Komentari na vest

Reakcije na derbi sezone: To vam je Premijer liga; Nevil i Ričards branili Arsenal, Kin kritikovao

t

tnt 1234

pre 2 meseca

Nada navijacima Arsenala i dalje tinja ali relnost kaze da je igra ocajna, samopouzdanje na nuli, Arteta nije top trener da smiri ekipu vec siri strah i paniku.

Neksaa

pre 2 meseca

Arsenal osvaja i LŠ i PL. Lupajte minuse slobodno ali videcete
R

Riki97

pre 2 meseca

Mancester Siti mnogo bolji i konkretniji.
m

micko041.

pre 2 meseca

Jako los a ekipa, tesko da moze pobediti, jedino da se desi neko veliko cudo pa bude druga ije. Bilo bi to veliko iznenadjenje za sve.

Cipele

pre 2 meseca

Arsenal ce osvojiti

dusann55555

pre 2 meseca

Arsenal igra sve gore kako se sezona blizi kraju

Lalala

pre 2 meseca

Mnogo ljudi navija Siti da uzme titulu, ne sto im je drazi klub (meni prvom nije) nego se Arteta bas potrudio da igrom ne zasluzuju simpatije navijaca.

Radosav Ikovic

pre 2 meseca

Arsenal osvaja!!!

Mmrvic

pre 2 meseca

Arsenql do pobede nema sanse,unistena ekipa kao da nisu onaj Arsenal kao nekada

Kaki

pre 2 meseca

Arsenal se mora odluciti da li ce napasti pl i ls ovakvom igrom, ne mogu nista osvojiti, bas su me razocarali.
D

DDS900

pre 2 meseca

Arsenal izgubio titulu, neverovatno sta su uradili. Poceli da igraju bunker i da se zadovoljavaju sa 1:0 i posle ih to kostalo. Unistili svoju igru.
P

Petar1107

pre 2 meseca

Nije Jos nista gotovo niko ne garantuje da ce Siti sve dobiti do kraja ima ovde Jos vatre

srbijanka milic

pre 2 meseca

Arsenal nije losa ekipa, mozda probiju

Aleksandar Obradovic

pre 2 meseca

Arsenal ce do pobede bice to neko iznenađenje
b

bastoni5551

pre 2 meseca

Siti za klasu bolji tim i trebaju da osvoje
C

Chica

pre 2 meseca

Па да је за класу бољи имао би бар 10 бодова више. Зато не лупајте. Као што дижете оног Шеткија у небо, што се односи и на новинаре Моцарта а човек одиграо три последња сусрета. Претерујете у свему. За ово што се дешава са Арсеналом је крив Артета и он мора да оде на крају сезоне. Инхибирао је играче и убио их. Човек који изводи Езеа и уводи Тросара, не треба више да води Арсенал.
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Na kraju arsenal nista nece osvojiti.

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Arsenal mnogo los.Ako ovako nastave nema nista od titule.Siti u svim segmentima igre bolji bio.

markinjos4

pre 2 meseca

ono sto je glavno i najbitnije pobedio je fudbal a ne branjenje i konstantno izvodjenje kornera

Marko Golubovic

pre 2 meseca

arsenal apsolutno nije zaslužio da uzme titulu.. pa ni ligu šampiona. jednostavno luzerski klub je luzerski klub

[email protected]

pre 2 meseca

Ajde bre arsenal
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Neko je Gvardiola, neko Arteta. Prosto.

