Komentari na vest
Stanković kreće jako: Katai u špicu, igraju Čam, Loizu, Abu Fani
P
PeraV
pre 2 dana
Abu Fani, Mohamed Cam, Loizu..ovo ce biti najjaci tim od Barija.
cima88
pre 2 dana
Odmeravanje snaga sve do ginala
j
jzg
pre 2 dana
ima dovoljno vremena da se ukombinuje tim
1
1980
pre 2 dana
Dok je Stanković trener nema rezultata u Evropi.
k
krejzicoa
pre 2 dana
Nažalost, tužna istina... Iskreno bih voleo da me Stanković demantuje i uspe u Zvezdi ali teška priča.
P
Preža
pre 2 dana
Jako sa Katajiem? Enem mora u prvih 11. Pojačanja, pa dobra za SLS.
P
Preža
pre 2 dana
Vi sa Katajiem mislite da igrate LŠ? Kada ga vidim da počinje utakmicu onako dronjavo obučen ne gleda mi se utakmica. Učena blage veze nema, a pojačanja blagi užas. Ko je gledao prvo poluvreme zna o čemu pričam.
M
Milutin & Dragutin
pre 2 dana
Zvezda Srbija nikad Jugoslavija!
Slavko61
pre 2 dana
Ovo bi bez problema morali dobiti
human
pre 2 dana
Minimum 4 komada, iako je početak priprema
Goran Jovic
pre 2 dana
Мислим да је још рано за оцену екипе
N
Nemam reci...
pre 2 dana
Igramo sa tri štopera?? Gde gubis igraca u sredini terena na taj nacin...koliko puta cemo da pravimo greske, igra sa tri štopera ne funkcioniše
D
Dzemaili00
pre 2 dana
Slazem se, taj sistem ne funkcioniše kod nas, više puta dokazano.
J
Jelenabogojevic
pre 2 dana
Ide 5+ ko kuća, Ivanic bar 2
E
Ehh
pre 2 dana
Nisu oterali Rodriga, Nisu prodali /duartea ,nema sreće za zvezdu
..
Noki71
pre 2 dana
Rano je za ocenu ekipe,biće jos dolazaka,ali nek Deki preuzme odgovornost.
J
JapanskaVjeverica
pre 2 dana
Stanković testira 3-4-2-1 već na prvoj proveri. Trojica stopera Učena-Eraković-Veljković zvuči solidno. Nema desnih bekova, logičan potez. Da vidimo kako će izgledati u praksi.

Marko Zigerige
pre 2 dana
Zvezda 3+ gola u prvo poluvreme poklon kvota!
Nenad_999
pre 2 dana
Ajmo samo jako momci
jovan1111
pre 2 dana
ovo obecava da ce biti golova
d
d23
pre 2 dana
Mo-čam?
🤫🤭🤭🤭🤭🤭🤭
D
DZP
pre 2 dana
Nije, nego CamLi


_(1)_(1).jpg.webp)





