Komentari na vest

Sklopljen posao leta! Notingem Forest opelješio Siti, Andersonov transfer peti svih vremena

m

mrga84

pre oko 3 sata

dal su realni da vredi 150 miliona

Denis Miljkovic

pre oko 4 sata

Odličan Odličan igrac ali tolike pare to je nešto sto mi samo moze sanjamo
d

djuka2025

pre oko 5 sati

trziste pogotovo za engleske igrace u engleskoj je bas bas precenjeno

Golub86

pre oko 6 sati

odličan odličan igrač.. ali 150 mil, vauu

TheStefanK

pre oko 6 sati

Kako ih je odrao marinakis to nije realno
O

Ozbiljna radilica

pre oko 7 sati

Jako inteligentan igrac.Pratio sam ga celu sezonu,ali da je gvardiola tu nemam dilemu da bi bio vrh pojacanje.Ovakp nit ce siti biti isti niti ce mareska ili neko drugi znati da izvuku sve sto bi gvardiola.Jako riskantan transfer
T

Trener iz ferfogla

pre oko 8 sati

Morgan Rogers je mnogo bolji igrac od ovoga, njega ko kupi resio je veznjaka i spica za narednih 8-10 godina.A i on ce ici preko sto milki sigurno!

[email protected]

pre oko 6 sati

Ne igraju istu poziciju da bi ih direktno poredili. Anderson je zadnji vezni, Rodžers je ofanzivni vezni (eventualno levo krilo). Svaki od njih je odličan na svojoj poziciji i vrhunska su pojačanja gde god da odu.

ZovuMeKirbi

pre oko 8 sati

Siti skupo platio rastanak sa talentom.

[email protected]

pre oko 10 sati

Pa za sta tolike pare ljudi, nerealno. Ima bar 10 boljih a jeftinijh igraca
G

Ghosticcc

pre oko 8 sati

Koji su to? Kako se zovu?
n

neconi1122

pre oko 11 sati

Pa siti je ovde na gubitku ako cemo realno

mozzart-gost

pre oko 11 sati

Džaba sve Junajted osvaja ligu.
M

Marko2333

pre oko 11 sati

ne vredi ovaj vise toliko, pozzz
L

LuloLulo

pre oko 12 sati

Onda Kaisedo i Enco vrijede po 200 ,a Rajs 250
N

Ne vredi on

pre oko 7 sati

Toliko al za kaiseda i enca je pele ako pratis pl
D

Djordje135

pre oko 12 sati

Ne vredi ovaj te pare nema sanse

Luka Kovijanic

pre oko 12 sati

ne vredi ni 50 miliona.

The KING sa Sportske

pre oko 12 sati

Celzi ako posle ovoga ne olesi Real za Enza Fernandeza ne znam onda. Kad ovaj iz Notingema ide za lovu…

Sasa Maksimovic

pre oko 12 sati

ovo vise nema smisla stvarno ga preterase jedan igrac toliko da vredi bas nije normalno

[email protected]

pre oko 12 sati

Dobar transfer za Man.S,veliko pojacanje za vezni red...
M

Markokmet

pre oko 13 sati

Au da li stvarno ovi danasnji igraci vrede ovoliko para

FiumenBG

pre oko 13 sati

ma te cifre nisu normalne odavno, pogotovo kod engleta kad kupuju njihove igrace... mi nesto pricamo da je velik budzet zvezde od 80-100 miliona a city lagano to prebaci za 1 igraca...
N

Nezzz63

pre oko 13 sati

Neverovatno kako Englezi precenjuju svoje fudbalere. Možda je ovaj dobar igrač, ali baš da vredi 150 miliona, nisam siguran.
M

Marko989

pre oko 13 sati

Zali boze miliona, bolje da su doveli 10 igraca iz chenpionshipa.

Igor Markovič

pre oko 13 sati

Pa koliko vredi onda Vinicius
N

Nenad Petrovic

pre oko 13 sati

Pa dobro sve svojim tokon

Japanac

pre oko 13 sati

Plastika ostaje plastika GGMU!
N

No more party

pre oko 13 sati

Tako je .da nemaju para do sad bi ispali u drugoj ligi

Nikola Malešić

pre oko 13 sati

Dobar transfer…
d

dokile

pre oko 13 sati

Puno novca za igraca koji tekntreba da pokaze svoju vrednost...

