Komentari na vest
Sledećeg vikenda „matine spektakl“ u Seriji A: Foto-finiš za Ligu šampiona u neočekivanom terminu
ZIVAND
pre oko 2 meseca
Šta bi bilo da naša Super liga igra u 12 i 30?
J
Juve 1982
pre oko 2 meseca
Italijani će to uštimati onako kako to samo oni znaju. U zadnja 2 kola pobjeđivaće svi kojima su bodovi potrebni.
filipdjuk11
pre oko 2 meseca
samo da Milan raspali ne igra ligu sampiona... ne zasluzuju to takmicenje ni po igri ni po uzasnom poslovanju kluba
B
Brko
pre oko 2 meseca
Gledao sam zadnjih 15 minuta Napoli-Bologna, tužno je vidjeti da je trećina stadiona prazna. Za vikend Fiorentina također pred nekih 70% publike. Šta se dešava u Italiji pa je interes tako nizak? Nurnberg- Schalke potpuno druga priča, koreografija za 10, trnci te prođu. Ori na stadionu, a druga liga
j
jAGG
pre oko 2 meseca
Brate dovoljno je videti na stadionu Fiorentine BAGER u pozadini , pa nisu se udostojili ni neku ciradu da stave, da zaklone to gradilište. Toliko o tome i organizaciji u Serie A. Koma.
D
D.S. 1989 -Oluk night shop
pre oko 2 meseca
Strava,odgledam Jutro sa Jovanom pa prebacim na fudbal...
K
Kixi
pre oko 2 meseca
Ajde Roma, nece valjda nekakav Komo biti cetvrti…
I
Inzaghi
pre oko 2 meseca
Ko god da prođe od ovih ekipa u LŠ, biće čista kanta za napucavanje dogodine.
mladen misic
pre oko 2 meseca
Navijamo da Como ode u Ligu šampiona
Nikola Perovic
pre oko 2 meseca
Ovaj termin je samo zbog Roma-Lacio
To ne smije da bude uveče a ne može ni u 15 sati jer se igra finale Mastersa u Rimu. Bilo je ili ovo ili ponedjeljak veče. Ne sviđa se ni njima u 12:30 sigurno nikako 😉
Dajana09
pre oko 2 meseca
Naravno da ce preci u sledevi i idu i ligu evrope
n
nuki63
pre oko 2 meseca
Milan od borbe za titulu sada strahuje da li će igrati ligu šampiona
Elvis Fejzic
pre oko 2 meseca
Voleo bih da Como uspe da se plasira u Ligu Šampiona, bila bi to prava senzacija







_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)
