Komentari na vest

Radnički preživeo dramu protiv Javora: Pet golova i dva crvena kartona na Čairu

Branislav Jovanovic

pre 2 meseca

Tanko najveca prevara domaceg fudbala, decko je kostao Javor previse bodova ove sezone, prvi kontakt sa loptom je kao o drvo kad se odbije, ne sme vise ni 18 najboljih da vidi a ne startnih 11 ako hoce da opstanu...
t

telepresenta

pre 2 meseca

teska utakmice i za gledanje bila, baš otuzno dva pasa i dva dodavanja nema
S

Saša2233

pre 2 meseca

Kec u Nisu, bravo

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Da nametne Neđa svoju napadačku igru iz Grafičara, jer ovde ima još i bolji igrački kvalitet da to ispuni, i biće ovo bombona!

Brinem

pre 2 meseca

Do kraja moraju da se pobede Lučani i Spartak u Nišu, Napredak u Kruševcu i uzme bar bod na gostovanjima kod Tsc-a i IMT-a.
S

Stefy97

pre 2 meseca

Ocekivalo se mnogoo vise..
В

Вук Самотњак

pre 2 meseca

Барем су постигли 5 голова, него ми не иде у главу да Нишлије имају дресове на латиници!

Lalincanin_Nislija

pre 2 meseca

naš Niš je carski grad. Tako da ne viidim poentu komentara. Osim Beograd sve gore kojusari i madjari, njima lakse latinica. A treba na cirilici, slazem se, cak posebno i na eu utakmicama. Ral iz Nisa sve redom sisa. Real ale. Idemo po opstanak.
В

Вук Самотњак

pre 2 meseca

Тим већа срамота, царски град, а легендарни клуб из њега користи писмо које је донео окупатор. Која је поента твог одговора? Прво генерализујеш "све коњушари" , друго ако они не раде како треба што Раднички мора? Управа почела фурати неку политичку коректност! Искрено желим да Раднички остане у лиги, јер не желим гледати трамвај лигу.
1

1981

pre 2 meseca

Sramota toliki grad a publike nigde dokle ste doveli real sa nisave

Violeta Bačević

pre 2 meseca

Losi previse losi

Ayahuasca

pre 2 meseca

Mora jaka borba. Nema opustanja

Milos Nicin

pre 2 meseca

kec u Nišu, zanimljiva utakmica

Skorpion77777

pre 2 meseca

ništa tu još nije rešeno

Uskekruske

pre 2 meseca

Dobra igra oba tima
m

mixica

pre 2 meseca

Napred juznoprugasi braco sa juga do opstanka pozdrav iz glavnog grada

Andrej1228

pre 2 meseca

Gledao sam tekmu nisam mogao da verujem sta se desava u kg
n

novak23

pre 2 meseca

gledam utakmicu i neverujem koliko su u losoj fizickoj kondiciji oba tima pogotovo igraci javora od 70 minuta nisu mogli da potrce vise
Ј

Јасеничан

pre 2 meseca

Лепо време, препуне трибине нишког храма фудбала, фантастична утакмица, све што фудбал може да понуди данас смо видели. Мноштво играча које су афирмисале чувене омладинске школе Радничког и Јавора. Бројни менаџери отишли су препуних бележница, а бројни навијачи оба тима пуног срца. Једина примедба јр на маркетинг Радничког: људи су се отимали за шал са иве утакмице, са именима овжба клуба. На КУПУЈЕМ ПРОДАЈЕМ је већ достигао цену од 4000 динара.

Mali nokat Jova Mituljikića

pre 2 meseca

Je l' ti dobro prijatelju?

BaneBane

pre 2 meseca

Ako bi morao da biram izmedju Ivanjice i Nisa ja bi Radnicki da ostane u ligi

Lalincanin_Nislija

pre 2 meseca

Svako normalan bi rekao Nis, Leskovac, Krusevac, Kragujevac, Prokuplje, Aleksinac, Vranje, Jagodina, Zajecar, Negotin ,Bor itd.. prr Ivanjice. Ali okej, vazda je jug zapostavljen. Niski Real ce orati gde god, makar i ispao iz superlige, dok seljane od loznice imaju bolji dtadion. Mj89

stefann

pre 2 meseca

KEccc u nisuu ajmoo bre
h

h. o. r. i. 91

pre 2 meseca

Zanimljiva utakmica
R

Rirera

pre 2 meseca

Bila je ovo vrlo zanimljiva tekma 😄
С

Свашта

pre 2 meseca

У свету фудбалер који на утакмици постигне два гола је играч утакмице, а у Нишу је друга филозофија. Још већа брука за оног што је написао 500 гледалаца.

Leonardo secirovic

pre 2 meseca

Auu,da ne beše kikseva Javora nista od Radničkog..Igra nula! P.s.Javor sam sebe pobedi
D

Dejan Boda Stanivuković BRAVO

pre 2 meseca

Bravo za Dejan Boda Stanivuković ! Sjajna odbrana jedan na jedan u prvom poluvremenu . Da nisi tada odbranio utakmica bi otišla u sasvim drugom pravcu. BRAVO BODO !

Igor Musulin

pre 2 meseca

Гледао. Одличан меч.