Semir88

pre oko 13 sati

Umesto da budu kažnjeni, ovi još više troše. Nema od te kazne ništa, veliki novac je u pitanju.

Dramaturg89

pre oko 13 sati

Kostov onda za 50 milki. :D Terza madjija!

[email protected]

pre oko 13 sati

vredi sigurno da li toliko to je potanje ali 100 mil vredi
В

Виктор

pre oko 13 sati

Само ћу се насмејати 🤣🤣🤣

Nemanja Milijanovic

pre oko 13 sati

Ne znam po koji put, užasne cifre, preogromne

jovan1111

pre oko 13 sati

mnogo je to para za Anderona...svaka cast za Sumare
M

MilanChe1986

pre oko 13 sati

Niko ne vredi ovolike pare,ali uvek se englezi preplacuju
G

Ghosticccc

pre oko 14 sati

Pogledajte samo cene koje se trenutno vrte po klubovima i bice vam jasno zasto je placen ovaj englez toliko. Fernandes, W.ham ceni 110 miliona eura. Borusija rekla da Nmeca moze da ide za 100 ,ni centa manje. Arsenal malo pre odbijen za Bruna Guimaresa jer je ponudio 65 miliona,a oni traze 90 za igraca od 29 god. Neki tamo klinac sto malo pocne da igra,neki Bouadi odmah traze 70-80 miliona. Vrednost novca je pala,cene su se pomerile. A ovaj Anderson jos englez,zato je skup. Ima on jos da se dokazuje. Citiju je falio ovako agresivan i borben igrac. Sto se tice njegove statistike,on je sezonu zavrsio kao igrac sa najvise kreiranih sansi u jednom timu u PL.

Aleksandar Virijevic

pre oko 14 sati

Ponosan sam na moj Mančester Junajted koji više ne srlja sa parama da pretplati igrača... [ Što se njega tiče dobar igrač ali tih para samo vredi jedan Olise, Dembele , Due koji istinski prave razliku svaki meč ]
G

Ghosticccc

pre oko 13 sati

Spremaju se oni za nekog Balebu 80-100 mil.
B

Boki1pa

pre oko 12 sati

Pa jedan Runi je placen 37 miliona a Ferdinand preko 40 kad su igrace placali u proseku od 7-20 miliona. Pa su bila dva najveca transfera u PL. Sta tu vidimo?Vidimo da je United dok je bio u vrhu uzimao samo najbolje i najskuplje. I vidimo da se percepcija vrednosti pomerila. Prosecan tim kao sto je Newcastle placa jednu panjinu od 2m skoro 80 miliona ili neki Kaket (kojeg 95% ljudi odavde sa sajta nisu ni videli na terenu) I taj stoper dolazi u Liverpul za 65 milion. Sve se poremetilo,pa i transferi. Sta se nije poremetilo,pa to da nije do para i zvezda,vec do igre,trenera i mentaliteta igraca. Dzaba pola milijarde Liverpula prosle god,kad je Klop kidao sa klincima iz akadmije,orali terene... Ps isterao sve najjace zvezde fudbala i sa nekim zaboravljenim zvezdama ima najjaci tim sveta.
@

@boki

pre oko 12 sati

S kojim klincima iz akademije osim arnolda? Kakve zaboravljene zvezde? Svaka cast klopu ali ulozio je masne pare pre nego sto je sastavio jaku ekipu
B

Boki1pa

pre oko 10 sati

Ispustio sam slovo Z. Hteo sam da napisem PSZ,a ode ps. Pa sa Dembeleom kojeg niko nike hteo. Sa Vitinjom prosecnim iz Porta. Pachom iz prosecnog Ajntrahta. Kvarackelijom,u kojeg du svi smunjali da ce napraviti jacu karijeru van Napolija. Napravio je najbolji tim zadnjih par godina. U rangu sa jednom Barcelom sa sve Mesijem i ostalima. A Klop je od neki Arnolda, Jonesa,Konatea napravio igrace Reala i Inter
G

Gost1983

pre oko 14 sati

Samo vi kupujte a jos uvijek je slucaj o 115 tackica na sudu. Pa kad bude presuda u korist PL onda ce isti ovaj igrac vrijediti 30mil. sa svim bonusima.

