Komentari na vest

Stanković ima dilemu samo na levom boku

K

Kkk

pre oko 2 meseca

Samo nemoj da imas dilemu oko Arnautovica ,tako lepo rucicama razigrava komarce da nepricam koliki ima doprinos kod kondicije pomocnih sudija ,oni jadni smrsaju par kilograma po utakmici dizuci zastavicu zbog ofsajda doticne vedete
A

Aaaabbb234456

pre oko 2 meseca

Ne sme sa Avdicem..nemaju poverenja u njega...hoce da ga uvale negde...znaju da nije za LS...ali marketing je cudo....on i Kostov....Turska i to ako budu imali srece...zivi bili pa videli
Ц

Цзв-Нс

pre oko 2 meseca

Дали сам погодио састав ко чита редовно портал мора да зна!Оно што сам и најављивао то ће и бити без крила правог у финалу купа тј играћемо на суви квалитет!Закључак и код Декија и Милоја да нам крила нису потребна!Кад видим да извлачи Катаиа,Костова или раније Иванића на крило није ми добро.Довољно предуго сам на трибини да их могу прочитати како дишу!Срећно сутра и побеђујемо на суви квалитет него на брзину екипе.
m

mrva zemunac

pre oko 2 meseca

ako bi ikad imalo smisla da avdić započne to bi imalo smisla u rodnom gradu u finalu kupa al ajde
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

Ako ima dilemu na levom boku, neka se okrene na desni.

sladja89

pre oko 2 meseca

zvezda uzima i kup lagano. . samo jako

Djordje Jovanovic

pre oko 2 meseca

Avdić se forsirao samo zbog prodaje. Talentovan je i pun potencijala ali sledeće utakmice su mu poslednje u Zvezdi
B

Bata80

pre oko 2 meseca

Formacija sa 2 polu-vin beka +3 centralna beka+ 2 zadnja vezna + 2 slabo pokretljiva napadača + Kostov!? Jedini igrač, koji se ističe brzinom je Tikzijan! Mogu li Arnautović i Kataji da vrše u kontinuitetu presing, na bio čiju odbranu? Setite se "Šerifa" koliko je trčao! Problem je u tome što mi i imamo i nemamo igrače za fudbal , koji se danas igra u Evropi i Svetu! Odbrana nam je spora da bi se podigla "visoko", tako da protivnik loptama iza leđa odbrane, stvara 100% šanse! Isto tako ostaje praznina po bokovima, kada naši Vin bekovi krenu napred. Igrači koji su došli , nisu niša doprineli, osim Mateusa i donekle Tikizijana! Zvezdi su potrebna 2 jako brza i tehnički potkovana centralna beka,zadnji vezni(poput Sonega),time bi dobili ofanzivnu i 8-cu i 10-ku,koji bi uz tri igrača u napadu Enema,krila tipa Bukarija,(Radonjić iz prvog mandata),izgledali kao ozbiljan Evropski tim. Spali smo na to da Mateus izbacuje loptu na usamljenog Arnautović ,oko koga nema niti jednog igrača Zvezde!? Vojvodina će sigurno igrati presing,nemaju šta da izgube!Iz aviona se da videti da u Zvezdi nema ko da istrči kontru! Priča se o prodaji Kostova,Avdića,Bruna,Elšnika,Seola,Mateusa,Ovusua,Rodriga.....a i za Tikizijana ima ponuda!? Čekamo nove Navike!?

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

nešto miriše na to da vojvodina uzima kup

Biba978

pre oko 2 meseca

Moze on ako nema ko .

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 meseca

Ima on dilemu, ovo protiv Pazara mu je bila opomena.
G

Gertom

pre oko 2 meseca

Svi u Loznicu! Po duplu krunu!
v

vuki2233

pre oko 2 meseca

Zvezda do pobedee
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Ima dosta dilema
0

026

pre oko 2 meseca

Biće 2-0 za nas(za Zvezdu) Katai zabija dva komada 1. između 15 i 25 minuta 2. oko 75.minuta....
m

matori dilea

pre oko 2 meseca

On je sam po sebi dilema. Zadnje utakmice su pokazale njegovu stručnost. A teren je jedino merilo.

JEJICA

pre oko 2 meseca

Treba njemu mali veća dilema,ali on ima pare za igrače

Proficap

pre oko 2 meseca

Cekaj. Forsiramo 3 stopera sa dva ving beka, a uporno jurimo pucamo pare na krila??? Ne razumem.

