Komentari na vest
Srbin blizu Ostrva: Nekadašnji šampion Engleske zove Milovanovića, cena 5.000.000 evra
Veljaa13
pre 10 minuta
Odlazak u nekadasnjeg sampiona Engleske pokazuje da je privukao ozbiljnu paznju na evropskom trzistu
Natasa27
pre 10 minuta
Ako se transfer realizuje za pet miliona evra, to bi bio veliki korak u karijeri Milovanovica
Sijanda Ksulu
pre 24 minute
Imao je sjajnu sezonu. Nadam se da ce se naplatiti
A
Anica23
pre 34 minute
katastrofa igrac budimo realni
J
Jakov23
pre 43 minute
Nije los transfer ne ne
m
milos111106
pre oko 1 sat
odličan igrač!!
J
Jasna12J
pre oko 1 sat
Skoro zsboravljen a cifra nije mala
G
Gostgost
pre oko 1 sat
Iskreno, pored toga sto stavlja svoj glupi nadimak na dres, ovaj momak je obecavao u Partizanu. Video se talenat, videle se fizikalije, samo je trebalo da radi i uci. Otisao je prerano u Almeriju, nije bio tada za taj nivo fudbala, ali evo, polako napreduje. S obzirom na konstituciju, ne bi me cudilo da mu dobro ide u Cempionsipu. Ali eto, polako, tiho, na mala vrata, i napredak. Dok su izvikani talenti na silu gurani u reprezentaciju propali cim su presli granicu, a i sad ce.
Gatsby82
pre oko 1 sat
Ko li je ovom menadžer, svaka čast, ako ga progura i u Englesku
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Dobar je napadač, posebno ako ga povrede zaobidju.
P
Pavlovicmp
pre oko 2 sata
Tu ima dosta utakmica i igra se za gol više. Za mladog igrača top.
J
Jao
pre oko 2 sata
Ovo bi bio top transfer! Napravljen je za ostrvo!
S
Sima Arauho
pre oko 2 sata
Ovaj čovek će negde i da igra ali Mesiji,Nedeljkovići,Veš mašina Veljko itd mogu samo da se vrate u MLADOST IZ LUČANA kod NEŠKA MILOVANOVIĆA jer ih ni Dunjić u IMT-u neće!!!
b
bad
pre oko 2 sata
čemu nervoza breskvice,kakve ovo veze ima sa bivšim igračima Crvene Zvezde,čemu toliki kompleksi breskvice,čemu?
E
E moj ti...
pre oko 1 sat
Kako da ti kazem, ali Nedeljkovic je vec igrao u Premijer ligi i Bundesligi, Maksimovic isto u Bundesligi. A obojica su 2-3 godine mladji od njega. Ovaj to samo moze da sanja, kao i 99% Partizanovih "talenata".
E
E moj ti...
pre oko 1 sat
Zaboravih Veljka koji spada u istu starosnu kategoriju, i vec je igrao u Premijer ligi...
Magistar
pre oko 1 sat
a vidi ovog “bad” sto je vrlo bad boy a koristi “breskvice” 7 puta y rečenici
b
bad
pre 27 minuta
pa breskvice ste vi magistre,zato vas oslovljavam po imenu vašem,kakve veze ima moj nik dragi Bože!!
Luka Kovijanic
pre oko 2 sata
partizan ima i procente na njega valjalo bi da se uzme jos koji evro.
b
bad
pre oko 2 sata
da vi ste tako poznati sa procentima,od sadika i dan danas imate bonuse,jes da je ostalo još par sendviča ali bonus je bonus!
K
Komri
pre oko 2 sata
skoro zaboravljen, a cifra uopšte nije mala. Ako se ne varam Partizan bi trebao imati 5% procenata ili delić od toga zbog trening kompenzacije što svakako nije mala cifra za njih
Jovan Mitrović
pre oko 2 sata
samo lud čovek ne bi prihvatio ponudu sa ostrva...
Ilija
pre oko 2 sata
Au baš neverovatno da će ovaj lik da igra u Čempionšipu
N
Nemanja Lazić
pre oko 2 sata
Interesantan transfer
Valentina Kolar
pre oko 2 sata
Kakva drama🤣🤣🤣🤣🤣
.jpg.webp)




.jpg.webp)


