Komentari na vest
Runjaić spušta loptu: Bio bih srećan i sa 1:0, igramo bez pritiska

Oldboy
pre 3 meseca
Jedva čekam da igraju LŠ sledeće sezone, ako se ne uozbilje, ocekujem ih ili u ranoj fazi ispadanja ili 10 mesto u seriji A.

Gost55
pre 3 meseca
Odličan trener
Aleksandar Ranisavljevic
pre 3 meseca
Pocepali Milan
Aleksandar Ranisavljevic
pre 3 meseca
Pocepali Milan
D
Dani192
pre 3 meseca
Bitna je pobeda
J
Jovan Mihajlović
pre 3 meseca
Ma kakav ovaj kao spusta loptu....

markinjos4
pre 3 meseca
na šta je spao milan ccc,sa druge strane udineze ove sezone sjajan
C
Cana015
pre 3 meseca
Svi bibili srećni
Nikola Milicevic
pre 3 meseca
Kole burazeru Jedinstvo Ub te čeka.
G
GOST 510
pre 3 meseca
Kada ih preozbiljni Komo nije dobio video sam da ih treba zaobići protiv Milana u Kladionici.
marko.kum
pre 3 meseca
Za kladionicu
B
Banjica87
pre 3 meseca
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Dzeladija
pre 3 meseca
ce da spuscava loptu
cone1312
pre 3 meseca
Odlicna utakmica
Samo-jako
pre 3 meseca
Kole burazeru Jedinstvo Ub te čeka.
Zivot je igra
pre 3 meseca
za nas da bro
Mozzakomentator
pre 3 meseca
srecnoooo
K
Kung8989
pre 3 meseca
Runjaic je ozbiljan trener bas
Ali Dobro
pre 3 meseca
Bice bice boljeee
L
LeoLuka
pre 3 meseca
Mnogo je bolji bio udineze
nikoladj789
pre 3 meseca
ouu
Zivot je igra
pre 3 meseca
biće bolje
Zivot je igra
pre 3 meseca
sedi jedan
Zivot je igra
pre 3 meseca
ne mogavši je h spojimo
Zivot je igra
pre 3 meseca
toliko da me neće
.jpg.webp.webp)