Ilija

pre oko 14 sati

Dobar igrač, al nije baš za ovolike pare
7

7op

pre oko 14 sati

Dobar igrac za 25-30 miliona, atleta i sposoban da igra u oba pravca. Medjutim kao svi englezi, krut i slab kada se igra pod pritiskom. U prevodu, ne igra fudbal na nivou kako ga igraju malo bolji i oni vrhunski igraci.
D

Daren_g

pre oko 14 sati

Takvo je trziste. Mozda ova cena ne predatavlja pravu fudbalsku vrednost ali za igraca ovog tipa, njegova pozicija, nacionalnost mora se izdvojiti ova cifra

skee

pre oko 14 sati

Daleko od toga da je Anderson los igrac, ali 150 miliona za njega? Koliko onda vrede Pedri, Vitinja, Zoa Neves itd? Zanima me koja ce biti granica za par godina, verovatno ce se ici i do 500 miliona. Fudbal je odavno postao biznis

kivekive

pre oko 14 sati

Dokle je fudbal dosao kada ovakvi igraci kostaju po 150M...
p

predrag pedja

pre oko 14 sati

Igrač koji ne vredi vise od 15-20m svaka lopta u utakmici protiv Gane je isla unazad prosek i nista vise od toga , jedan od najgorih transfera koje je siti odradio!

Svetlana Bugarinov

pre oko 14 sati

Jedan igrac koliko para ...
T

Trololo

pre oko 14 sati

Svake godine, svaki transfer rok, isti komentari... dajte bre ljudi, svi smo svesni da ne vredi toliko, ali naviknite se vec jednom, bice jos vece cene.
I

Irac66

pre oko 14 sati

Po meni on ne vredi tih para.

Svetlana Bugarinov

pre oko 14 sati

mora da bude skuplji od isaka zato sto je englez

Svetlana Bugarinov

pre oko 14 sati

Nije mi taj igrac vredan tih para,ali englez je i mlad

kiboooo

pre oko 14 sati

Previse para, nije taj kvalitet

Amir Tuzlic

pre oko 14 sati

Neverovatno Englezi počeli kao Arapi previše novca da ulažu u igrača.
m

mina981

pre oko 14 sati

Ako su "pali" na te brojke, onda definitivno Siti ide u ponor ove sezone.. Strašno

Sijanda Ksulu

pre oko 15 sati

Neverovatno kako se gadjaju parama

Nikola Pilipovic

pre oko 15 sati

Nije mi taj igrac vredan tih para,ali englez je i mlad
S

Slaviša Trifunović

pre oko 15 sati

Naravno,pelješi koga može...A to je Siti.

Uskekruske

pre oko 15 sati

Kao da vredi toliko
g

gnrslash

pre oko 15 sati

Hmmm, mislim da je bas preplacen ali akde da vidimo. Gledoa sam ga, nekako mi po kretnjama podseca na Lamparda ali daleko manje ofanzivna i ubojitq verzija. Mislim da ce tesko biti zamena za Bernanda i da ce tu Siti dovesti nekog drugog
J

Jovan Dalmatinac

pre oko 13 sati

pa nisu on i Bernardo ista pozicija…

Mirko Zlatanović

pre oko 15 sati

dobar igrac samo da, se snadje
B

Brko

pre oko 15 sati

Komedija. Realna cijena nekih 25-28 miliona

Nemanja Matic

pre oko 15 sati

Siti ce to lako da povrati, mlad igra pun zelje za igrom ima da iskida u sitiju.... 💯💪👊

Стефан Васиљевић

pre oko 15 sati

Koliko je danas o vom vremenu novsc precenjen. Svakako, preozbiljno pojačanje za Siti. Kako će nastaviti sa istim fudbalom kao i do sad vrlo lako ce se uklopiti u sistem
C

Chica

pre oko 14 sati

Прецењени су играчи а не новац. У овом случају новац је подцењен. Једино ако си хтео да кажеш да је Андерсон мало плаћен.

