Komentari na vest

Stanković pred finale kupa: Manćini, Siniša i Erikson su govorili - takve utakmice ne smeju da bole

z

zecpripovedac

pre oko 2 meseca

Nisi ti njima ni do kolena

Branislav Jovanovic

pre oko 2 meseca

Ovo ce biti tako naporna utakmica boze...

zuba1982

pre oko 2 meseca

Jedan je Stanković Dejan😎💪💪💪💪
M

Mladic

pre oko 2 meseca

Pa kako se ti nisi očešao makar malkice od tih ljudi koje si nabrojao?!Oči imaš,zašto nisi gledao u njih i učio o svemu,ponašanju na prvom mestu.

wizard 1987

pre oko 2 meseca

ma ida izgube nema vwze....i taj kuo neka neko drugi osvoji...zbezdi i ne znaci nesro

Nikola Stojanović

pre oko 2 meseca

Losa hemija u ekipi je uticala na sve ove sezeone
M

MNM

pre oko 2 meseca

Ma koja voša,oni su uvek treći..grobari su uvek drugi a Zvezda je najbolja,uvek bilo i biće,pa da :)) nekad se oni rotiraju to drugi treći do petog al nije to šampionski kao Zvezda i to je tako nemojte im lažnu nadu davati :)))
C

Ch

pre oko 2 meseca

Srpski fudbal je obicno Smece a tvoja Zvezda isto dobra za punjenje u Evropi

Nikola Stojanović

pre oko 2 meseca

Idemo deki do duple krune

Andrija Stojanovic

pre oko 2 meseca

Ma dobija vosa

Bojan Ivanovic

pre oko 2 meseca

Ajmo Dejane legendo

Psycho Machine

pre oko 2 meseca

Moze Zvezda da izgubi ovo,itekako ako imaju zelju i volju kao protiv Novog Pazara.Bice dobra utakmica sigurno,ocekujem barem dobar otpor Vose.
k

krejzicoa

pre oko 2 meseca

I ja se nadam da ce Vojvodina pružiti dobar otpor. Nadam se dobrom fudbalu.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Kritično je to....

Gost55

pre oko 2 meseca

Zvezda će pobediti, ali verujem da će Voša pružiti ozbiljan otpor
m

mladi23

pre oko 2 meseca

Samo da ne bude neka uspavanka sutra,da resi jedan gol ceo mec,dajte fudbal da gledamo..

kia111

pre oko 2 meseca

Laganih 2-0 za zvezdu

M Nalog

pre oko 2 meseca

kriticno al bas kriticno
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Kaži lepo; Apsolutni smo favoriti i smatram neuspeh ako ih ne dobijemo 2-3 gola razlike...
Č

Čuj njega

pre oko 2 meseca

Znaci sada se gleda i koliko golova razlike mora da dobije ahahah kaže mu neki balavac sa profilom slikom koje drže deca od 11 godina ....auu bre ajde Prestrani vise da ostavljas svoje glupe komentare
C

Ccccuuu

pre oko 2 meseca

Neuspeh ako se ne dobije 2 do 3 razlike?? Sta sam sad pročitao... Au sunce ti bolesno
ф

фкв

pre oko 2 meseca

а шта ако Воши уђе нека фрњокла и одбрани се после? Оћеш плакати?
M

MarkinjoS

pre oko 2 meseca

Osvojite kup, iskupite se zalaganjem, borbom, htenjem i igrom za onaj poraz od Pazara. U poslednja dva meča, neka bude audicija za sve one koji žele da se nametnu i ostanu.
D

Dzoniiii

pre oko 2 meseca

Evo već znam šta će razmaženi i sebični internet navijači zvezde da pričaju ako posle 6 godina, ne osvojimo kup, Da je to sramota da eto im izgovora da ne idu na proslavu titule, Ako osvoje onda je to lose za Srpski fudbal, i nece to uopšte proslaviti, neće ceniti uopšte, To nisu navijači zvezde to su monstrumi.. ispranog mozga. gori su od navijača Reala
R

Realno...

pre oko 2 meseca

Da ti pojasnim malo...Ja imam člansku kartu 19 godina, a 25 sam na utakmicama samostalno...Priznajmo sebi da smo skuplji od ostatka lige zajedno, i da je napravljen sistem da sve osvajamo. TAKO DA JE OGROMNA SRAMOTA AKO IZGUBE! I još nešto, sada se gura CZV, nekada se gurao Partizan. SVE U SVEMU, SA SVOJIH SKORO 40godina ću samo reći, naš fudbal je jad, beda i ponajviše KRIMINAL!