Komentari na vest
Škoti da pate i strepe, Marokanci da se uozbilje ako opet hoće nešto veliko
Ace Sterjoski
pre 6 dana
Skotska himna i kako je ljudi pevaju j osecaju to nema nikog na svetu cini mi se...ali fudbalski su napadacki jako jako limitirani

ledesma247
pre 6 dana
Sta Danci dozvolise sebi u Qual, da Škoti zavrse ispred njih.... Kakav antifudbal...
Nikola Milicevic
pre 6 dana
Škoti igraju užasan fudbal i teško će nešto uraditi protiv Brazila.
B
Batistuta1
pre 6 dana
Maroko je najviše pokazao do sada,videlilo se već protiv Brazila da imaju odličnu ekipu.
z
zulu
pre 6 dana
svaka čast Maroku,dobra ekipa
Asani Avni
pre 6 dana
Mocni i prejaki ovi Marokanci
Milan Lukic
pre 6 dana
maroko je ozbiljna reprezentacija
Стефан Васиљевић
pre 6 dana
Kakvu utakmicu da ocekujemo kad se sastanu ovakve dve reprezentacije.
S
Seoul
pre 6 dana
Kakvu je bombu kupio Bayern, vrh.
Mozda im Real mazne Olisa za 80 miliona, hahahahah
ivanasud
pre 6 dana
Marokonci mogu da pobede svakog
Nemanja Simic
pre 6 dana
Ozbiljni su Marokanci
B
Brundo
pre 6 dana
Težak antifudbal Škota.0 udaraca u okvir gola za 96 minuta.
ova skotska igra antifudbal
stevica jovanovic
pre 6 dana
marokanci bili bolji i zasluzeno dobili mec
Uskekruske
pre 6 dana
Losa utakmica skroz
r
rea
pre 6 dana
Što naši mučeni mediji o Škotima pišu kao da su Luksemburgžani, a ne ekipa kojoj 15+ fudbalera igra po Premijer ligi i Seriji A, dok se o nama piše kao o velesili koju mrze FIFA/UEFA/sudije/Papa... ultratalentovanom timu koji nema sreća, a imamo 2 i po fudbalera u top ligama od kojih je jedan stalno povređen. Škotska je ozbiljna ekipa čiji igrači su nosioce igre Napolija, imaju legendu Liverpula, glavnog igrača Aston Vile, gomilu igrača Seltika... a Maroko je dobra ekipa, ali nije baš na nivou Brazila iz 70ih godina, pa da bilo koga mora patosirati 5-0, dal to bila Škotska, ili Urugvaj, ili Srbija.
N
Nego šta
pre 6 dana
Bravo za komentar, upravo tako.
V
Vladica1983
pre 6 dana
Maroko ozbiljna ekipa

Meda74
pre 6 dana
Škoti igraju užasan fudbal i teško će nešto uraditi protiv Brazila.
ma sta ce Skoti u poslednjem kolu...
R
Rile.Boci
pre 6 dana
Brazil trenutno ne lici na tim, vec na skup preskupih zvezda! Nikad jadniji i sporiji, sramota sta je sebi dozvolila ekipa sa ovakvim imenima.
@
@ssss
pre 6 dana
Ne znam o kakvim imenima pišeš?Brazil nema ni tim ni imena u svom timu.Ima bukvalno dva igrača.Rafinju i Vinija.Ostali nisu vredni pomena.A i kad Rafinju i Vinija uporediš sa igračima koje je Brazil nekad imao to deluje poprilično prosečno.
G
Gost555
pre 6 dana
@Sss @Rile
Ala vas dvojica lupetate. Kako Brazil nema dobar tim? Alison, Tijago Silva, Fabinjo, Roberto Firmino, Kasemiro, Lukas Paqueta, Nejmar, Markinjos, Vinisius Zunior... Ja vam naveo 9 dobrih i kvalitetnih igraca.
r
rea
pre 6 dana
@Gost555, nadam se da si svestan da 6 od ovih 9 koje si naveo ima 34+ godina? Da je 2018. to bi sve bili top igrači, ali reći da su Fabinjo, Nejmar, Tijago Silva (41 godina), Kazemiro... top kvalitet igrača u 2026. godini je krajnje degutantno.
T
Tln
pre 6 dana
Sta su ti svabe burazeru. Platise lika 55 miliona a ovaj ako zavali jos jedan vrijedice 20 miliona vise.
V
Veljko9
pre 6 dana
retko odvratni Marokanci, ide hatewatch na njih do kraja prvenstva, pogotovo sto su ukrali trofej Senegalcima
C
Chica
pre 6 dana
Мароканци су одлична екипа и можеш само да их мрзиш. Не свиђа ми се начин преузимања титуле али за то је очигледно крив надобудни тренер Сенегала који је хтео да изврши притисак и самоиницијативно повукао екипу са терена. Правила су јасна и сенегалски тренер сноси највећу одговорност. Не верујем да је добио препоруку од савеза да у случају неслагања са судијом, екипа напусти терен. Кривица је искључиво на тренеру Сенегала.
Mirko Zlatanović
pre 6 dana
marpkanci bili bolji. svaka časti
J
Jecasasa
pre 6 dana
Komentar priča ruganje niko nikog ne postuje svako gleda svoju bulju nema covecanstva uskoro više kao sto odavno nema ni pravog sporta ni druga
Max Dowman
pre 6 dana
šta da se uozbilje, ovi nisu imali šut u okvir gola, taktički za sada Maroko igra savršeno prvenstvo
b
bbc
pre 6 dana
Jel i sad vazi 3 + plus?
V
Vart
pre 6 dana
Zasluzena pobeda Maroka. Po meni bespotrebno defanzivno i taktiziranje od strane Maroka posle datog gola. Ja razumem protiv Brazila ali protiv Skotske, od kojih suu za klasu jaci, to nema nikakvog smisla. To je zato sto su Skoti po kvalitetu ranga Ceske. To se napadne i da se par golova i onda odradis utakmicu do kraja.Kao na primer Meksiko protiv J. Afrike.
s
spiritus movens
pre 6 dana
Borbena ali nesadrzajna utakmica. Ocekivao sam vise. Grupa ista kao u Francuskoj 1998., samo sto je tada kvalitet fudbala bio daleko veci. Brazil sa Ronaldom, Bebetom, Rivaldom, pozadi Dunga, Kafu, R. Karlos, itd. Marokanci sa El Mustafa Hadzijem, Hadom, Cipom, Norveska T. A. Flo i druzina, i Skoti sa legendarnim Dzimom Lejtonom na golu - koji je branio sa 40 godina.
d
dadandadan
pre 6 dana
Škoti tri dana ne bi dali gol, sve na ho-ruk igrano danas, Maroko prikazao fleksibilnost stilova, s Brazilom su se nadigravali, danas su se potukli u rovovskoj bitki. Mazraoui strašna partija, ali mislim da će Saibari dobiti. Fenomenalna partija sudije, pozdravljam sve naputke koje su dobili za ove prvenstvo.





.png.webp)


.jpg.webp)