nakon toga
m

miconis1

pre 26 dana

Uh, kakva bi bomba ovo bila