Stanković: Pripremili smo se da krenemo jako, na Nikolu ozbiljno računam, Lekovića sam zagrlio

Z

Zvlat BG

pre oko 2 godine

Ako računaš na bonuse i igrače sa klupe, onda im povećavaš minutažu u skladu sa dešavanjima na terenu i to koristiš svaki put kada imaš priliku! Tako im ukazuješ poverenje i tako mogu brže da "sazrevaju"! Vodiš 5:0, igraš celu utakmicu "viktorije" i ubacuješ igrača u 80. minutu?!?!? Taman se rastrčali i sudija svira kraj?!?!? Najlakši način da "ubiješ" igrača u pojam! Ako ti ne trebaju, šalji ih na pozajmicu gde će imati minutažu!
S

Srndać

Baš deluje da smo preozbiljna ekipa za ovu ligu. Sa desnim bekom (mada je mali Stanković ostavio odličan utisak juče, Kolubara baš i nije neko merilo da li može da bude dovoljno dobar na toj poziciji), đedom (nadam se da se vraća) i jednim defanzivnim veznim, mogli bi da budemo baš zajebani i u evropskim okvirima.
N

Nikola22

Čudno mi je što na rezultatu 5-0 nije šutirao penal Eraković, koliko se sećam, momak još nije postigao prvenac u Zvezdi, a sva je prilika da će ga uskoro prodati. Zaslužio je da doživi i taj osećaj. Sportski pozdrav!
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

Bez obzira što je Kolubara zaista očajan tim, čestitke i Stankoviću i igračima, i za igru i za pristup. Nadam se da će Zvezda igrati napadački od prve sekunde utakmice protiv svakog protivnika i ubuduće, A NAROČITO U KVALIFIKACIJAMA ZA LŠ.
F

Familija

Čestitke kompletnom stručnom štabu na ostvarenoj pobedi bili smo pravi Bukari i Kangva sa Kangom vrhunski kvalitet mlade snage već sada najozbiljniji kvalitet sve to zajedno sa iskustvom koju sada već posedujemo to je to liga šampiona cilj i više nego jasan neće biti lako biće teško ali tamo ćemo stići to je put i ovoga puta ide gas zato NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
D

Don Vito Corleone

Pa da to je taj naš prokleti mentalitet. Vodiš 5:0pp, pa kočnica odradjivanje posla. A zašto im ne bi dali i 5 komada i u drugom poluvremenu. Zašto ne igramo svih 90 min kao da mi jurimo rezultat. Ako smo toliko od svih bolji a jesmo, zašto ih ne deremo do kraja. Mi imamo dva tima, ko god da igra treba da izgleda kao da igra najboljih 11.
T

Tuti Fruti

Oladi vitomire, opusti se, ne znas pa ne znas.
G

Gostgost

Neznam jesi li ikada čuo za to ,ali veliki treneri se drže napisanoga dzentmanskoga pravila da ukoliko već u prvom poluvremenu tvoj tim postigne veliku prednost , na poluvremenu se menja taktika da se prikoči, ne samo zbog toga što će se izmenama dati prilika igračima sa manjom minutažom nego zato što ne smeš protivnika previše poniziti. Ovo nisam znao dok nisam pročitao jedna članak da je neka utakmica završila 23:0, i trener pobednickog tima je odmah iza utakmice dobio automatski otkaz radi tog “ne džentlmenskog” poteza,kao razlog je da su protivnike previše ponizili, ne samo rezultatski nego i psihološki , da je dozvolio da mu se igrači “iživljavaju” jer davaju toliko golova da je već na 5:0 trebao povuci “ručnu”, napraviti izmjene i mirno privesti utakmicu kraju. Da to jednostavno nije bilo ljudski.

Deki maky

Dobro je ovo ,za razliku od prosle godine, kada je u dr.poluvremenu obavezno uvodio Srnu i Krleta, sada vise daje sanse mladima,od Stankovica,lekovica mustafe.!!! To sto nema Motike,zna deki-dr.i mrkela su opet omanuli nesto,usladilo im se da muljaju.!! Od Siljavog ne ocekujem nista, ali svi su izgledi da je Ohi vec bivsi-i da se trazi nacin da se i Pavkova otarase. Nisu odustali od jos jednog napadaca,ali im Riasairo i Falko prave problem,dok se njih ne otarase nema dolazaka.@@@ A Risairo nije po ukusu mojeg Dekija-poluamater,ne znam ko ga je i doveo-opet dr.i Mrkela su tu napravili dil.!!!!

Grobar1234

O cemu vi pisete uopste.Kod 5:0 vas mister ceka 80 minut da ubaci bonuse,koje je trebao najkasnije u 60 minutu.Hvalite Lekovica.On je cist promasaj,kao sto je neko vec napisao,za vreme u-19 tatin sin.Ponovice se vama vozdovac,osim ako misteru nisu zagarantovane titule.
R

Re: grobar 1234

Mi smo za vas Barselona. Ako Partizan ove godine bude bio drugi na tabeli, onda FSS treba da ga izbaci u Beogradsku ligu zbog nameštanja, jer su trenutno i Vojvodina i Radnički Niš mnogo bolji timovi.
T

Tuti Fruti

Sta ovi treceligasi uopste traze na šampionovim vestima?😂
a

argh

Verovatno si Grobar, ali ako si navijač Zvezde, onda nemaš pojma o fudbalu. Nama su trenutno najbitnije utakmice kvalifikacija i do tada treba da igraju najbolji, da bi se uigrali i podigli kondiciju. Kako to zamišljaš, ako odigraju 45 minuta. Biće mesta za mlade i za svih 90 minuta, čim krenu grupe i ovi stariji budu morali da odmaraju.
Н

Није промашио само онај..

и Натхо
B

BMX

Pobogu Dejane, protiv Radnickog imas I poluvreme 4:0, protiv Kolubare 5:0 i opet klinci imaju desetak minuta. Koliko nemaju samopouzdanja,videlo se po Lekovicu. Verovatno za njih treba zakazati utakmice protiv Pudaraca,Murtenice i Cekrcica(BIH), pa da se dokazu. Gde ti je Motika? Stanica si oterao. Dejane ODLAZI !!!