Danilo Pavlovic

pre oko 15 sati

Bice to dobar transfer

Radojkovic Milos

pre oko 15 sati

Preterano,bas preterano...koliko bi i današnje vreme vredeo Ronaldinjo, Pirlo,Del Piero...
A

Ahahahaha

pre oko 15 sati

Kakva sprdnja …ahahahahah Isto ce proci kao onaj njihov kalvin filips iz evro 2021! Standarn igrac koga mozes u skoro svakoj ekipi naci, pas igra levo, desno, tehnika nista posebno, spor..Cak je onaj filips bio bolji igrac. Kakva prevara od igraca! Veci mentoli su ovi koji su jos tu cifru platili
y

yui

pre oko 15 sati

mora da bude skuplji od isaka zato sto je englez...
s

spitfire

pre oko 16 sati

sulud transfer ne vredi tih para

Aleksandra1994

pre oko 16 sati

Odličan igrač ali da vredi ove novce... I kako ovi mogu da pazare ovoliko a kad Njukasl proda igrača za 145 miliona ne može da dovede igrače u roj vrednoati jer krši finansijski fer plej? Odgovori 0
M

Marko206

pre oko 16 sati

Mislim da je cifra malo preterana, ipak nije on bas toliko dobar da toliko vredi.
d

dadagaga

pre oko 16 sati

Zasto ih ne bi odrali
m

mmyyaat

pre oko 16 sati

cisto razbacivanje parama
P

Predikat

pre oko 16 sati

decko definitivno ne zasluzuje te parr.

Skorpion77777

pre oko 16 sati

ne vodi to više ničemu te nabildane cene igrača
z

zulu

pre oko 17 sati

niko ne vredi tolike pare,čemu toliko razbacivanje

fdls05

pre oko 17 sati

Нико не вреди толико,а ни он сигурно.

Ivan Andrejic

pre oko 17 sati

Strasno je koje se cifre obrcu za prosecne igrace

Asani Avni

pre oko 17 sati

bice to dobro pojacanje
S

Stefii

pre oko 17 sati

Kolko li bi onda vredeo Pol Gaskojn 250 miliona?
V

Vladica1983

pre oko 18 sati

odličan igrac...nema greske

[email protected]

pre oko 18 sati

u mom selu za igrača prase i gajba piva i možda 100 € za trošak ..
C

Chica

pre oko 14 sati

Хтео си рећи да ће бити и 100 евра ако локални финансијер отвори до краја.

Leukemija

pre oko 18 sati

Jedan fudbaler celo bogastvo a mi jadni kad 100 e imamo mislim neke pare

Aleksandar3006

pre oko 18 sati

Odličan igrač ali da vredi ove novce... I kako ovi mogu da pazare ovoliko a kad Njukasl proda igrača za 145 miliona ne može da dovede igrače u roj vrednoati jer krši finansijski fer plej?
p

podesen

pre oko 15 sati

Ima male prihode u odnosu na City.

Batina1

pre oko 18 sati

Koje razbacivanje lovom...

bgdbgd

pre oko 19 sati

Premijer liga, ludacke cifre. Ne vredi toliko, ali nije ni los igrac

Мирослав

pre oko 15 sati

Nabijanje vrednosti Englezima,čim je Englez odmah paprena cijena.I
N

Nele0209

pre oko 19 sati

Za šta bre 150milki, ste realni hahaha

Марјан Симоновић

pre oko 19 sati

Bice najveci promasaj u istoriji fudbala zajedno sa A.Isakom

Sele Fejzic

pre oko 19 sati

sve najbolje i srecno ....

Radoman Ninkovic

pre oko 19 sati

Anderson 150 miliona,au brate

Мирослав

pre oko 15 sati

Aston Vila traži 110 Arsenalu za Rodzersa koji je izmislio fudbal za ovoga

Vladimirmali

pre oko 20 sati

150 miliona ovo je strasno gde ide svet

Ivan L

pre oko 20 sati

Pošto svaki klub u PL mora da ispuni kvotu domaćih igrača u ekipi, onda su za najbolje engleske igrače pumpaju cene i oni koji imaju pare, preplaćuju ako treba. Ali to je dobro za njihovu reprezentaciju. Uvek će imati tako dobre igrače.