Batina1

pre oko 2 meseca

Avdić se forsirao samo zbog prodaje. Talentovan je i pun potencijala ali sledeće utakmice su mu poslednje u Zvezdi.
I

Iceman

pre oko 2 meseca

Ima tu jedna stvar koja bode oči. Tražimo krila, dovodimo krila, a, igramo, 3-4-3, sistem bez krila. Posle bude, ne snalaze se, ne pokazuju dovoljno. Baš zanimljivo
A

Avenger

pre oko 2 meseca

To jeste čudno. Klasično krilo je u tom sistemu nepotrebno. Treba se tražiti igrač koji može da raširi, a ujedno voli da igra i kroz sredinu. Da li je to taj Markinjos iz Spartaka kojeg spominju, ne znam.
D

Dejan23

pre oko 2 meseca

ide sansa, ajmo!
a

an1an

pre oko 2 meseca

Sve jasno, osim levog boka.
M

Marko2333

pre oko 2 meseca

Treba svima dati sansu
S

Stojankamasina

pre oko 2 meseca

Ima sansee, Kruna
D

Djapex

pre oko 2 meseca

Mislim da trenutno treba da bude starter tiknizian. Ima vise iskustva, reprezentativac. Avdic je za sada odličan, ali treba uzeti u obzir da nije se jos pokazao izvan Superlige. A čuvati Tikniziana na klupi stvara potencijalni problem i nezadovoljstvo.
č

čpla

pre oko 2 meseca

avdić se pokazao u evropi koliko je igrao bio je odličan
m

mmyyaat

pre oko 2 meseca

Audicija najbolje realno
D

Djordje Milev

pre oko 2 meseca

Osvaja voša kup

Milana Predic

pre oko 2 meseca

Treba dati šansu Avdiću
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Šansa za duplu krunu.

kaligula89

pre oko 2 meseca

Kako bi voleo da pobedi voša i da ućutka ovog krimosa terzu
t

toni 123

pre oko 2 meseca

Zvezda za trenjera ima neznalicu Stankovica
D

Daren_g

pre oko 2 meseca

Zvezda ima bukvlno tima i oba su sposobna da pobede vojvodinu

Mitch

pre oko 2 meseca

Мора Авдић да почне.

Mita

pre oko 2 meseca

Evo mogu ja da igram ako ne zna koga ce da stavi

Marko Balanovic

pre oko 2 meseca

Videcu te sledece sezone u Ls neces ni do playoffa
4

4-3-3

pre oko 2 meseca

Matheus(GK)-Seol, Veljkovic, Erakovic, Tiknizyan-Krunic(C), Handel, Elsnik-Kostov, Duarte, Avdic. Glazer(GK), Rodrigao, Tebo, Stankovic, Bajo, Katai, Lucic, Owusu, Zaric, Enem, Arnautovic.
D

Da povratis

pre oko 2 meseca

Djordje Kuzmanovic i Bojan Gvozdic klasicni botovi
t

tamara94493

pre oko 2 meseca

Najaci sastav nemoj da mozgujes
С

Стеван91

pre oko 2 meseca

Боље да почну нпр Катаи и Енем ,да се проба та комбинација.

Ilija

pre oko 2 meseca

Ma realno dobija ovo glatko Zvezda

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Mnogo tu ima nedoumica

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Ima on dilema koliko hoces

Urke97

pre oko 2 meseca

Stavi avdica decko ubija kako igra i nas domaći
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Sa tri štopera igra neznalica,kao da igramo sa Real Madrid...
A

Aloo

pre oko 2 meseca

Koliko si samo odvratan, znaš li išta osim što pljujes po treneru zvezde?

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre oko 2 meseca

Eto tvoje pameti, Voša vas odnela 2 puta ove sezone, i jednom nije jer imamo i Voše svog prepametnog pa tura sinčinu slepčinu. Inače bi i tu gledali dobar meč. Onako je bila sprdnja. Sad može biti svašta. Ako Voša dobro udje i meč, može da se porve. Ali Zvezda je daleko jača i kvalitetnija. Ako Arnautović ne bude mlatarao rukicama i histerisao umesto da igra, biće tu par golova u Vošinoj mreži, nažalost...

Djordje Kuzmanovic

pre oko 2 meseca

najgori trener u istoriji crvene zvezde ubedljivo ne postoji loši koji se pojavio zadnjih 50 godina