Komentari na vest
Spartak izabrao Motiku
MisoK
pre 9 dana
CANNE
Sam dolazak u Zvezdu je bio suvise pompezan sto je uticalo i na mladog momka da slabije startuje. Zvezda nema vremena da ceka i to se dogodilo i Motiki koji je kasnije izgubio samopouzdanje/Verujem da ce se snaci u Spartaku.
sxomy
pre 9 dana
Kakav potencijal je bio ovaj Motika
T
Tamara238
pre 10 dana
hahaah koristan kao motika hahaha
C
Ceba23
pre 10 dana
nema od ovih nista, spartak prop'o
Predrag Blagojevic
pre 10 dana
Nema leba bez motike za spartak
Sećam se kada je Motika došao u CZ.
Kakva najava i lozenje.
A on propo.
r
rabolililu
pre 10 dana
Decko je bio najbolji stoper PLS, velika steta sto je napustio Loznicu!
M
Meraja
pre 10 dana
Motika se dobro pokazao u Loznici, ali nisam siguran da je Spartak dobra sredina za njega. Verovatno je dobio bolje finansijske uslove nego u Loznici i misli da će lakše u Superligu, ali ne znam da li će dobiti poverenje kakvo je imao na Lagatoru. Sve u svemu, pomalo olako je odjavio Loznicu.
Nikola
pre 10 dana
Koristan kao motika
N
Nemanjasabac
pre 10 dana
Ne deluje bas ovo optimisticno za njih, nece uraditi nista bice ocajni
Acaredstar1
pre 10 dana
secam se ovog motike u zvezdi i bio je prava motika
C
Cole Manojle
pre 10 dana
Kakav sunovrat karijere. Bajern-CZ-Spartak-… sto bi rekao Dzoni Stulic “ravno do dna”
v
v1ad
pre 10 dana
Ono kad dovedes brata od prevare koga je Zvezda dovela.
mladen misic
pre 10 dana
nema leba bez motike
M
MilanKS
pre 10 dana
Cuveni terzicevi transferi! Iliti od Bajerna preko mungosa do druge lige Srbije... Klasicno pranje para.
cima88
pre 10 dana
Prezime Motika vreme ce pokazati kako igra
Г
Гос'
pre 10 dana
Није то тај лик
Noki71
pre 10 dana
Ok,pogresis kao svi ljudi,ali kada se setimo pompe oko dolaska u Zvezdu,pomislio mi megazvezda,rezultat je los.
L
Loza
pre 10 dana
Koliko neznalica u komentarima. Ovo je mlađi brat od Nemanje - Nikola. Igrao je u Loznici ovu sezonu i bio sjajan.
Z
Zokileooo
pre 10 dana
Bio sjajan ...pa zavrsio u Mrtvo Spartaku....
XavieRS
pre 9 dana
a ti Kizo gde igras? ja sam siguran da loptu nisi sutnuo..
Z
ZZ Crew
pre 10 dana
Ovo nije Nemanja nego Nikola Motika. Brat Nemanje Motike. Citavu karijeru se ovaj šlepa uz Nemanju. Zvezda je njih obojicu platila 2,5 mil. I svuda su isli u paketu... Bajern,Zvezda,Klagenfurt,Olimpija...
L
Loza
pre 10 dana
Šlepao se jeste, ali garantujem da je trenutno kvalitetniji igrač od brata. Bio je standardan štoper u Loznici ove sezone i bio je odličan. Opasan i na ofanzivnim prekidima. Mene je pozitivno iznenadio, baš zato što sam znao da je išao svuda gde i brat, pa sam mislio da je neka prevara od igrača.
TheStefanK
pre 10 dana
Kakav pad u karijeri za ovog momka
K
Komri
pre 10 dana
kad se samo setim da je Terzic za ovoga dao 2.5 miliona, braca Salihamidzic pomogo da ga dobijemo.
A
Ahaahhahah
pre 10 dana
🤣🤣🤣🤣🤣 jel to onaj Motika sto dato 2,5 narodinih para🥳🥳🥳🥳,pa dogurao do Spartaka.
E
Emoji guy
pre 10 dana
Nije. Ispao si znas i ti sam sta...
Vuk
pre 9 dana
Ово му је брат.
.jpg.webp)


.jpg.webp)




