Komentari na vest

Srbin blizu Ostrva: Nekadašnji šampion Engleske zove Milovanovića, cena 5.000.000 evra

Furtula

pre oko 15 sati

Odi makar oseti sta je zivot u spaniji

Alek

pre oko 16 sati

Nadam se da ovog decka nismo izgubili, da ce od njega biti nesto

Nemanja Matic

pre oko 17 sati

Bravo Za Milovanovica tek ce da dodje njegovih 5min.....
T

Trebinje

pre oko 17 sati

Cak i oni manje talentovani iz Partizanove skole idu u jake lige dok fiktivni talenti sa rajka osim tribina nista drugo ne mogu
S

Slavuj

pre oko 17 sati

@ bad. Ti si redmonde, pročitali smo te. Možeš mijenjari nick ali ne i način pisanja, sada si bad, sutra opet čarlenka, pa redmnond i još ko zna ko na svim portalima.
S

Srbija Beograd

pre oko 16 sati

ti si ćero tatin sin!
v

vikktor

pre oko 17 sati

Odličan igrač sa velikim potencijalom... jedina mana mu je što je bio na pogrešnoj strani brda...🙂

Mirko Boc

pre oko 18 sati

Bilo bi dobro da prihvati

sxomy

pre oko 18 sati

Vise ce da napreduje u Cempionsipu nego u portugalu

Golub86

pre oko 18 sati

uspeće on tamo nema greške
H

Haha

pre oko 19 sati

Smešan fudbaler
P

Paa

pre oko 19 sati

Kakav naslov, ko da je otišao u Junajted a ne u raspali Porcmut.

Veljaa13

pre oko 19 sati

Odlazak u nekadasnjeg sampiona Engleske pokazuje da je privukao ozbiljnu paznju na evropskom trzistu
b

bad

pre oko 19 sati

hahahahaha važi,to onaj što se stidi svog imena i prezimena tj svog porekla?

Natasa27

pre oko 19 sati

Ako se transfer realizuje za pet miliona evra, to bi bio veliki korak u karijeri Milovanovica

Sijanda Ksulu

pre oko 20 sati

Imao je sjajnu sezonu. Nadam se da ce se naplatiti
A

Anica23

pre oko 20 sati

katastrofa igrac budimo realni
J

Jakov23

pre oko 20 sati

Nije los transfer ne ne
m

milos111106

pre oko 20 sati

odličan igrač!!
J

Jasna12J

pre oko 20 sati

Skoro zsboravljen a cifra nije mala
G

Gostgost

pre oko 20 sati

Iskreno, pored toga sto stavlja svoj glupi nadimak na dres, ovaj momak je obecavao u Partizanu. Video se talenat, videle se fizikalije, samo je trebalo da radi i uci. Otisao je prerano u Almeriju, nije bio tada za taj nivo fudbala, ali evo, polako napreduje. S obzirom na konstituciju, ne bi me cudilo da mu dobro ide u Cempionsipu. Ali eto, polako, tiho, na mala vrata, i napredak. Dok su izvikani talenti na silu gurani u reprezentaciju propali cim su presli granicu, a i sad ce.

Gatsby82

pre oko 21 sati

Ko li je ovom menadžer, svaka čast, ako ga progura i u Englesku

Aleksandar Virijevic

pre oko 21 sati

Dobar je napadač, posebno ako ga povrede zaobidju.
P

Pavlovicmp

pre oko 21 sati

Tu ima dosta utakmica i igra se za gol više. Za mladog igrača top.
J

Jao

pre oko 21 sati

Ovo bi bio top transfer! Napravljen je za ostrvo!
S

Sima Arauho

pre oko 21 sati

Ovaj čovek će negde i da igra ali Mesiji,Nedeljkovići,Veš mašina Veljko itd mogu samo da se vrate u MLADOST IZ LUČANA kod NEŠKA MILOVANOVIĆA jer ih ni Dunjić u IMT-u neće!!!
b

bad

pre oko 21 sati

čemu nervoza breskvice,kakve ovo veze ima sa bivšim igračima Crvene Zvezde,čemu toliki kompleksi breskvice,čemu?
E

E moj ti...

pre oko 20 sati

Kako da ti kazem, ali Nedeljkovic je vec igrao u Premijer ligi i Bundesligi, Maksimovic isto u Bundesligi. A obojica su 2-3 godine mladji od njega. Ovaj to samo moze da sanja, kao i 99% Partizanovih "talenata".
E

E moj ti...

pre oko 20 sati

Zaboravih Veljka koji spada u istu starosnu kategoriju, i vec je igrao u Premijer ligi...

Magistar

pre oko 20 sati

a vidi ovog “bad” sto je vrlo bad boy a koristi “breskvice” 7 puta y rečenici
b

bad

pre oko 20 sati

pa breskvice ste vi magistre,zato vas oslovljavam po imenu vašem,kakve veze ima moj nik dragi Bože!!
S

Sima Arauho

pre oko 19 sati

Na primeru ovog igrača se vidi koliko smo uništavani zadnjih 10 godina.Ovome nije data šansa ali on će preko Portugalske druge lige da dodje do Čempionšipa pa dalje videćemo a vaši Mesiji i Ronaldi su mogli da vide trening kapove u PL istina i da debituju ali su odmah sklonjeni kad je prošao aranžman i sada mogu samo kod Neška u Lučane ili u Surdulicu kod Tončeva eventualno.
b

bad

pre oko 19 sati

tvoj život je baš prazan,kada ti pored svega toga stižeš da nam morališeš o deci,simo 50 ti je godina ti zavidiš deci od 18,19 čemu simo kompleksi,šta su ti tudja deca kriva?!

Sterlings Braunfels

pre oko 18 sati

Sima Arauho Vidi se koliko pratiš Alverca nije druga liga nego Primijera izborili su opstanak u 1 rang.
E

E moj ti...

pre oko 14 sati

I opet, oni su 19-20 godina, jos su mladi. Vreme radi za njih. Sad debitovali, sledece godine rotacija, one tamo starteri. A ovaj vec 22, i rang nize.

Luka Kovijanic

pre oko 21 sati

partizan ima i procente na njega valjalo bi da se uzme jos koji evro.
b

bad

pre oko 21 sati

da vi ste tako poznati sa procentima,od sadika i dan danas imate bonuse,jes da je ostalo još par sendviča ali bonus je bonus!
K

Komri

pre oko 21 sati

skoro zaboravljen, a cifra uopšte nije mala. Ako se ne varam Partizan bi trebao imati 5% procenata ili delić od toga zbog trening kompenzacije što svakako nije mala cifra za njih

Jovan Mitrović

pre oko 21 sati

samo lud čovek ne bi prihvatio ponudu sa ostrva...

Ilija

pre oko 21 sati

Au baš neverovatno da će ovaj lik da igra u Čempionšipu
N

Nemanja Lazić

pre oko 21 sati

Interesantan transfer

Valentina Kolar

pre oko 21 sati

Kakva drama🤣🤣🤣🤣🤣