Komentari na vest

Šta stoji iza minhenske tišine... Bajern se od Pereza brani najvećim ugovorom u istoriji kluba!

Asani Avni

pre 7 dana

para vrti di burgija nece

Željana Bućinac

pre 7 dana

подмукла мафија која је 80% трофеја освојила на нерегуларан начин. Немају нити једног свог фудбалера у шпанској репрезентацији. Ја не памтим када су избацили неког фудбалера из своје академије.
D

Doks

pre 7 dana

Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 7 dana

Реалу не треба никада веровати. То је једна подмукла мафија која је 80% трофеја освојила на нерегуларан начин. Немају нити једног свог фудбалера у шпанској репрезентацији. Ја не памтим када су избацили неког фудбалера из своје академије.
n

nuki63

pre 7 dana

Sve zavisi od igrača , ako on želi da napusti teško da Bayern može da ga zadrži
A

Axios

pre 7 dana

Ja bih ga pustio za 200 miliona.
d

djuka2025

pre 7 dana

glupoost i dosadna prica vise i jasno je svima da od nje nema nista... Olise ostaje u Bayernu

Elvis Fejzic

pre 7 dana

Mislim da nema šanse da Bayern pusti Olisea, morali bi da traže dostojnu zamenu koju nije lako naći a opet bi morali da iskeširaju poveću sumu

Igor Zdravkovic

pre 7 dana

Real ko Real magnet. Ali nacin zivota Minhen i Madrid, nebo i zemlja. Minhen?! Ko je tamo
R

RendiOrton13

pre 7 dana

Sta li na ovo kazu dezurni hejteri Uli Henes i Rumenige
Real samo dovodi,odakle tolike pare,gde je fer plej. Otimaju igrace,vestacki real sa strancima,nijedan igrac ne igra na svetskom prvenstvu za spaniju iz Reala

Jelena Malesic

pre 7 dana

Prelazak u real bi bio top
F

Fanste933

pre 7 dana

da li ce posle potpisati na vise ...ako bude sve dobeo
F

Fanste933

pre 7 dana

hmm da li je sve to tako opwt sta znam

No name

pre 7 dana

Kakav covek alla mu vera

urosh

pre 7 dana

Ако је паметан - остаће у Бајерну. И са Бајерном има шансу да освоји ЛШ, а лигу свакако осваја.
D

DjolePartizan12

pre 7 dana

Iskreno se nadam da ostaje u Bajernu.
b

bojanboskovic

pre 7 dana

Prelazak u real bi bio pun pogodak
olise je vec u realu samo sto to niko nije obavestio celnike Bajerna
D

Doks

pre 7 dana

Kad legnu 200 milki, može da ide.
M

Maestro

pre 7 dana

Ako je pametan ostace u Bajernu kako je poceo za nekoliko godina moze da postane legenda za sva vremena a u Realu moze biti samo jedan od mnogobrojnih koji nisu uspeli,nisu se snasli...
N

Nenad Petrovic

pre 7 dana

... Samo vi smanjite... Ccc. Pa Olise je najbolji na svetu.. Daće za njega drugi ogromne pare... Bolje bi mu bilo u Realu nego kod Nemaca
S

Sandman

pre 7 dana

U Bajernu je zdravija atmosfera nego u tom Realu gde su nabedjene placljive zvezdice. Bajern nije Dortmund ili Leverkuzen,sansa da dodje Olise u Real je ista kao da i Vitinja ili Kvara isto dodju tamo,ni Bajern ni Psg nisu ludi da puste svoje najbolje igrace iako su obe lige manje aktraktivne,ali su u Evropi trenutno dve najjace ekipe.

ofsajd

pre 7 dana

Sandman...- da li misliš da i pomenuti fudbaleri (ja mislim većina) isto tako razmišlja? Ne mogu svi dobri i vrhunski igrači u Real, ali ako se Real iz nekog razloga zainteresuje, tu se već menja situacija, prihvatali mi to ili ne...voziš ti najnoviji Mercedes ali ako možeš da sedneš u Ferari, sešćeš naravno.
S

Sandman

pre 7 dana

@ofsajd - Bajern mercedes a Real ferari? Druze,Bajern je uz Real mzd i najveci klub na svetu. Zeleli su i Levandovskog i Riberija u prajmu pa ih nisu dobili,ne ide to bas tako kao sto vi mislite i to sto mediji pumpaju price.
G

