Komentari na vest
Rijad na nogama, utakmica godine: Ronaldo ili SMS – ko je kralj Saudijske Arabije?
D
Dobitak7
pre oko 2 meseca
Ajde Ronaldo brate, pokazi ko je najbolji ikada, sad het trik
quaresmaaa
pre oko 2 meseca
Ovo je zadnja šansa Ronaldu
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre oko 2 meseca
Џаба им новци, никада неће бити ни у топ 20 лига у свету. Ислужени играчи и понеки млади фудбалери који желе брзу зараду. Ту једино имају корист фудбалери који играју за великр паре, свака им част.
m
mikiNBGD
pre oko 2 meseca
ima prenos na SK na satelitu
M
Milan bg
pre oko 2 meseca
Ima na satelitu na sport klub 1 hr
z
zikk
pre oko 2 meseca
ronaldo ili sms???!!!!
e moj ronaldooo ...obrisite ovaj naslov ne vrijeđajte čovjeka s kim ga upoređujete
k
kikica1971
pre oko 2 meseca
Tipujem neresen rezultat 2-2 na primer
V
Vladica1983
pre oko 2 meseca
GG1&GG2.........
ivanasud
pre oko 2 meseca
Poslednja nada za Ronalda
pika557
pre oko 2 meseca
Ova liga je gubljenje vremena i zanimljiva je samo deci do 14 godina
D
Dejan23
pre oko 2 meseca
po meni al Nassr osvaja
D
Dobitak111
pre oko 2 meseca
I Ronaldo zasluzuje titulu, da overi to sto je GOAT
M
Marko2333
pre oko 2 meseca
al nassssr, ajmoo
S
Stojankamasina
pre oko 2 meseca
Ronaldo se vracaaa
D
Djordje Milev
pre oko 2 meseca
Al Nassr osvaja
D
DjolePartizan12
pre oko 2 meseca
Al Hilal igra mnogo loše od kada je došao Inzagi. Al Nasr je za mene veliki favorit.
b
bojanboskovic
pre oko 2 meseca
Ronaldo prepotentnko
Dejan Kondzulovic
pre oko 2 meseca
Ubice ih Ronaldooo 💪💪💪
I
Ilijajakim02
pre oko 2 meseca
Joj sve bih dao da SMS skine ovu nameštenu titulu
Mita
pre oko 2 meseca
Iskreno se nadam da ce SMS dobiti
Savo Vukovic
pre oko 2 meseca
Победиће Хилал 3:2
M
Mirsen
pre oko 2 meseca
Bilo bi dobro za nas fudbal kad bi Vojvodina osvojila kup

Mitch
pre oko 2 meseca
Какве везе има наш куп са овим?
V
Veskooo
pre oko 2 meseca
Koja televizija u Srbiji prenosi ovu utakmicu? Sramota je da od toliko televizija, baš nijedna nije otkupila prava! Em plaćam pretplatu, em kablovsku, a ništa ne mogu da gledam!
b
biće
pre oko 2 meseca
na Studiju B...
A
Aca Trica
pre oko 2 meseca
Prva televizija u Srbiji koja je prenosila Premijer ligu, je bila Studio B!
Dejan Nikolic
pre oko 2 meseca
Nadam se da ce ga SMS pogazitii
H
Hidzuama
pre oko 2 meseca
Ide Ronaldo po titulu a onda napad na SP





_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)

