Komentari na vest

Radnički odbio preko 1.000.000 evra iz Belgije za Dušana Pavlovića

b

bobisa69

pre 19 dana

Ooozbiljan talenat svaka
M

Manojlović pouzdan baš koliko i tvoje pisanje

pre 20 dana

Ne postoji automatsko aktiviranje ugovora. Ugovor na 2 plus 1 znači da ugovor može da se produži na još jednu godinu ukoliko klub to želi. Ukoliko bi došlo do toga ide novi ugovor i novo potpisivanje .Sve što si napisao za golmane je LAŽ. Vrati se novinarstvu i prestani da lobiraš i menadžerišeš !
S

Strucno uvek

pre 20 dana

Sad ce pijani milioner Terza sa ponudom 1,5M i 30% od transfera
m

metalika moj dobar

pre 20 dana

daaa odbili how yes no

Mmrvic

pre 20 dana

Pa i treba i losije igrace su placali vise,a on nije bas llos .Male su to cifre za jednog fudbalera

Aleksandar Krezic

pre 20 dana

Моје мишљење је да вреди бар дупло.
D

Daren_g

pre 20 dana

Ako cukaricki i zeleznicar prodaju igrace za po par miliona, to mora i radnicki postaviti kao minimalnu cenu. E sad u ovom slucaju problem moze biti duzina trajanja njegovog ugovora
S

Slaviša Trifunović

pre 20 dana

Да је бар два милиона у питању.
T

Tamara238

pre 20 dana

bolje pustite coveka, neka ga

Noon 1

pre 20 dana

Nek ide dečko i uzme koji dinar, zaslužuje

Goran Jovic

pre 20 dana

Добар потез, доста је продаје за ситниш
A

Astoria

pre 20 dana

Upravo tako, strani klubovi misle da ce nasi prihvatiti da prodaju igrace za tepsiju ribe. To je nepostovanje.
8

8888

pre 20 dana

Daće Tereza za njega 2 mil.i nekog igrača pride...

Violeta Bačević

pre 20 dana

sto ga drzati na silu

urosh

pre 20 dana

Коначно паметан потез од стране руководства Радничког
Z

Zašto momku

pre 20 dana

uništavaju karijeru?Treba ga pustiti da ide možda ću imati sreću .
trebaki su da ga puste sta ce ovde

Nikola Veljković

pre 20 dana

Nek ide dečko i uzme koji dinar, zaslužuje
T

Tvrdjava

pre 20 dana

Nek odigra jos jednu sezonu da se dokaze pa ce gs kupi zvezda za 2 miliona

Aleksandar3006

pre 20 dana

Ako ponude milion u kešu i 200 kroz bonuse to je to, prihvataj.
Realno vredi vise, zasto bi "poklanjali" dobre igrace. Naicice nova ponuda sa vecom cifrom na njemu je samo da pokazuje jos bolje rezultate.

Zorica Stanojevic

pre 20 dana

Malo je to para za dobrog igraca

Valentina Kolar

pre 20 dana

Može jeste mala suma, ali vremenom, kako se bude dokazivao, prelazeće u bolje klubove i suma će tako i rasti
Z

Zera666

pre 20 dana

Malo je para za takvog igraca
S

Scout13

pre 20 dana

Neki klub iz vrha naseg prvenstva bi trebao da pokupi Pavlovica, voleo bih licno Vojvodina. Sto se tice Mboupa, to je igrac koji treba da dobije sansu, voleo bih da ga Macva dovede.
J

Joomla1020

pre 20 dana

Teško da je to istina. Klubovi tog ranga u Srbiji bi pristali na keca na takvu ponudu.

Aleksandra1994

pre 20 dana

Dovedite Ovususa na pozajmicu iz Zvezde, em bonus, em odličan kvalitet za nas. Bio bi komitabilan sa Abasom sa suprotnom krilu i sa Izderićem između njih. Šestjuk ispred, a leđa im čuvaju Milosavljević i Kanute. Vrlo potentan tim
I

Ilijajakim02

pre 20 dana

Očekuju da dobiju više, daće Terza 2m
S

Samo jakoooo

pre 20 dana

Dovedite Ovususa na pozajmicu iz Zvezde, em bonus, em odličan kvalitet za nas. Bio bi komitabilan sa Abasom sa suprotnom krilu i sa Izderićem između njih. Šestjuk ispred, a leđa im čuvaju Milosavljević i Kanute. Vrlo potentan tim.

Reder8

pre 20 dana

Vec 2 godine pričam da je odličan štoper, neverovatno da niko npr u Vojvodini nije prepoznao potencijalno pojacanje
M

Milantom

pre 20 dana

Komedija!!!! Kao sto ce Lučić iz Zvezde u Poljsku za 1.500.000 eura ili Ovusu za 4,5 miliona u Plzen. Prestaćemo da čitamo ove tekstove
8

81

pre 20 dana

Radnicki bi trebalo da dovede kwaku bonsu osei iz spartaka. Dobar igrac brz
Реално мало, а њих је много, док сви поделе немају ни за Тајланд 10 дана

Gatsby82

pre 20 dana

Kakvi krševi idu za veće pare, ovo je jako malo. Nadam se da će Radnički početi da čuva svoje igače i ne prodaje ih na prvu loptu

bet366.dx.am

pre 20 dana

Real sa Nišave opravdao svoje ime.
b

bracakostic

pre 20 dana

Ma to su price za malu decu. Kada ce Radnicki da odbije toliki novac, a stadion se urusava na zapadnoj tribini i totalno je nestabilan klub.
G

Gost 184638

pre 20 dana

Ti da s emslo razumes u fudbal nebi povezivao stanje stadiona sa samim zdravljem kluba... Stadion nije u vlasništvu kluba nego grada Radnicki nema pravo da cacka stadion toliko
m

majster

pre 20 dana

Hrabar potez da ne prodaju igraca za ove pare, ali isto tako mislim i da je pametan
b

biniccki

pre 20 dana

Đali je dobar igrač, mali je pouzdan igrač.
J

Jasmina65

pre 20 dana

Ako vredi sto biga dali jeftino

rusmoskva88

pre 20 dana

sta da se radi idemo dalje