Gost19990

pre 7 dana

Ne verujem bas da bi Bajern odbio svetski rekord, ipak oni vode racuna o ekonomiji. Da recimo dobiju 230 miliona za njega, da daju za Diomandea iz Lajpciga 110 ili 120, ostane im jos toliko za nekog top igraca.
D

Daj faul

pre 7 dana

Mislim da ce pre PSZ da proda Barkolu npr i da dovede Diomandea…

Petar Lukić

pre 7 dana

Ozbiljna igračina je u pitanju bolje da ostane u Bayernu jer Real nije sredina za njega

Igor Zdravkovic

pre 7 dana

Dobar igrač, jedino ako sam želi da ode onda sve ovo što Bayern radi ne pije vodu.
z

zecpripovedac

pre 7 dana

Не иди из Бајерна
.

....

pre 7 dana

Ako ne ode ove godine u real sledece ce sigurno. Nije ista popularnost bajerna i reala, vjerovatno u relau i vise love moze da dobije, a da se ne porede spanija i njemacka sto se tice zivota. Njemacka je fuj. U minhenu klima losa, migranata pun k. Jad i bijeda
A

Axios

pre 7 dana

Pogledaj ocene komentara. Pametnom dosta.
m

mire23

pre 7 dana

Real ko Real magnet. Ali nacin zivota Minhen i Madrid, nebo i zemlja. Minhen?! Ko je tamo ziveo, zna da ima 300 kisnih dana. Za London se zna, ali Minhen je zbog blizine Alpa bas katastrofa. Madrid, Spanija nema tu sta mnogo da se dvoumi. Kejnu je recimo svejedno, naviko se te klime u Engleskoj, a u Bajernu je zbog trofeja.

Zvezdas1989

pre 7 dana

Pa isto i Olise.Covek rodjen u Engleskoj,ziveo ceo zivot u istoj.Isto tako Francuz je isto koliko je Englez.Covek do skoro nije ni znao francuski jezik
k

kao nekada

pre 7 dana

bejl-olise modric-paketa
p

podešen

pre 7 dana

Dace mu Real neto platu 30 miliona e kao i Embapeu,kakvih crnih 12,5m,to je 50% bruto od 25 +5m po godini od bonusa,to nije ni 60% što će mu dati Real.Jos Real daje % od marketinga a Bajern ne daje a to ti je u slučaju Embapea još minim 10 milje net po sezoni,tako da Bajern nema šanse da se takmiči sa platom.
P

Peroslav

pre 7 dana

To je nezapamacen ugovor impozantan i vredan svakog divljenja nemam reci

Vlada81pfc

pre 7 dana

Otici ce u real kada mu ponude 200 milki to niko lud ne bi odbio pa ni Bajern
J

Jolika1985

pre 7 dana

Odlican igrac definitivno jedan od trenutno najboljih na svetu
D

Doks

pre 7 dana

Pa kad je tako odličan kako ga je Bajern kupio zs samo 60 miliona evra? Kako u Engleskoj nisu videli tu klasu i zacenili ga na 120, 150 miliona?
D

Daki1984

pre 7 dana

Olise vredi mnogo, i treba da mu daju novi ugovor, ipak zov Real Madrida je teško odviti
a

alentrokic

pre 7 dana

Zelja svakog fudbalera je da zaigra za Real Madrid i to ce na kraju da pobedi. Pre ili kasnije eto njega u Realu.

Uskekruske

pre 8 dana

Videcemo sta ce biti

mladen misic

pre 8 dana

Ako Gordon vredi 80m onda Olise 300m

Aleksandar Virijevic

pre 8 dana

Dobar igrač, jedino ako sam želi da ode onda sve ovo što Bayern radi ne pije vodu.

teodorajaa

pre 8 dana

Koliko je to bacanje para, nerealno...
z

zorz74

pre 8 dana

Olise vredi mnogo, i treba da mu daju novi ugovor, ipak zov Real Madrida je teško odviti
S

Staniša Žugić

pre 8 dana

Oilse obecava ajd da vidimo koje ce tu biti goleade s tobom

Marsovac

pre 8 dana

Gledam fudbal aktivno 20 godine, prošlo je mnogo igrača, Olise ima to nešto što nemaju ostali krilni napadači, ne kažem da je najbolji, ali ima to nešto što većina u poslednjim godinama - nema. Pas za Mbapea kroz šumu nogu podseća na Iniesta I Xavi momenat, nisam nostalgičar samo konstatujem, zalama kao Di Marija u prajmu, ima to "nešto" u sebi.
D

Doks

pre 7 dana

Ništa više od Robena.