plavinac

pre oko 20 sati

O čemu ovi pričaju? Kojih crnih 150 miliona?
D

Djape45||

pre oko 20 sati

Ovo je daleko od samog preplaćivanja. Nijedan čovek u sportu ne misli da Anderson vredi 150 miliona po prikazanom na terenu, a sa druge strane ne može im se isplatiti ni na biznis planu jer nije neko popularno ime. Dete Njukasla kojeg je njegov tim pustio za 40 miliona kada je imao 21 godinu, sada posle 2 sezone u Notingemu, koji, uz dužno poštovanje, je realno ekipa za maksimum sredinu tabele, i nema nekog pritiska ili visokih očekivanja, ide dalje za 150 miliona. Ništa ovde nije čisto.
n

nuki63

pre oko 20 sati

Engleski fudbaleri su najpreplaćeniji na svetu

kolekole57

pre oko 21 sati

Ma leci ce Sitiju kao kec na 10

Elvis Fejzic

pre oko 21 sati

Ako ovaj vredi 150 miliona , onda bi Zidane danas vredio milijardu
p

plavacc

pre oko 20 sati

rajs vredi onda bar 300 milja

Marko

pre oko 21 sati

Sve najbolje. Vi ste najjači. Pozdrav.

zekadus

pre oko 21 sati

Au, brate mili, 150 - čega!???
g

gargamel89

pre oko 21 sati

Ko uzme onog Vortona iz Palasa ,taj se obezbedio u narednih 10 godina..

Mateja Klincov

pre oko 21 sati

Propada sport zbog ovakvih transfera

urosh

pre oko 21 sati

хахахахахахахахахахаха туго моја ко све данас кошта оволико

Ikebana

pre oko 21 sati

Ovi kao da peru pare,kakvih 150 miliona za njega
Z

Zack LeNight

pre oko 21 sati

Sto ne uzese Milenkovica? Pritom bi ga platili dosta manje, a mozda bi i Partizan dobio deo procenata.
Z

ZZ Crew

pre oko 17 sati

Treba da legnu procenti za Sadika za koji dan...
W

Wenglor

pre oko 21 sati

E zbog ovoga mi se sve vise gadi fudbal, i ubija zelju za pracenjem, ej bre 150 miliona funti za nekog tamo Andersona, pa koliko bi onda sa ovom kolicinom para u ono vreme trebalo da iznosi Runijev transfer iz Evertona u Junajted, ili hajde Vidica, jer je Vidic za razliku od Runija, dosao kao formiran igrac, i to sa 25 godina, doduse u oktobru 2006. godine je napunio 25, a u januaru te iste godine je dosao na Old Traford iz moskovskog Spartaka. Sad svaki igrac koji malo odskoci po kvalietu, ode za preko 60 miliona funti, ili evra.
P

Perun91

pre oko 21 sati

40 miliona maksimum maksimuma za ovoga. Kakvih 150 hahaha, pare su izgubile svaku vrijednost.

Scaloneta

pre oko 21 sati

Skup, ali izuzetno dobar igrač. Kompletan veznjak koji može da pomogne i napadu i odbrani, pun energije i snage, u svaki duel ulazi maksimalno, osvaja lopte, osvaja duele, mislim da je prvi u Premijer ligi po osvojenim duelima i osvojenim posedima za svoju ekipu, dok sa druge strane nije "operisan" od igre prema napred, u vrhu je ili čak 1. u Premijer ligi po progresivnim dodavanjima i u vrhu po dodavanjima koji probijaju protivničke linije, a nisu mu strane ni mekane lopte kojima spaja ofanzivce sa golom iako mu to nije jača strana. Mislim da je savršen igrač za Siti jer Rodri više ne može sam da drži sredinu terena, potrebna mu je pomoć u fizički jačim igračima koji će da se "pobiju" sa protivnikom umesto njega, a ovo je samo nastavak stvaranje fizikalnijeg Sitija gde će sada odjednom na sredini terena imati Rodrija, Andersona i Nika O'Rajlija (koji ulazi u sredinu sa pozicije levog beka), uz to svako od njih ne zaostaje ni tehnički. Opelješio ih je N.Forest, ogroman novac će dati, ali da će biti pojačanje, biće itekako.

Miloš Milovanović

pre oko 21 sati

postaje smešno ko sve vredi ovolikih para
I

Igor998

pre oko 21 sati

Toliko ce kostati i Enzo Fernandez... Samo sto se on seli iz Premier Lige u Real...

Milica03

pre oko 21 sati

Previse je to miliona za takvog igraca...

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 22 sata

Одлична продаја Нотингема. За фудбалера који вреди око 20 милиона узели 150 милиона. То је озбиљна управа и клуб.
Z

ZICOOO

pre oko 14 sati

Anderson je bar 70-80% ono sto je Enzo tako da vredi nekih 80 m po modernom trzistu (ako vredi Enzo 100) alii 100 i plus 50 su previse, englezi obrtaju pare u pl...

