Komentari na vest
Radnički krenuo jako i poslao ponudu Vukašinu Jovanoviću
R
Rubrika
pre 6 dana
Bas ce Rade Dunjic da ga pusti,moze ali samo preko.
M Nalog
pre 6 dana
legao bi on lepo nema sta
L
Lucanci
pre 7 dana
Nesko reaguj! Bas bi nam legao Vukasin
Slavko Ćosić
pre 7 dana
i treba da krene jako sa pojačanjima ako misli da opstane sledeće sezone . jer su autsajderi već otpali .
I
Istina 034
pre 7 dana
Sve mlade igrače dovode za prodaju sutra, od 30 godina pa na gore, perpesktiva za budućnost... Da se niste malo uplašili Kragujevčani?!?!
g
goksi63
pre 7 dana
Radnicki ima velike ambicije za sledecu sezonu vidi se po pojacanjima i novom starom treneru
Ivan L
pre 7 dana
Po pojacanjima se jedino vidi da hoce da ispadnu iz lige.,
Vukasin Jovanovic.Pa to nikada ozbiljan igrac nije bio.Mada za Radnicki je top pojacanje
8
81198181
pre 7 dana
oko 12000 eura mesecna plata
A
ALJOŠA HOTEL ŠUMADIJA
pre 6 dana
6-7000 euro mesečno,stan i dva obroka i eventualno 3000 na potpisu.
L
Ldk
pre 7 dana
Zna se da hvalim rad Slavka Perovića, ali Slavko ovo je klasično providno pumpanje cene Jovanoviću u dogovoru sa P. Govedaricom od pre neko veče. Zna se gde ste se ovo dogovorili i kada. Nema od ovoga ništa, čovek ide u inostranstvo, nego, očigledan pokušaj da se izvuče još neka para od budućeg kluba. RKG1923RD
P
Prti
pre 7 dana
Ima 2 nedelja kako je Slavko otisao iz Radnickog. Ali nastavi sa inside informacijama.
L
Ldk
pre 7 dana
@ Prti Nastavi da veruješ TV dnevniku da je otišao i da se ništa ne pita u Radničkom







.jpg.webp)