Andrija Stojanovic

pre 2 meseca

bas zanimljiva utakmica steta sto nisu ostale ovakvr

Marija Antic Stankovic

pre 2 meseca

Sepska liga najgora

Djordje Krstic

pre 2 meseca

Totalni raspad sistema

pavlee15

pre 2 meseca

Ludnica od utakmice,ovo se zove fudbal
m

micko041.

pre 2 meseca

Bravo Radnicki, svaka cast, bili ste super. Kako bi tek bilo da su bile pune tribine.

mladen misic

pre 2 meseca

vreme je da radnički ispadne

Stevan

pre 2 meseca

Jako dobra utakmica
I

Istin

pre 2 meseca

Auu,da ne beše kikseva Javora nista od Radničkog..Igra nula! P.s.Javor sam sebe pobedi
s

stankovic81

pre 2 meseca

uzbudljiva utakmica!
P

Padjo

pre 2 meseca

Bravo za Tankaaa
l

ljiljama79

pre 2 meseca

samo napadacki fudbal

Kanidja99100

pre 2 meseca

dobra utakmica bila
l

ljulja ivanjica i kusici

pre 2 meseca

Pitanje za struku Javora za do sada ne vidjenu situaciju,imas igraca vise od 14min,bod u dzepu ili tri odgovarati obe varijante,igras na tenane bez jurnjave vremena koliko hoces,znas da ti odredjeni igraci samo prave stetu kada igraju a ti ih uporno forsiras,Vasiljka sklonis sa gola bez razloga,ko je danas kriv,a TANKO ce i dalje da igra jer ocito neko drugi ti sastavlja tim moj selektore.
S

Spanulis

pre 2 meseca

Bravo Radnicki! Kad se ostavi srce na terenu mora i rezultat da dodje!
G

Gost iz Niš

pre 2 meseca

Nedjić prevara trenerska,više sreće nego pameti...Teška borba za opstanak!
G

Gost1726

pre 2 meseca

Ti prijatelju pitanje je dal si pratio dešavanja.Pa i pre njega je bila borba za opstanak kakva crna prevara lik je 2 tekme odigrao idi edukuj se
Z

Zika zivac

pre 2 meseca

Taj Nedjic je razbio Radnicki u kupu sa 3-0 da ovi nisu imali jedan udarac na gol! Doveo Graficar do pulufinala kupa sto je najveci uspeh u istoriji kluba,izbacio mnogo dobrih igraca i usput najmladji trener u super ligi! I on je sada prevara a vrh su onaj Grk,raznorazni Sivici koji samo menjaju klubove cesce nego carape!
G

Gost iz Nis

pre 2 meseca

Grk za njega Ferguson lično!Aj zdravo
D

Domaći fudbal

pre 2 meseca

E sad zamislite kako bi ista ova utakmica izgledala na normalnom stadionu i pred punim tribinama
g

gara pippi

pre 2 meseca

bravo za abbasa stvarno momak sjajno igra
K

Koan

pre 2 meseca

Neka sad neko kaže da ima neizvenijeg takmičenja od Super lige Srbije. 5 klubova su na razlici od jednog boda u borbi za opstanak. E sad, da li je to kvalitet,mada mnogi navode neku izjednačenost u lošem u nekim susednim zemljama, ističući to kao neki dokaz nečeg ne znajući ni oni čega.
D

Drale1998

pre 2 meseca

Zanimljivo da radnicki godinama dobija javor u plejautu...
M

Micko av

pre 2 meseca

Pavle Ilic Pavle Ilic
K

Krco

pre 2 meseca

IBRAHIMU TANKU dozivotni ugovor i mesto sportskog direktora a onda predsednika da moze da ti naredjuje Selektore moj..

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Kakva utakmica , e ovo je praznik fudbala
B

Badji

pre 2 meseca

Radovane crni Radovane..Teras inat upravi,navijacima a najvise samom sebi namerno sa Tankoom imas dil jer svaki normalan covek bi ga oterao
R

Radiša Rakić

pre 2 meseca

Kroz celo prvenstvo iste greške,crveni kartoni,šuplja odbrana...Ne može napad da postigne toliko koliko odbrana može da primi golova.Ako će mo ovako na sreću neće biti dobro.Mada i drugi u ovoj borbi za opstanak nisu mnogo bolji.

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Bravo za Radnički

Damir Jovic

pre 2 meseca

Kec u Nišu😁 Bravo za radnički
T

Tata Martino

pre 2 meseca

Sablasno prazne tribine! Radnički apsolutno nikoga više ne interesuje u Nišu! Fudbaleri igraju jednu od odlučujućih utakmica za opstanak, a na tribinama makimum 300 ljudi!
g

gfg

pre 2 meseca

Zamisli prazne tribine četvrtkom u 16h.
m

merak74

pre 2 meseca

@gfg zamisli subotom ima 30 gledalaca vise
N

Nislija,Palilula

pre 2 meseca

Pa kad se navuko seljački mentalitet u naš grad, više vole Zvezdu i Partizan od svog kluba. Eh moje Nišlije imate li malo dostojanstva i ponosa?
N

Nišlija,Palilula

pre 2 meseca

Nišlije nemaju taj kult Radničkog. Ovi mladi nemaju pojima kakav je to klub nekada bio. Nemaju ponos i dostojanstvo, više navijaju za svoje “ljubimce” iz Beograda.Podanički mentalitet prema Beogradu je neverovatno veliki. Da čovek nepoveruje!

Igor Zdravkovic

pre 2 meseca

Svaka čast lepo odigrano
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Dobra utakmica sa dosta prilika
4

47iv ljuljaj

pre 2 meseca

VASILJKO je kriv za sve ,sklonite ga sa gola,TANKU dati kapitensku traku i sve ce biti bolje,opstanak u ligi zagarantovan

Miki Milikic

pre 2 meseca

odlicna utakmica, bas iznenadjujuce
A

Adison99

pre 2 meseca

Strasno ocajnicka igra .

kiboooo

pre 2 meseca

Bas prava takmičarska utakmica.