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Roj kin treba da se vrati iz penziju 😀
D

Dr Arsla

pre 2 meseca

Imali su dobrih momenata na utakmici ali sa takvim timom to mora bolje.Na sredini terena sa Rajsom,Zubimendijem i Edegardom nisu postojali,non stop su pokušavali nešto sa dugim loptama.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

e moj arsenale

Goja Ivanovic

pre 2 meseca

Arsenal gubi titulu
A

Arteta genie

pre 2 meseca

Nek ponovo zakuca za klupu Ezea I djokeresa,, izgleda da madueke trpa Artetu I zbog toga igra svaki sekund.. haverc otpad celzija bolji od djokeresa
I

Iskreno

pre 2 meseca

Meni nije bilo jasno da Arsenal tokom utakmice preskače sredinu, Raja stalno ispucava loptu napred, a onda zadnjih 5-6 minuta pokušavaju da idu iz zadnje linije, kao lopta na Raju koji dodaje svojim štoperima koji pokušavaju da iznesu loptu?! Druže, u zadnjih nekoliko minuta se valjda radi ono što ste radili celu utakmicu, ispucavanje i bunarenje. Gledam, još 40 sekundi do kraja, a ovi vraćaju loptu Raji i kao kreću sa organizacijom napada...
t

tamara94493

pre 2 meseca

Pasce arsenal pod pritiskom

Marko Madanovic

pre 2 meseca

To je to Manchester City do pobede!!

Ivanzile123

pre 2 meseca

Arsenal kako igra i ne zasluzuje da osvoji
V

Vini Pu

pre 2 meseca

Hahahaha Arsenal krs
V

Vanjaxd

pre 2 meseca

Pada arsenal pod pritiskom
B

Buca95

pre 2 meseca

Doslo iz x-1 i 2-3 kao sto sam i ocekivao.Kvota oko 10 bila.

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Биће јако занимљиво до краја. Сада је скоро све у Ситијевим рукама.
V

Vrag

pre 2 meseca

Osvaja ovo Arsenal bre

cecaaa111

pre 2 meseca

City osvaja

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

arsenal na kraju ima da ostane bez icega

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Glupi Englezi sta reci a, ne zaplakati...

Michael Williams

pre 2 meseca

Ma citi je masinerija kakav Arsenal nista ne znaju

Izbistanin

pre 2 meseca

Uzeće Arsenal titulu.

zorankoscica

pre 2 meseca

Pa kad se ovakva šansa prokocka,onda ni nisu zaslužili da budu prvaci.

Noon 1

pre 2 meseca

Mancester sity osvaja
D

Drobilica kicme

pre 2 meseca

jos 15 boda je u igri,sve je moguce do kraja prvenstva,a ja bi licno voleo da osvoji siti,samo da ne osvoji dunster argeta.
B

Boban Maksimovic

pre 2 meseca

Sve se izdesavalo onako kako je vecina vec iscekivala, slab Arsenal u zavrsnici i utakmice i sezone !

Veljaa13

pre 2 meseca

Na kraj derbi opet deli misljenja vise nego sto donosi jasan zakljucak

Bojan76

pre 2 meseca

jedni brane Arsenal, dok Roy Keane kritikuje...

Nole4walle

pre 2 meseca

Ove sezone ako Arsenal ne uzme Premier ligu neće nikad.Teski mečevi su pred njima ali imaju kvalitetan mlad tim i mogu da uzguraju do kraja iako su uzdrmani
J

Jakov23

pre 2 meseca

Arsenal ocaj, city bravo
C

Chica

pre 2 meseca

Па дуже је био Арсенал добар.
S

Scaloneta

pre 2 meseca

Roj Kin realan, igraš utakmicu za titulu, čak ti je i bod dovoljan za koliko toliko miran san, izgubiš, i još treba da te hvale.

sikm1

pre 2 meseca

city do titule, agueroo gol.
И

И

pre 2 meseca

Arsenal da promeni formaciju na 3 štopera i da zaboravi da ima krila. Arsenal nema krila. I Martineli i Saka su zreli za poziciju krilnog beka (wing back). Dobri su u odbrani, nedovoljno prodorni u napadu za krilne napadače. Ajde Saka sa tom tehnikom može igrati i neku desetku, ali pogotovo Martineli je idealan za krilnog beka. Defanziva, energija, brzina. Krilo nikako.

