Komentari na vest

Stanković kreće jako: Katai u špicu, igraju Čam, Loizu, Abu Fani

P

PeraV

pre 2 dana

Abu Fani, Mohamed Cam, Loizu..ovo ce biti najjaci tim od Barija.

cima88

pre 2 dana

Odmeravanje snaga sve do ginala
j

jzg

pre 2 dana

ima dovoljno vremena da se ukombinuje tim
1

1980

pre 2 dana

Dok je Stanković trener nema rezultata u Evropi.
k

krejzicoa

pre 2 dana

Nažalost, tužna istina... Iskreno bih voleo da me Stanković demantuje i uspe u Zvezdi ali teška priča.
P

Preža

pre 2 dana

Jako sa Katajiem? Enem mora u prvih 11. Pojačanja, pa dobra za SLS.
P

Preža

pre 2 dana

Vi sa Katajiem mislite da igrate LŠ? Kada ga vidim da počinje utakmicu onako dronjavo obučen ne gleda mi se utakmica. Učena blage veze nema, a pojačanja blagi užas. Ko je gledao prvo poluvreme zna o čemu pričam.
M

Milutin & Dragutin

pre 2 dana

Zvezda Srbija nikad Jugoslavija!

Slavko61

pre 2 dana

Ovo bi bez problema morali dobiti

human

pre 2 dana

Minimum 4 komada, iako je početak priprema

Goran Jovic

pre 2 dana

Мислим да је још рано за оцену екипе
N

Nemam reci...

pre 2 dana

Igramo sa tri štopera?? Gde gubis igraca u sredini terena na taj nacin...koliko puta cemo da pravimo greske, igra sa tri štopera ne funkcioniše
D

Dzemaili00

pre 2 dana

Slazem se, taj sistem ne funkcioniše kod nas, više puta dokazano.
J

Jelenabogojevic

pre 2 dana

Ide 5+ ko kuća, Ivanic bar 2
E

Ehh

pre 2 dana

Nisu oterali Rodriga, Nisu prodali /duartea ,nema sreće za zvezdu ..

Noki71

pre 2 dana

Rano je za ocenu ekipe,biće jos dolazaka,ali nek Deki preuzme odgovornost.
J

JapanskaVjeverica

pre 2 dana

Stanković testira 3-4-2-1 već na prvoj proveri. Trojica stopera Učena-Eraković-Veljković zvuči solidno. Nema desnih bekova, logičan potez. Da vidimo kako će izgledati u praksi.

Marko Zigerige

pre 2 dana

Zvezda 3+ gola u prvo poluvreme poklon kvota!

Nenad_999

pre 2 dana

Ajmo samo jako momci

jovan1111

pre 2 dana

ovo obecava da ce biti golova
d

d23

pre 2 dana

Mo-čam? 🤫🤭🤭🤭🤭🤭🤭
D

DZP

pre 2 dana

Nije, nego CamLi