Komentari na vest

Radnički prodaje, ali i kupuje: Kvaku Bonsu Osei iz Spartaka za oko 200.000 evra

M

Meraklija Belgija

pre 6 minuta

Konacno nesto barem malo pozitivnog
U

Uncledrew

pre 9 minuta

Hahahah 200k radnicki dao spartaku. Ovo nije zabalezeno skoro

Bole.92

pre 12 minuta

Dobar igrac.iskusan

rusbre

pre 25 minuta

ovo je ono što donosi skraćenje lige a to je koncentracija kvaliteta. kvalitetni igrači iz ekipa koje su ispale idu u ekipe u koje su opstale i tako je kvalitet skoncentrisan u SLS.

Slavko61

pre 32 minute

U što pojačanje
B

Blaki

pre 36 minuta

Nije loš igrač, a već poznaje prilike u Srbiji.
N

Nenica

pre 37 minuta

mora klub ziveti od necega tj prodaje igraca
p

peki peki

pre oko 1 sat

Odlicno. Samo jos da se nekako rese Spasica, koji pa prikazanom uopste ne deluje kao profesionalni fudbaler.
v

v1add

pre oko 1 sat

Zanimljivo uglavnom pozitivni komentari. Da je dosao iz inostranstva a ne iz domaceg kluba bas me zanima kakve bi reakcije bile. Na papiru bi Osei - Sestjuk - Mustafa mogli da budu neugodni ekipama koje napadaju, Radnicki bi sa njima mogao solidno da igra kontre. Problem je sto nemaju mnogo pozadi, osim dobrog golmana i jos kojeg igraca. Mada bi i sa ovim sto imaju, plus dobar trener kakav je Nedjic, trebalo da obezede neko 8-10 mesto i siguran ostanak u ligi.
A

Astoria

pre 20 minuta

Verovatno su vecinom pozitivni komentari buduci da je ovo smislen i opravdan potez. Dovode stranca koji realno moze da napravi razliku na terenu svojom brzinom, brzim oslobadjanjem od protivnickog igraca i konkretnoscu (to mi se posebno dopada, uglavnom igra na prvu, ne dribla do iznemoglosti). Nije macka u dzaku, dokazao se na terenima Superlige Srbije, aklimatizovan je, poznat mu je stil igre u nasoj ligi, pa nece Radnicki morati da ga "ceka". Uz to je doveden i za prilicno mali iznos ($200.000 dans nije nista u savremenom fudbalu), jos uvek je mlad (25), moze da pokriva obe krilne pozicije. Jedino me cudi otkupna cena koja je duplo manja od njegove trzisne, ali cenim da je ukljucen i dvocifreni % od narednog transfera za Spartak. Agencija koja ga zastupa je ista ona koja zastupa Ibrahima Tanka i Ibrahima Mustafu. Nadovezujem se na vasu temu o strancima. Ne mora da znaci kako ce stranci dovedeni sa strane biti obavezno losi, recimo Sestjuk i (cini se) Nikiforenko su bili pun pogodak, moci ce se i zaraditi na njima. Samo da srede omladinsku skolu i stadion. Samo.
A

Astoria

pre oko 1 sat

E ovo je već pojačanje, odličan igrač, konkretan u završnuci, brz, a i jeftino doveden. 200K danas nije ništa, a Osei je za našu ligu pravi izbor. Konačno dobar potez Nišlija.

bugarinov

pre oko 1 sat

I Radnici uzima dobre igrace

[email protected]

pre oko 1 sat

Odličan igrac,dobro pojacanje
R

RealnoTako

pre oko 2 sata

Pa pametno, nešto ušlo u Radnički, nešto ide u pojačanja, taj recept mora da se primenjuje, što je dobro po kvalitet fudbala, loše po vlasnike klubova ( nema baš toliko čiste zarade, nema free transfer igrača da uleću). Nego Pančevo proda za skoro 3 m a ništa ne uloži, ako se ne opamete brzo druga liga.

M. K.

pre oko 2 sata

Za male novce dobro pojacanje.
G

GostSaSevera

pre oko 2 sata

Da ne ureknemo, ali Radnički radi mnogo ozbiljnije nego prethodnih godina. Osei je za našu ligu odličan igrač, samo da se kockice poklope kako treba. Golman Kostić jedan od najboljih golmana na Kipru prosle sezone, Veličković rođeni Nišlija i sasvim solidan bek i verovatno na Neđićevo insistiranje. Radnički što pre da reši pitanje bonusa, jer trenutno im je to najveći problem. Ako ne planiraju Nikolića možda da Neđić pokuša sa Rankovićem iz grafičara. Kostić, Vitas, Veličković, Kanute, Milosavljević, Abas, Osei, Šestjuk i više nego solidno.
n

neeee

pre oko 2 sata

neeeeee niiiiikakooo
M

Mecava

pre oko 2 sata

Dobar transfer, nadam se da će nastaviti u tom trendu.
D

Dejan niko

pre oko 2 sata

Odlicno pojacanje

ineska

pre oko 2 sata

pametna i razumna kupovina.

Mirko Boc

pre oko 2 sata

Samo da bude dobar
s

seri

pre oko 2 sata

dobar igrač za našu ligu.