Komentari na vest

Srbin ukrotio vatru i oživeo nestašnog dečka: Udineze otkupio Zaniola za 5.000.000

TheStefanK

pre 8 dana

Runjajic ozbiljan trener
V

Veljko9

pre 8 dana

on rece da je jugosloven, nemojte pisati o njemu
S

Stribor

pre 8 dana

Runjajic je po meni prosle sezone pokazao da je dobar izbor za ozbiljniji klub. Ocekivao sam da ce preci ovo ljeto negdje, ali mislim da je u skoroj buducnosti to izvjesno.
P

Peki22

pre 8 dana

Netacno, otplatili su Zanolija desnog beka od Napolija za 5 miliona, ustvari.

Goran Jovic

pre 8 dana

волимо да радимо кад је стрес🤣
S

Sunce81

pre 8 dana

Nista bez nas Srba . Hrabrost i inat nas je uvek odlikovala !!
M

Marko206

pre 8 dana

Srpski inat, gde ces protiv njega.

Mar Ber

pre 8 dana

dati tolike pare za otkup je totalna besmuslica,za te pare mnogo bolji igrac moze da se dovede

HamzatCimaev

pre 9 dana

Odlican je Zaniola, bice to dobro pojacanje za Udineze
d

dragiludi

pre 9 dana

Iskreno za dobre pare su ga otkupili, nije uopste mala cifra
N

Novistari12

pre 9 dana

Kakva informacija,srbine legendo moja
D

Drale1998

pre 9 dana

Ko ce drugi nego balkanci.

Kosta Caran

pre 9 dana

Ne bi biloose videti Runjaica za selektora kada se savez unormalizuje

Ikebana

pre 9 dana

Sta ti je dobar trener,nasao mu poziciju,imao strpljenja i vratio mu sampouzdanje
N

Natalii29

pre 9 dana

bilo je potrebno vremena za takve ztvari

Peca0007

pre 9 dana

Pa sta im je tesko haa

Kanidja99100

pre 9 dana

majstor je zaniolo
n

nuki63

pre 9 dana

Teško je nositi se sa pritiskom da od tebe očekuju biti igrač svetske klase

Elvis Fejzic

pre 9 dana

Neko dodje pameti pre , neko kasnije, mnogi su imali talenat ali ludu glavu

medabagljas

pre 9 dana

a da nije malo mnogo

Mozzakomentator

pre 9 dana

a da nije malo mnogo
Ž

Žoze Mudrinjo

pre 9 dana

Hoćeli konačno neko uvesti ovog čoveka Srbina u reprezentaciju, u savez FSS? Jedini naš čovek koji je posle toliko godina ozbiljan trener. Ne da menja Paunovića nego bukvalno da bude tu ne mora da ima funkciju nego da bude prisutan, da može da prati naš fudbal, da sutra kad dođe vreme da može odmah da preuzme reprezentaciju. Jednostavno da se dogovora, savetuje je se sa Paunovićem, na kraju čovek koji ima ime i radi u takvom klubu i ligi, ima jak uticaj pre svega u Austrije gde naši igrači će birati Srbiju pre Austrije ali i druge zemlje gde ima naših koji je kolebaju. Mada ovde kod nas je problem van fudbala gde mi svi taoci jednog čoveka. I da je sort ne samo fudbal a videćemo i košarka ništa neće uraditi jer se neko boji povika na tribinama pa je bolje da se ne kvalifikujemo... Živi bili pa videli... Mozart molim da pusti komentar ne znam koji je problem kad se napiše nešto što nekom ne odgovara

Dajana09

pre 9 dana

Bravo čestitke za srbina

meda rashord mar

pre 9 dana

jeste tako je sve najbolje !
R

Roginjo

pre 9 dana

Udineze je pred kraj sezone igrao fenomenalno, savladali su Milan, remi protiv Koma, baš imaju potencijal ako nastave da napreduju

Valent

pre 9 dana

Svaka cast srbine nas

Sele Fejzic

pre 9 dana

jeste tako je sve najbolje !
j

jzg

pre 9 dana

jak igrac jako hahah