Usput

pre 2 meseca

Šta pričaš ti...Saka jedan od najboljih krilnih napadača na svetu. Saka da je u klubu poput PSG-a leteo bi po terenu.

srecko Janjic

pre 2 meseca

Bajern osvaja, masine su u 90 minutu igraju kao da je prvi
b

bolontiku

pre 2 meseca

ti si dečko omasio temu.

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Utakmica je bilo odlicna
T

Tomili11

pre 2 meseca

Nikad nisam gotivio Nevila, dosadan i kao igrac a i nema šta pametno da kaže vidim
S

Scaloneta

pre 2 meseca

Ako Siti i ovo uzme u neizvesnoj završnici onda stvarno.. Najgore od svega, deluju da su tek na početku novog procesa, ako im ostane Pep titule će samo da se nižu.

Mirko Zlatanović

pre 2 meseca

sve u svemu dobra tekma

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Ocekivano pobeda citija
Z

Zokili

pre 2 meseca

Arteta potonuo, onaj Eze iz Arsenala vredi najvise, do duse nisu imali srece nekoliko stativi su pogodili ali svakako drago mi je zbog Sitija

Milos Nicin

pre 2 meseca

Bajern osvaja, masine su u 90 minutu igraju kao da je prvi
b

bolontiku

pre 2 meseca

menjamo nikove i masimo temu.
m

milan.gudovic

pre 2 meseca

Utakmica koja je opravdala ocekivanja. Realno u ovom trenutku, dve najbolje ekipe na ostrvu....
D

Djokica10

pre 2 meseca

Gvardiola pokazao ko je tata, bravo za City odlična utakmica i čestitam na pobedi

Nenad_999

pre 2 meseca

Sad nek uzmu titulu ako ih nije sramota
A

Amorim aut

pre 2 meseca

Arsenal se vraca u novoj sezoni u post vengerovu eru..Dostigli maximum I to je to..Jer I siti I slot I kerik ima da gaze arsenal lagano..Nek Jos dovedu neki otpad iz celzija I sitija,,Ili velbeka da drzi casove fudbala djokeresu.

Ivan Andrejic

pre 2 meseca

Kad je Arenal uspeo ogromnu razliku da ispusti i netreba da osvoji
S

Scaloneta

pre 2 meseca

Ako ove sezone ne osvoje neće ni narednih nekoliko. Neće ni ovaj Liverpul svake godine da se raspada a imaju daleko veći potencijal i kvalitet od Arsenala, a o Sitiju da ne pričamo, oni su sad sezonu dve lošiji nego inače, a od sledeće sezone ponovo se vraćaju na standardnih 90+ bodova.

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Арсенал има да буде трећи до краја сезоне каква екипа као из циркуса .
g

gagagaga12

pre 2 meseca

Arsenal ispusta bodove toliko lagano da je postala zajebancija teska
E

Emili89

pre 2 meseca

Nek ste dobili Arsenal, ekipa koja ima gubitnicki mentalitet i ne zasluzuje titulu, iako mi je i arapski City odvratan
J

JanVennegoorofHesselink

pre 2 meseca

Arsenal, tj. Arteta je podlegao pritisku javnosti i promjenio taktiku juče, tj. kad je najmanje trebalo. Da su se branili u dvije linije kao prije, uz brza krila koja imaju Haverc bi juče imao het-trik. Otvorili su se, kažnjeni su, ćao-zdravo. Dobra utakmica na kraju.
F

Fer1

pre 2 meseca

Kakva krila, Madueke kome se lopta odbija od noge kao od panja, Martineli koji je fizički upropašten jer igra po 20-ak minuta, pokojni Trosar koji će biti težak promašaj ako ode negde u Tursku, garantujem da će i tamo biti igrač manje na terenu. Ako je nešto upropastilo Arsenal ove sezone to su krila. Da oni imaju Semenja i Šerkija, bežali bi 30 poena razlike pa bi i mentalitet bio nevažan.

Маркоо

pre 2 meseca

Ne dobija se titula prosipanjem bodova u malim utakmicama

rajko vidic

pre 2 meseca

Citi osvaja titulu