Komentari na vest

Srbin nakon četiri gola dobio pohvale, izvinjenje i kritike: Zašto uvek ne igraš ovako?

Tomas Edison

pre 2 meseca

Ja ne mogu da verujem

Tomas Edison

pre 2 meseca

Zivi

Tomas Edison

pre 2 meseca

Haos

Aleksandar Ranisavljevic

pre 2 meseca

Svaka čast. Nije lako dati 4 gola pogotovo ne u Nemačkoj iako je druga liga

Gde Smo

pre 2 meseca

Dodji u Partizan

Ranijeri

pre 2 meseca

jako kvalitetan igrac Bilbija

[email protected]

pre 2 meseca

Igrač koji je potreban reprezentaciji, takvo krilo nemamo.

Biljana69

pre 2 meseca

i ja mislim da ce bas slabo igrati za prvi tim? ma da ko zna

Ikebana

pre 3 meseca

Dobar igrac ako udju u prvu ligu mislim da ce eksplodirati

Sterlings Braunfels

pre 3 meseca

Pozicije krila su nam deficitarne mora dečko da dobije poziv u jun da se isproba za Američku turneju.
S

Saguenay

pre 3 meseca

Od toliko prica o skautiranju nasih momaka u dijaspori, za sada ni jedan jedini nije dosao. Ne skautiraju se petlici da igraju za U15, nego ovakvi vec oformljeni igraci poput Bilbije koji mogu direktno da uskoce u prvi tim. Od ovih 14 godisnjaka sto se pojavljuju po vestima nema leba.
r

raspucin11

pre 3 meseca

Uvek je lepo cuti da neko nas igra sa uspehom ali steta sto ne igra za reprezentaciju.
P

Pop Igi

pre 3 meseca

bilo bi dobro kad bi covek konstanto tako igrao a ne jednom u sto godina

bembem dada

pre 3 meseca

ništa od nastupa za reprezentaciju
B

Bilosta1

pre 3 meseca

Dobra ideja. Daj svaku 4 komada i bicemo zadovoljni :)

M Nalog

pre 3 meseca

Treba za srbiju da igra

M Naĺog

pre 3 meseca

Sto ne igra za Srbiju

djole.

pre 3 meseca

On je Srbin kao što sam ja Nemac. To su sve deca gastabajtera koja su tamo negde rodjena,i tamo gde si rodjen,gde si odrastao,skolovao,prve ljubavi,prijateljstva to si. Imam ja bracu i sestre u Francuskoj,Australiji,Nemackoj svi su tamo rodjeni,vecina je osnovala i porodice i od Srbije imaju samo imena. Ono si na kom jeziku razmišljaš u sebi.
D

DDF

pre 2 meseca

Potpuno u pravu,samo za tipicnog srbina ko ne izabere Srbiju je"izdajica"
Z

Zarezac

pre 3 meseca

uvek imaju da nalaze mane nama ali srpski inat je cudo
R

Riki97

pre 3 meseca

Odlicna sredina za njegov napredak i transfer za 2 sezone u neku od liga 5

butler

pre 3 meseca

kakav srbin igra za nemacku
M

Majator1-0

pre 3 meseca

Kako medije tj. javnost zna da napravi pritisak, to niko ne zna. Tako kje i bilo sa Pavkovom kad je briljirao u Zvezdi, ili sa Hugo Vijerom, da je potpuno zasluzio poziv u repki Portugala.. skoro svaka objava se njih dotakla. Tako i ovaj put. Jeste da je senzacija da je dao 4 gola, jeste da je sa takvom statistikom zalauzio poziv, ALI ostavite trenera i strucni stab da odlucuju!

Lepaleka123

pre 3 meseca

Srbin normalno da moraju da nadju manu