M. K.

pre oko 22 sata

Naravno da je mnogo. Nijedan igrac ne vredi ni blizu tih para, ali je fudbal odavno biznis a manje sport.
D

DDS900

pre oko 22 sata

hahahhaha jel ovo moguce, covek ne vredi ni 20 miliona
w

wtf

pre oko 22 sata

Neophodno im je renoviranje veznog reda, jer Gonzales i Rejnders napustaju klub, a ta dvojica dovedeni u januaru i julu 2025. u okviru renoviranja veznog reda.
R

Rectify1995

pre oko 22 sata

Mareska nastavlja po Pepovim notama. Biće ovo opaka ekipa, samo odbrana da prođe bez povreda i da se dovede jedno jako krilo.

ljubisa rajkovic

pre oko 22 sata

Vole englezi da preplaćuju svoje igrače. To im je omiljena disciplina.
D

Dejanii

pre oko 22 sata

Svaka čast za odlično obavljen posao. Prodali su igrača za puno puno veću sumu nego sto vrijedi. Svaka čast za vodjenje pregovora.
J

Jusz

pre oko 22 sata

Ne bi vrednosti ni blizu ovoliko, da je ostao Skot... Slična priča Rajs, Grilis
S

Simicmacan

pre oko 21 sati

Idi brate umij se pošto ne znaš šta pričaš. Rajs je pola Arsenala, a Arsenal je 3 puta bio drugi i jednom šampion u poslednje 4 godine. A ti kao da Rajsa stavljaš u rečenicu sa nekim promašajem iz Čelsija ili Totenhema. To su ekipe koje ove godine ne igraju Evropu, a jedna od njih izbegla ispadanje u poslednjem kolu
P

Pjer

pre oko 20 sati

Pa nastavimo sa Kerolom ranije pa sa Staridzem pa Sterling.... Ima ih jos brdo što nisu ni blizu cifre koje su plaćeni, komotno da se skine jedna nula...

Kazeev

pre oko 22 sata

Previše je to miliona za ovakvog igrača

Alek

pre oko 22 sata

Kakva ponocna Bomba

ShoMi_1994

pre oko 22 sata

Proseravanje klasicno, preteruju englezi sa cenama u transferima za prosecne igrace
B

Babadinga

pre oko 22 sata

Svaka cast Forestu kako je "uzmuzao" City za 150 miliona..Jeste Anderson dobar igrac, ali ne svakako za ovoliko novac..Englezi najstavljaju da preplacuju igrace, posebno domace..
G

Ghosticcc

pre oko 22 sata

116 miliona funti. Malo ste uvelicali.

Scaloneta

pre oko 21 sati

Da, Romano kaže 116M funti, to je nekih 135M evra, rang Kaiseda, Enza, Rajsa.. što i jeste njegova realna vrednost, nije lošiji igrač od pomenutih + homegrown igrač.

Saša Stanivuk

pre oko 22 sata

Au brate dobar igrač ali da te pare vredi znači ni u ludilu!

Veljara4

pre oko 22 sata

Buskec za bogate
I

Istina direktno

pre oko 22 sata

Kažu ljudi Siti ne kupuje nikoga preko sto miliona.
A

Ajde malo realno

pre oko 14 sati

Real je ovolike transfere plaćao još pre 10-15 godina isto tako i Barselona i to je bilo OK. Naravno ne pravdam Siti daleko od toga čak mi se gadi toliko plaćanje igrača. Čak što više svi ti bogati klubovi su mi odvratni.
Z

Znik

pre oko 22 sata

Bar 50 miliona ide na konto peglanja krsenja ffpa. U sred SP, engleski klub kupuje Engleza za rekordnu sumu.
r

rea

pre oko 17 sati

Kako Siti može peglati FFP tako što kupuje dodatno igrače, a već su pod sankcijama i potencijlim oduzamnjem titula i totalnim blokadama zbog istog? Siguran si da znaš kako funkcioniše FFP?
К

Како се спрдају

pre oko 22 sata

са парама... 🤯 Овај свет треба да пропадне...

Sterlings Braunfels

pre oko 22 sata

Dobar igrač ali nije za više od 100 miliona evra.