Komentari na vest
Srbin vruća roba: Posle Olimpijakosa i Koventri hoće Petra Stanića
L
Lucanci
pre 6 dana
Da je pametan da ide u premier ligu sad. Za pet godina igrace u celziju
b
bajazitbajazit12
pre 6 dana
momak vredi svaki euro, odlican i ima potencijala
r
racko1234
pre 6 dana
karijera mu tece prirodno, malo po malo nadams e da ce nastaviti da napreduje
TheStefanK
pre 7 dana
Bolje engleska pa makar i grejao klupu celu sezonu
j
jokicvv.
pre 7 dana
dosta potcenjen igrac, bice ovo top transfer

ljubisa rajkovic
pre 7 dana
Zasluženo nema šta. Onu piruetu na derbiju ne može bilo ko da uradi. Šteta što je novopečeni električar u njemu video samo prolaz kroz klub umesto da je dobio pravu šansu. A i nije se Zvezda nešto oparila na njemu tako da ni ta farsa nije prošla potpuno. Tek će on da pokaže koliko vredi.
Sterlings Braunfels
pre 7 dana
Za viši nivo karijere bolja opcija Koventri najbolja liga na svetu.
D
Daki1984
pre 7 dana
dosta potcenjen igrac, bice ovo top transfer
D
Dragan 1985
pre 7 dana
Grcka prednost, Atina, ima dosta srpskih nocnih klubova gde se pusta srpska muzika, toplo i najlepse more a ide i leto, minutaza veca, borba za titulu, ne pada cesto kisa, mozda 2 pta mesecno, hrana. Koventri prednost najjaca liga, plata veca.
jovan1111
pre 7 dana
Dobar je Stanic....zaslujzuje da igra u jacoj ligi

urosh
pre 7 dana
Тако се то ради. Не одричеш се најбољег играча за сићу. Мислим да би за Станића био бољи Олимпијакос од Ковентрија, с обзиром да је ПЛ доста захтевна.

RodjenLoš
pre 7 dana
realno vredi 3 miliona
M
Majtore
pre 7 dana
Mic po mic, korak po korak. Bas tako treba da ide karijera. A ne iz zvezde direkt u aston vilu, lajpcig, mancester siti
S
Sever 73
pre 7 dana
Bitno da nije "kvalitetan" za Zvezdu,a i X igrača kojih se odrekla zbog bože moj tih nekih"top" pojačanja iz Afrike koji prave drastičnu razliku ,a oni 99% mućkovi !!!
Miki Milikic
pre 7 dana
10 miliona vredi Stanic? lepo ce zaraditi ludogorec
s
spitfire
pre 7 dana
dosta potcenjen igrac, bice ovo top transfer
d
dokile
pre 7 dana
S obzirom da je imao sjajnu predhodnu sezonu,i treba da ga Ludogorec dobro naplati....
Dramaturg89
pre 7 dana
I ne treba da puštaju. Kada mogu za neke anonimuse da plaćaju po 20m +, mogu i za njega.
J
JapanskaVjeverica
pre 7 dana
Petar Stanić eksplodirao u Ludogorecu i sad Bugari traže 10 miliona. Odbili su 6 miliona od Olimpijakosa, a u igru ušao i Koventri iz Čempionšipa. Posle TSC-a i odličnih partija u Bugarskoj, Srbin postaje vruća roba za letnji prelazni rok.
D
Dejanii
pre 7 dana
Trener im je Lampard, a iduce godine igraju PL
d
dadagaga
pre 7 dana
E tako se to radi ,nasi zadovoljni sa 3 miliona i 10posto od sledece prodaje








