Komentari na vest

Stiže li spas u poslednji čas ili posle 60 godina Evropa neće stanovati u Amsterdamu

atisitaj?

pre oko 1 mesec

tovari ajaks breeee
T

Tanjaa1

pre oko 1 mesec

Ajmo Utreht do pobedee

Dareda88

pre oko 1 mesec

Idemo Utrecht kakav crni Ajax(propo).
S

Slava222

pre oko 1 mesec

Ajaax propao skroz ako mene pitate
N

NL

pre oko 1 mesec

Kom op Utreg, B-side. Utrecht igra uvek 150% protiv mrskog neprijatelja. Utrecht u Evropu, Ajax bez Evrope, win-win. Bice tesko jer Ajax je zasticen u NL kao cz u Srbiji ali ipak Utrecht pobedjuje. Studenti pobedjuju!

aura 222

pre oko 1 mesec

pa dobro nek odmore posle 60 godina uzastopno nastupa u evropi
d

dekadent

pre oko 1 mesec

Nisam Tadicev "bot" ali je cinjenica da kad je on uz jos par igraca otisao, krenuo je sunovrat kluba. Kad se samo setim one sezone 18/19 kako su se igrali sa Realom, i kako su nesrecno ispali u polufinalu LS, ko zna mozda su te sezone mogli do senzacije i do Usatog, a gledaj ih sad..
S

Saša2233

pre oko 1 mesec

Nadam se da nece igrati nigde
M

Mirko12345

pre oko 1 mesec

nekad je Ajax bio sila, danas eto uspeh plasman u LK
m

milan.gudovic

pre oko 1 mesec

Doslo na naplatu to sto su prodavali sve sto su stigli. Sad vise nema kvaliteta a skola fudbala ne izbacuje talente....
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Kakav raspad Ajaksa poslednjih par sezona
G

Gost1234

pre oko 1 mesec

Raspad Ajaksa je poceo kada su zbog neoliberalnih woke lazi i gluposti oterali Marka Overmarsa tadasnjeg sportskog direktora. Sa kojim su gazili i igrali polufinale lige sampiona, gde su zaista nesrecno ispali od Totenhema. To je bila toliko farsicna prica da je bilo muka citati svakom normalnom muskarcu. Oterali su coveka zbog sms poruka, i apsolutno zasluzuju ovaj raspad zbog toga!!!
R

Rijetko odvratni ljudi

pre oko 1 mesec

Preko krvopija i Ten Haga su unakazili MU,nanjušili su mogućnost u Leverkuzenu ali su brzo pročitani.Pošto više nemaju koga drugoga,sada je ostao samo Ajaks.

Petar Kesic

pre oko 1 mesec

od kad je tadic otisao ne mogu da se sastave
B

Boka85

pre oko 1 mesec

Dibiće Ajaks danas
S

Srekannn1

pre oko 1 mesec

Najiskrenije nisu zaslužili ni ligu konferencije za celokupno ovogodišnje izdanje

Acaredstar1

pre oko 1 mesec

sta osta od onakvog kluba tako je i zvezda zavrsila a da nije bilo sankcija zvzda bi i dan danas vladala evropom
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Sigurica na golove. Mada sad kad je bitno verovatno ce Ajaks dobiti
S

Saturn

pre oko 1 mesec

Bolje im je da preskoce evropu i usresrede se sledece godine na prvenstvo