Iskreno... ne znam da li je bednije slušati grobarske žalopojke tokom godine ili ovo seirenje ovih nesretnika koji navijaju za moju Zvezdu. Ukratko, gomila besmislenih života koji misle da su zvezda i partizan sve u životu

pre oko 2 sata

🏀 8-0 ⚽️ 0-4 Sipaaaaj nek booooli još jačeeeee.....🧹🧹🧹🧹🧹🧹
2

2 na 2

U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi. Davno napisali časni ljudi. Tako da biti Zvezdaš večeras znači oboje.

Grobarcina

Sedim u sobi,suza suzu stize,ne mogu da kucam poruke na telefonu jer mi ruke drhte posle 0-4 nije mi dobro,ne mogu ovo da podnesem😭
3

35 titula

Ma državni projekat.
G

Gostgost

Ponovicu po milioniti put. Serif mora da pocinje, a Duarte da igra sa njim 45-60 minuta istovremeno. Njih dvojica se dopunjuju, zajedno su odlicni. Drago mi je sto su sad odjednom mnogi "progledali", jer kad sam trubio da je Serif dobar, nazivan sam svakakvim imenima. Valjda ce neki da shvate neke stvari, i da konacno prestanu da pljuju i Serifa i sve ostale igrace.
m

milo123

Od kad je dosao hvalim ga i branim. Sad svi likujete. Slobodno, znali ste. Not!
s

samo

pre oko 3 sata

Mora da se postavi igra da igraju i Endiaje i Duarte,obojica su odlicni,a mogu zajedno da igraju.
K

Kalabasas

Osim što su ih nagruvali pod b je bilo i da šerif mora dati tri gola,međutim ako je pored terze sedio neki menadžer i gledao kontru kad ga ivanic spaja sa golom,a ovaj jedan na jedan pada preko lopte...sve je palo u vodu.... Partizan ko da je neko naterao na teren.
n

neshha

To je bio Silas!
n

neshha

Kad bi Serif igrao samo derbije bio bi bolji strelac od Djekeresa!
M

MANOL0

Ispucace u ligi sampiona sve zetone sto je sad zaradio ali ce ostati vecan kao serif koji je dao het trik u derbiju
B

Boogy

Darjan najsrećniji. Ima da hvali Šerifa doživotno.
P

Pitam

U čemu je Milson bolji od Pume?
H

Hdjshshxbi

Bravo za komentar. Jedina razlika izmedju njih dvojice sto Puma hoce malo i da se vrati u odbranu, u napadu su obojica tanki.
P

Podrska za Milsona

@Pitam,,, Milson do sad odigrao samo 4 cela meca i jedno poluvreme, Za to vreme dao cak DVA gola, imao jednu Asistenciju i iznudio onaj Penal uz pomoc koga smo se plasirali u LS....sta bi ste vi "strucnjaci" vise od njega kao beka? Da ne ovekujete mozda da postize po 80 golova po utakmici pa da bi vama odgovarao??
д

да сам слушао

радио пренос, мислио бих да Звезда игра против Текстилца...
6

616161

A video prenos ti je pokazao da smo igrali protiv Tekstilca iz Dervente
j

još neko klopa

Jadni Partizan je omogućio Zvezdi da uđe u istoriju. Onih par minuta, pre drugog gola, su bili jedino što su pokazali. Raspad u komšiluku. Ma koliko mi išli na nerve, a to je preko 50 godina, ovo je tužno- crvene linije po terenu, na licima igrača očaj i iščekivanje kraja. Tužno, ali i zabavno.
R

Rebel

Metlaaaaaaa i u fudbalu haha...🧹🧹🧹
G

Grobarcina

Sedim u sobi sa telefonom u rukama i placem od muke nakon ove metle i u fudbalu😭
G

Grobarcina

Izgubljena Aba u prvom kolu vec hahah
O

Osam Nula

@Grobarcina 8-0 u basketu plus 0-4 u fudbalu...rekord nad rekordima!

Tln

NISAM ZADOVOLJAN!!! Igrom jesam ali rezultatom ne, nije trebo nista mjenjat, ostavi sve i zgazi 7:0....napljuvase Slovenca a lik je doktor kao sto sam i rek'o, Prucev dobar jos su neuigrani ali bice top, nije trebalo pravit izmjene bez potrebe, trebalo im je utrpat 7-8 komada....da kmece malo ovda!!
S

Saturn

Niko nikad nije pljuvao Slovenca , Slovenac moze jos 2 utakmice da odigra , nikad spremnijeg igraca nismo imali u Zvezdu , decko ko da ima baterije
X

XD

Imam proverene informacije da je predsednik pre itakmice naredio Terziću da se igra sa 50%. Kada je video da ni to ne vredi zvao je i rekao da se ubace igrači koji nemaju ni minut u prvenstvu. Šta da se radi.
Ш

Шојић

Овим дербијем првенство и борба за титулу завршена. Звезда шампион,звезда прва поново..
G

GOROSTAS

HAHAHAHAHAH JEL SAM VAM REKAO ZA ENDIJAEA, TU ME PROZOVATE OVO ONO. OPUSTITE SE MILOJE ZNA NAJBOLJE STA KAKO KAD GDE
r

rvanp10

Tužno je videti ovakav Partizan da i pokusava da parira Zvezdi,to kao cigan do koske kažem,s druge strane drago mi je da smo konacno pokazali realnu razliku u kvalitetu izmedju nas i njih,ali videti kako je klub urušen,pa oni sami sebi spale teren pred derbi ej,neka pocnu od sebe pa mozda i da se takmicimo opet kroz koju godinu lepo,sad smo za njih ono sto je Bajern za Verder odprilike,bravo Zvezdo!
n

neshha

Nista nije tuzno.2344!!!To je broj na koji smo slali poruke dok su se oni sladili i pevali!Nemam ni trunku zalosti ili empatije.Sta su kuvali sad neka pojedu!
I

Iskreno

Da l' radi VAR, zna li se šta? 😊 Jbt, čovek legne u 16 i pruži ruku iznad glave i ovibse bune oko penala?!?🤣🤣🤣 Ako Prucev i Milson dobiju bar po pola sata u svakoj utakmici LŠ to je zločin! Razvali ih Zvezda kao zvečku, danas je ušlo sve ono što je moralo prošle sezone.

Takva vremena

Ovo nije Partizan, dobili ste Čukarički, Napredak, Spartak...
P

Pa dobro ljudi

Nemojte tako, ima i taj plej of
G

Gooxy

Sad je nas lord voldemort zadovoljan,smeje se svojim usnicama vrhovni huligan.sljedece sezone ce opet uplatiti licencu i reci kako on pomaze Partizanu.
Z

ZASTO NAS PUSTATE

Zasto breeeee? Hahahaha
Z

Zvezdas1989

Prutsev opasan igrac,Olajinka katastrofa bolje igra ko bek nego krilo.