Komentari na vest

Srbin vruća roba: Posle Olimpijakosa i Koventri hoće Petra Stanića

L

Lucanci

pre 6 dana

Da je pametan da ide u premier ligu sad. Za pet godina igrace u celziju
b

bajazitbajazit12

pre 6 dana

momak vredi svaki euro, odlican i ima potencijala
r

racko1234

pre 6 dana

karijera mu tece prirodno, malo po malo nadams e da ce nastaviti da napreduje

TheStefanK

pre 7 dana

Bolje engleska pa makar i grejao klupu celu sezonu
j

jokicvv.

pre 7 dana

dosta potcenjen igrac, bice ovo top transfer

ljubisa rajkovic

pre 7 dana

Zasluženo nema šta. Onu piruetu na derbiju ne može bilo ko da uradi. Šteta što je novopečeni električar u njemu video samo prolaz kroz klub umesto da je dobio pravu šansu. A i nije se Zvezda nešto oparila na njemu tako da ni ta farsa nije prošla potpuno. Tek će on da pokaže koliko vredi.

Sterlings Braunfels

pre 7 dana

Za viši nivo karijere bolja opcija Koventri najbolja liga na svetu.
D

Daki1984

pre 7 dana

dosta potcenjen igrac, bice ovo top transfer
D

Dragan 1985

pre 7 dana

Grcka prednost, Atina, ima dosta srpskih nocnih klubova gde se pusta srpska muzika, toplo i najlepse more a ide i leto, minutaza veca, borba za titulu, ne pada cesto kisa, mozda 2 pta mesecno, hrana. Koventri prednost najjaca liga, plata veca.

jovan1111

pre 7 dana

Dobar je Stanic....zaslujzuje da igra u jacoj ligi

urosh

pre 7 dana

Тако се то ради. Не одричеш се најбољег играча за сићу. Мислим да би за Станића био бољи Олимпијакос од Ковентрија, с обзиром да је ПЛ доста захтевна.

RodjenLoš

pre 7 dana

realno vredi 3 miliona
M

Majtore

pre 7 dana

Mic po mic, korak po korak. Bas tako treba da ide karijera. A ne iz zvezde direkt u aston vilu, lajpcig, mancester siti
S

Sever 73

pre 7 dana

Bitno da nije "kvalitetan" za Zvezdu,a i X igrača kojih se odrekla zbog bože moj tih nekih"top" pojačanja iz Afrike koji prave drastičnu razliku ,a oni 99% mućkovi !!!

Miki Milikic

pre 7 dana

10 miliona vredi Stanic? lepo ce zaraditi ludogorec
s

spitfire

pre 7 dana

dosta potcenjen igrac, bice ovo top transfer
d

dokile

pre 7 dana

S obzirom da je imao sjajnu predhodnu sezonu,i treba da ga Ludogorec dobro naplati....

Dramaturg89

pre 7 dana

I ne treba da puštaju. Kada mogu za neke anonimuse da plaćaju po 20m +, mogu i za njega.
J

JapanskaVjeverica

pre 7 dana

Petar Stanić eksplodirao u Ludogorecu i sad Bugari traže 10 miliona. Odbili su 6 miliona od Olimpijakosa, a u igru ušao i Koventri iz Čempionšipa. Posle TSC-a i odličnih partija u Bugarskoj, Srbin postaje vruća roba za letnji prelazni rok.
D

Dejanii

pre 7 dana

Trener im je Lampard, a iduce godine igraju PL
d

dadagaga

pre 7 dana

E tako se to radi ,nasi zadovoljni sa 3 miliona i 10posto od sledece prodaje